Diskuze: Chyť si svého admina

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 13/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Sentiero

    Sentiero User

    Korben Super, přesně to jsem chtěla vědět :) Děkuju moc
     
  2. Jo takový jedna fotka za 1 salbu rsb :D které ne nekonečno to by chtěl každá.. :D
    heel nechtěly by jste si přidat k lodím raketomety ať je třeba větší sranda nemusí nic ubírat jen aby to vypadalo ajko že střílíte rakety z raketometu :D nebo nějaký pořadny efekty :)

    heel já bych udělal na tu akci nějakou upravu nebyla by větší legrace nastavit všem třeba na 20 hodin pořadny DMG a HP jako ma admin ship? :D že by vypadalo velice dobře podle mě a hlavně hodně zajímavě na YT a možná by se vrátily i staří hráči na DO a jistě by přibylo hodně nových :D
    3tve mě totiž tak trochu nedostatek hráčů které bych mohl sestřelit :/ ..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Kenny

    Kenny User

    Myslím, že během těch 3 dnů by nepřibylo moc nových hráčů, stejně by nevěděli, ani základy.. Natož aby zabili AS ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. :D asi ano..Ale myslím si že by to na DO něco chtělo..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. pinsip

    pinsip User

    Tenhle Event je o ničem :-( JOKER a jemu podobný lítat nebudou a modi zas chytí tak leda nějakou tu angličinu v šeptu :) Tak si to užijte... já půjdu do hospody :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    pinsip Tento event je len pre tých ktorý majú záujem. Nikto ťa predsa nenúti lietať a ani sa zapájať do akcie. To čo budeš robiť alebo kam pôjdeš, je len tvoja vec. Myslím že to tu nikoho nezaujíma. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Kubino

    Kubino Guest

    pinsip nehovoriac o tom, že ide o akciu, kedy budú moderátori a administrátori na mape, neviem čo tu píšeš o šepte, asi ani nevieš o čom akcia je.
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Spis jsem nabyl dojmu ze pinsip myslel ze smyslem eventu bude chytani unterwassermanu apod. :rolleyes:
     
  9. pinsip

    pinsip User

    Zdarec Kubino a Korbene, díky za reakce na můj výlev... mám nad nimi jenom menší rozpaky... já si opravdu nestěžoval, že mě někdo do toho eventu nutí, prostě jsem chtěl jenom konstatovat a přidat do diskuse (k těm mnoha jásavým projevům výše), že jsou taky hráči, co tenhle event zažili už nejméně 2x a poznal jsem, že tenhle event je nuda a o ničem... To, že půjdu do hospody opravdu nemusí nikoho zajímat, ale já se rád pochlubím, zvlášť když se na to chytne někdo, kdo bude muset tři dny sedět u DO a lítat s adminlodí. Určitě si fandím, ale čtu v tom lehký tón závisti :). Marvin na to kápl, když nabyl dojmu, kterého jsem nabyl už kdysi taky a přišlo mě to jako dobrý nápad, který se ovšem v praxi nějak míjí.
    Nehledě na to, že výsledek boje s adminlodí je zcela v rukou admina (či moda). Tož eventu zdar a vám pěkné odpoledne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Kubino

    Kubino Guest

    pinsip nakoľko sa eventu nezúčastním a mám v pláne si víkend užiť, neviem neviem kto komu bude závidieť :D ale dobrý pokus ;)

    Btw. proti gustu žiaden dišputát, nie každému sa event musí páčiť, ja som len reagoval na ten nezmysel čo si napísal, lebo event nemá nič s chytaním nejakých nepoctivcov či vulgárnych teliatok :)
     
  11. Korben

    Korben User

    pinsip Počítam že v hospodě , nebudeš celý deň a ani ja a ani žiadny moderátor, nebude nonstop lietať, teda pokiaľ nebude chcieť. Osobne mám aj iné plány, ale neodmietnem zbehnúť na mapu a potešiť hráčov ktorý majú o event záujem. Inak táto akcia je organizovaná, na podnet hráčov. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. fakt super akce jen dojdu k adminovi kde po me jde po 60k ani nevystřelím .. a pak že nebudete utočit na hráče co na vás nezautočí hahaha bych chtěl vidět takhle 3x down ... fakt jdete někam ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Korben

    Korben User

    A na čo si išiel k admin loďke ? Ak je tam moc hráčov tak ťa môže ľahko zakliknúť. Ak si sa nechcel zúčastniť akcie tak sa drž v pozadí a k admin lodi sa nepribližuj.:rolleyes:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    νļāđċē=Ŝāмēļēоń neni moc slusne mazat prispevky na ktere uz nekdo reagoval..
    A pokud neuneses sestrel, tak se radeji eventu zdaleka vyhni. ;)
     
  15. Belgam

    Belgam Guest

    A kolikrat by jsi chtel strilet admina?

     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Admin teame,moc díky za tuto akci:) Velmi jsem se pobavil a zapsal si aj dva z Vás:) Doufám,že se za rok akce zopakuje:))
    Ještě jednou děkuji...;-)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. KRДKEN

    KRДKEN User

    Nemám rád Peruna :D 4x ma poslal na základnu a ja jeho ani 1x :) ale nie dobra akcia dúfam že o rok bude znova a už konečne niekoho zostrelím :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Perun

    Perun Guest

    KRДKEN Že se nepodařil sestřel APS a zapsání do deníčku, je mi upřímě líto. Čas letěl moc rychle, bylo vás hodně, občas to nebylo pro mě přehledné v tom chumlu, ale i přezto že jsem se snažil aby byl sestřel APS především o náhodě (Požíval jsem hodně EMP, občas jsem s váma zakroužil a zamíchal). Takže nikdy nebylo předem jasné kdo mě klikne jako první v posledním EMPu. Snad se ti to podaří příště. Jsem rád že jsis akci užíval a já vás spoznal i ze strany "hráče" (v APS sice "nefér hráče"). ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/9/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. TheBonkBoy

    TheBonkBoy User

    Tato akce dneska končí ? Nebo bude i zítra ? Dostane někdo něco i když ho nesestřelil ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -baghira2- tohle ocenil(a).