Diskuze: Chyť si svého admina

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 13/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. 123812

    123812 User

    Tak potom si ho můžete nastavit na dmg, které může mít normální hráč s full výbavou :D a pořád máte výhodu XXX miliónů HP a XXX rychlost :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  2. Korben

    Korben User

    123812, Nieje to prvá akcia tohoto druhu. Zúčastnil som sa na každej a sundal ma aj phoenix. No každý zúčastnený si skúsi aj pukanie rýchlosťou blesku, nazveme to, "Rana pre oko diváka", alebo rana z milosti. :D
    Občas používam taktiku, vyšťav súpera a presmeruj sa na ďalšieho. Čo znamená, že ak ma napadne viac hráčov, tak si jedného zoberiem na mušku a zoberiem mu život až na minimum a potom sa presmerujem na ďalšieho. Tak že ak sa objaví skupinka, tak jeden dostane šancu na úspech. V tom chaose nepozerám na nicky, ale na život hráča a snažím sa ho nepuknúť, no nie vždy sa to podarí, tak že niekto aj pukne.
    DMG, je siné preto, aby sa hráči potrápili. Elitný hráči dokážu dosť rýchlo zobrať HP.

    jan42 Odmenu má ten, kto bude mať zápis v denníku. Ten kto si udrží zameranie.
    Osobne ak vidím, že pri tom strieľa hráč, iného hráča ktorý ma zostreľuje, tak bez milosti taký hráč pukne.
    Ak si slabší hráč, tak ti odporúčam, aby si bol na spodných mapách. Tam eliťák šancu nedostane.;)
     
    bhagira22, -baghira2- a Bambino tohle ocenili.
  3. A nebude aspon niekto to točiť až si to aspoň môžme GE serverov pozrieť?
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  4. jan42

    jan42 User

    No mam full LF-4 a Apise ale jsem slabý :( neumim pvp mam malo stitu a vsichni mě pukají ...radsi bych byl na malych mapach ale to mi asi neuznají ale na velkych mapach nevydržím nic
    Jsem slabej hrac ale s dobrou výbavou ale v dnešní době když me dají s Cyborgem na mix :( cítím se jako flaxa mají milion štítu a ještě kopou 80 tisic bílou...
    Já kopnu 65 tisíc ale mam 150 tisíc štítu na vrtačce :/ oni to dají na kruhu který ještě DMG bere
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Ahoj , co to znamená že budete prudit ? Si jen tak poletím po mapce a někdo od vás mě potká tak mě sestřelíte ? :D:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    na GE sa taketo akcie nebudu konat ? :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. =Marvin=

    =Marvin= User

    PaRazZziTeK pokud do APS nebudeš střílet, tak na tebe nezaútočí. Vyjma těch co budou kazit akci těm co ji střílejí, to už naznačil Korben, takovým i já rád znepříjemním lítání. :)
     
    -baghira2- a PaRazZziTeK tohle ocenili.
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Pcháá, kdoví kolik vás vůbec vyletí. Nejdřív musíte přidělat upadený součástky, zkontrolovat motory, očistit čelní sklo a zjistit, jestli je ta plechovka vůbec pojízdná... no, moc růžově to nevidím.:D:p
     
  9. Mohu se zeptat , podle čeho určujete kdo je eliťák a kdo ne? kdo má nárok vás ještě střílet na starých a kdo ne( a když to zkusí pude dolu...). Mám ještě účet na CZ2 - a tam mám odehráno cca 55 hodin , full Iris , solace , 3 LF4 atd. tu základní elitní výbavu..
    Takže to berete podle toho , kolik vám daný hráč ubírá , podle lodi , podle předpokládaného vybavení? DMG cca 5000 , na kterých mapách se vás mohu pokusit lovit?
     
    -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  10. =Marvin=

    =Marvin= User

    Sentiero zatím nejde jenom rádio, protože upadla anténa :p

    •»Śøŋºº«• nárok střílet má každý kdo nás najde, není na to žádné rozdělení na eliťáky a neeliťáky.
     
    -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  11. jan42

    jan42 User

    a jakto že nas bude korben na low mapach strilet
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. jak mám chápat ten extra bonus za login, pokud se nebudu účastnit eventu? To dostanou automaticky všichni hráči, kteří se v danou dobu akce nenalogují? nebo jak to je?
     
    -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  13. Alyctro

    Alyctro User

    ja ziadenho chytat nebudem ,ale ? :DD kto tak pekne vyplnil kalendar ,, pochvala ,, :) , admini su v poho ,,konecne sa zmenila komunikacia :) , namiesto kritiky pre vás ,,2x pochvala ,,
     
  14. Drift1

    Drift1 User

    No rád bych se zučastnil ale počítám že se najdou dnešní,,pííp,, co to hráčum zas budou jen znepříjemnovat..takže podle mě další akce jen pro vyvolené prázdné hlavy...vlastně asi nebudu jediný..ještě dotaz-dřív Korben mluvil česky teď slovensky..trošku nezvyk když to není originál.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. =Marvin=

    =Marvin= User

    Drift1 chlape, kde jsi byl? Korben vždy byl a předpokládám že i zůstane slovák :) A s tím střílením to snad tak horké nebude a všichni si ji užijí. No uvidíme, určitě věřím že po eventu jej se všemi zúčastněnými kolegy zhodnotíme, a pokud by bylo až velké množství hráčů kteří by se ji snažili kazit, vždy je tu možnost už další nepořádat. ;)
     
  16. Borat

    Borat User

    Login bonus dostane každý jeden hráč. Niekto sa nebude môcť zúčastniť tak aspoň niečo málo dostane a dostane aj ten ktorý sa prihlási cez event.
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Drift1 ja také někdy mluvím česky nebo po slovensky. A pokud vím, už sis na mě zvyknul. :)

    =Marvin= Jenom se zeptám, pokud budou multiklany kazit tuhle akci, či je náležitě potrestáte přímo na místě?
    Neboť v poslední době kazí vše akce, také eventy a to tím, že pak vlastní pukají vlastných. Doufám, že jím to
    nehodlátě vůbec trpět. Bez nároku na odměnu. Měli by pochopit, že tohle budě jich cena, za jejich hamižnost.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  18. Borat

    Borat User

    Nikto túto akciu kaziť nebude ;) My chceme aby si každý akciu užil a zobral si odmenu. Pokiaľ bude niekto úmyselne kaziť tento event tak sa bude opravovať stále na porte. V tomto evente chceme aby ste ničili nás a nie aby hráči tam išli po sebe.
     
  19. Korben

    Korben User

    :D Drift1 Vždy som písal Slovensky. Možno občas niečo napíšem Česky, ale som Slovák a vždy som bol. Ak by som ja nebol ja, tak by som nemal toľko príspevkov. :D Možno si si ma pomýlil s iným moderátorom.;)
    Určite to nebude akcia pre vyvolených, ani v minulosti tomu tak nebolo. ;)

    Všetky mašinky sú po STK. Kávovar naplnený, rybičky dostali nažrať, šampus sa chladí, letušky poutierajú prach na prístrojovke a môžeme vyraziť. :D
     
    Naposledy upraveno: 15/12/17
    bhagira22, -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  20. No já na Slovensku byl a mluví se tam převážně maďarsky :D.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.