Diskuze: Dýňové slavnosti 2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 25/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Zde můžete diskutovat na téma:

    Často spamované dotazy:
    Q: "Kdy budou dýně?"
    A: "Kdy dozrál čas na sklizeň úrody není blíže známo."

    Q: "Co je v dýních?"
    A: Viz. referát tety Wiky: Dýně

    Q: Kde najdu Curcurbitora a Boss Curcurbitora?
    A: Viz. popisy NPC ↑ ↑
     
    Joe, MartyCZ2 a Spartakus tohle ocenili.
  2. baty77

    baty77 User

    Já vím, není to přímo na téma, ale stejně... V poslední větě slovo vymýtání... S mýty to, předpokládám, nemá nic společného... Jen stylistická chyba, ale kazí celkový (dobrý) dojem.

    Jinak pěkná akce a už se těším na ty Úlohy v Halloweenském stylu... Poslední dobou jsem kvůli golfu na D.O. neměl čas, tak se těším, že těsně po konci golfové sezóny a začátku D.O. sezóny hnedle začínám Halloweenským Eventem...
     
  3. Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli formace netopýr bude ke koupení přez celou akci nebo jen 1 den? A ještě kolik bude stát? Díky
     
  4. Joe

    Joe Guest

  5. :D Mám 80K uček tak nevím kolik mám poslat na MHH abych si ho mohl koupit no.. Budu doufat že bude stát 125K..
     
  6. Korben

    Korben User

    baty77 Niektoré oznamy dostaneme úž preložené a vkladáme ich sem tak ako prišli ale aj tak ďakujeme za upozornenie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Crystal

    Crystal User

    netopier stoji 125 000 U a mal by byt dostupny od dnesnej polnoci do polnoci 2 novembra...celu dobu
    bol tak doposial vzdy a je nepravdepodobne ze sa to bude menit

    dyne urcite nebudu cely tyzden, budu sa asi objavovat v urcite dni, alebo casti dna..nahodne
     
  8. Děkuji Belgamovi i ostatním za OT v mém tématu, stačilo napsat: ne, není možné dostat z dýně apis, nebo téma uzavřít s odkazem na tohle. Sbírám dýně od jejich zavedení do hry, (myslím, že byly zavedeny až po roce 2009) a samotnému mi to přišlo jako nesmysl.

    Jsem rád, že máte veselou mysl, je to půl zdraví. Čest dýni, soudruzi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. co zvykne byt v dyniach? dufam ze budu cely den dyne pretoze od rana do vecera som v praci a nestihnem ich ak budu v urcitej casti dna. Dakujem
     
  10. Drift1

    Drift1 User

  11. Crystal

    Crystal User

    drift neviem kde si vydedukoval 130000u ale formacia stoji 125 000 u :)
     
  12. Crystal - Je to info z Bible:

    • Formace k dispozici za Uridium
    • Dvojitý Arrow - 75.000 Uridia
    • Star - 75.000 Uridia
    • Chevron - 75.000 Uridia
    • Diamond - 100.000 Uridia
    • Crab - 100.000 Uridia
    • Moth - 100.000 Uridia
    • Srdce - 100.000 Uridia
    • Nůžky - 100.000 Uridia
    • Falanga - 100.000 Uridia
    • Netopýr - 130.000 Uridia Formace je dostupná pouze příležitostně
     
  13. Crystal

    Crystal User

    tak sa niekto pomylil, asi preklep, aj oni su len ludia...

    a ja mam info na 125000u, a mam to info odvtedy ked som toho netopiera kupoval ;)
     
  14. Zdraví budou dýně už od pulnoci ? pamatuji že při nekterejch akcích byli boxy jen v určitých hodinách
     
  15. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    ahoj proc nefunguje titul jack o lanter ??? díky za info


    a jinak netopyr 125k u
     
  16. PEGAS

    PEGAS User

    Chcem sa opytať prečo sa niekomu zobratuje Tekvicova slavnost - misia 1 a niekomu nie ? ja ju od rana nemam v ponuke no niektorí ju maju a uz ju aj spravili. dakujem

    Ok uz som ju našiel je v ponuke len na 1-1 :)
     
  17. Korben

    Korben User

    PEGAS Skús si vybehnúť na mapu X-1 tvojej firmy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    odpovi mi uz nekdo proc nejde ten titul ?
     
  19. Zdravim chcem sa opitat kamarat zrobil Tekvicova slavnost - misia 1 a Tekvicova slavnost - misia 2 tam nevidi co s tym? Za odpoved dakujem.
     
  20. Úlohy sa zobrazujú len na x-1 mape ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.