Diskuze: Demontáž

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Arya, 29/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Arya

    Arya User

  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Konečně sme se dočkali slibované demontáže. Již několik let se o tom a zde na fóru, tudíž psalo.

    Měl bych spíš 2 dotazy:
    1) Na co konkrétně půjdou Ti předměty rozebrat, kromě ABR ?
    2) A či půjdou také rozebrat i předměty, doteď neupgradované ?

    EDIT: Rozebrat (demontovat) půjde lze pouze předměty upgradované minimálně na 2. lvl.
    Teď sem si to ještě jednou a velice pořádně přečetl. Pak je relevantní, jenom jeden dotaz..
     
    Naposledy upraveno: 29/1/20
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    1.ABR
    2.ne:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    P.S. Spíše by mě zajímalo to omezení množství ABR z demontáže? Proč toto omezení je ve hře, nebo je to chyba? Ale to se zřejmě nikdy nedozvíme, proč to vývojáři takto nastavili?
     
    Naposledy upraveno: 29/1/20
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  4. pecko

    pecko User

  5. A kdo mi vrati tisice logdisku za vyrobu Hyperplasmoidu, ktery mi jsou momentalne k nicemu?

    Pro me uplna zbytecnost, nemam co rozebirat. Samozrejme hraci, kteri hraji dlouho a maji desitky kusu klasickych LF-4 na 16 lvlu to urcite potesi. Ja jsem v te dobe byl teprve u upgradu letounu a pote prisly na radu 3 nove lasery, tudiz nebyl duvod upgradovat lasery...
     
  6. super vec Demontaž až na tu sumu za demontaž 16 LV. 15k Uridia ? som čaka že to bude za x4 alebo RSB a nie uridium
     
  7. Arya

    Arya User

    ZOHAN ne to se bohužel nedozvíme. I cizí týmy se domnívali, že to je chyba, tudíž se to nahlásilo do seznamu chyb. Bylo nám ovšem sděleno, že to chyba není a pro počet ABR je zkrátka limit 3000. Naposled bylo sděleno že se pokusí limit navýšit.
     
  8. s3dlak

    s3dlak User

    Ta demontáž sa mi zdá uplne divná celá , naskôr mi to ukazovalo len jednu lf4 že môžem rozobrať a teraz mi to pre istotu nezobrazuje nič ! a to tych upgradovaných vecí mám hromadu... a to urko za to dávat no to je dobrý vtip :D mna stálo urko to vyupgradovať a teraz mám dať urko aby som tam upgrade nemal ? :D dobrá volovina :D

    http://prntscr.com/quo0q6
     
  9. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Tie LF-4 sa Ti nezobrazuju na demontaz, ak ich mas vlozene v niektorej lodi.
     
  10. [​IMG]
    Neviem ci sa smiat, ci plakat... :D:(
    Ked si spomeniem, ze na 1 LF4 na lwl 16 som dal minimalne 100 000 U, tak toto je uplny vysmech.
    Uz som cakal, ze sa budu dat rozoberat neupgradovane veci, ktore som predaval tisicky po jednom, aby sa mi nesekal tak hangar. Ale chvalabohu, to som urobil dobre, ked vidim tuto super "novinku".
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak hlavně toto zřejmě není update směrovaný na hráče se ''standartním'' herním časem, takže můj problém s plným hangárem věcí, které přímo ovlivňují hru pořád nijak neřeší. Tolik let jsme na něco takového čekali a přijde taková úplná zbytečnost. Pochopil bych, kdybychom dostali za jednu lf-4 třeba 299, nebo alespoň 200 ABR zpátky a ještě za to chtějí i uridium?

    P.S. Tak hlavně, že vývojáři mají opravovat nahlášené zásadní chyby a bugy ovlivňující přímo hru a dění na mapách a místo toho vychrlí takovou žhavou novinku ? A to mi bylo v minulosti slíbeno, že vývojáři ví, kde je chyba v mém hangáru a že to ''hned'' po spojování serverů budou řešit. Ono vlastně, když to porovnám s opravou refrakce a UBA arény, tak ještě mají čas?
    Líbí se mi ta zpětná vazba od hráčů směrem k BP a reakce na ni a o konstruktivním dialogu tady ani nemůže být řeč. Bohužel.
     
  12. Drift1

    Drift1 User

    Pro normální hráče zbytečné.Já ještě nemám upgrade na většině věcí. Navíc za demontáž ještě zaplatit?..Realně bych to viděl na demontáž předmětů obsažených v montáži. A samozřejmě ve stejných naturáliích jako stojí výroba. Ano námitky mohou být že 100 procent na zpět nikdo nedá ale bylo by tam omezení ,,tam a zpět,, Tzn. to co vyrobíte v montáži to můžete rozmontovat. Na předměty z aukce které montáž obsahuje by to nemělo vliv už jen kvůli hráčům kteří toho mají v hangáru zbytečně moc.A když už tak tomu vymyslet nějakou demontážní permanentku za real prachy...Tohle co přidali vidím na práci nějaké IT učně co se nudil.
     
  13. To ešte aj za demontáž mám platiť uridium? to sú ozaj chorý...
     
  14. pecko

    pecko User

    no ta demontaz im asi nebude fungovat u normal aj platiacich hracov
     
  15. Karlosray

    Karlosray User

    Zdravim U te demontazi rozebrani nejde mi tam nic demontovat rozebrat .Mam to uplne prazdny a to mam par laseru 4 nebo prometeusky na levlu 1 a jak je ten filtr mam vse potvrzene a nic na demontazi rozebrani nemam , je to i u nekoho jineho
     
  16. Arya

    Arya User

    Karlosray, předměty, které chceš rozebrat musíš mít upgradované aspoň na 2. level. Máš je tak? Případně je vyndej z lodi.
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Karlosray,?? Stačísi přečíst FAQ k tomuto a hned by jsi věděl, že ''musí'' být tyto věci mimo loď, tedy fyzicky v hangáru.
    Auto taky teoreticky nemůžeš rozebrat, když jedeš třeba po dálnici a musíš zajet do servisu k automechanikovi ne?

    ve FAQ se píše :
    Základní informace:
    Díky nové aktualizaci je možné rozebrat některé předměty v montáži. Je zde ovšem několik podmínek, které je nutné splnit:
    • rozebrat (demontovat, chcete-li) lze pouze předměty upgradované minimálně na 2. lvl.
    • jestliže probíhá upgrade předmětu, nelze jej v tento okamžik rozebrat
    • jestliže je předmět vybaven v lodi, nelze jej rozebrat