Diskuze: Denní přihlašovací Bonus

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Sid, 13/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Viděl jsem dobře "Za prémiové členství LF4"? Tohle, Booster zkušenosti pro PET a Izochron, to je to uplně nejvíc, co tahle hra rozdává. Megastrop!
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    nemám slov ... zapomněli na vysokofregvenční kabel :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 1/3/24
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Tento kalendář je opravdu dno, kam ještě může tato hra ještě klesnout?
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  4. neneman321

    neneman321 User

    Nechce BP raději ty kalendáře zrušit ? odměny samý odpad a pořád to samé, ani mě to neláká k tomu abych se pravidelně logoval na mapu. K čemu mě budou lf-4 nebo obyčejný štít jakožto full hráči s prometheusem ? :confused: BP by měl zamakat a přijít s něčím novým, něčím co bude stát za nalogování, nemluvně o věčně se opakujících akcí měsíc co rok stejný. Jediné co stojí za nalogování jsou denní úkoly, jinak je ve hře nuda. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. *brutus*

    *brutus* User

  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    *brutus*,?? K čemu se takto krátce vyjadřuješ?
    Tento měsíc tam máme oreo a za premko dokonce lf-4ku. já jsem spokojen.:)
     
  7. 555stein

    555stein User

    Kalendar je uplny ale ze uplny odpad,najvacsia "odmena" je lf4ka a ak si zaplatis premko,dostanes dve! Vysmech,ani flaxacom sa lf4ka nehodi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    555stein, Tak si tu hru musíš nějak oživit a zpestřit sám. Udělej si ''denní'' challenge ne? Prodej každý den jednu lf-4ku a uvidíš na konci měsíce, kolik budeš mít nakonec kreditů.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    555stein tohle ocenil(a).
  9. ..VECTOR..

    ..VECTOR.. User

    No ke kalendáři nelze nic jiného napsat než ,,Jdu blejt velebnosti ,,
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Karlosray

    Karlosray User

    škoda že treba nemaj 2 tipy kalendaře kalendař pro zacatečniky a pokročile
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Odměny z kalendáře jsou bonus a i když jsou někdy spíš úsměvný, furt je to bonus. Ale dát jako dodatečnou odměnu ZA PRÉMIUM, o to mi jde, LF4, to je jako fakt úlet, ne? Ve srovnání s tejdnem slevy minulej měsíc (nebo kdy), je tohle vyloženě výsměch.

    Jsou věci, který reálnej hráč sbírá roky (Cerebrusy, Kavkazy, ten poslední novej lejzr, x lejzr a štít pro PET atd) a to bych v tom dodatečnym chlívečku rád viděl. Ne LF4, kterejch mám několik stovek.
     
    -baghira2-, *SATKO* a *brutus* tohle ocenili.
  12. *brutus*

    *brutus* User

    ZOHAN jestli ty jsi jako majitel prémka spokojený s lf4 tak já teda rozhodně ne a podle reakcí nejsem jediný
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    *brutus*, Nejsem majitel premka, proto jsem s kalendářem spokojen. Nemusím čistit hangár od zbytečného smetí z kalendáře pak.:cool: