Diskuze: Dýňové slavnosti 2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 25/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Spartakus

    Spartakus User

    Dej si na účtu: Profil pilota-Úspěchy- Halloween. Tam to najdeš. :)
     
    MartyCZ2 tohle ocenil(a).
  2. Zdravím,mám problém
    V profile pilota keď si dám titul Jack O Latern tak predošli titul dá preč ale Jack O Latern sa nezobrazí akoby tam nebol...
    + V profile píše Zvolený názov : a nič tam neni
     
  3. Sentiero

    Sentiero User

    Tento titul nefunguje více hráčům..Zřejmě bude někde chyba,takže zbývá jen čekat než to půjde :)
     
    Naposledy upraveno: 27/10/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Crystal

    Crystal User

    v boss npc je chyba, akonahle ste v skupine, tak vam da zanho normalnu odmenu, nie s 50% bonusom na BS...

    rovnaky problem je uz dlhodobo aj v infiltracii, ak puknete napr. boss krysu na infiltracii a ste v skupine, odmenu nedostanete navysenu

    ..
     
    Naposledy upraveno: 27/10/14
  5. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    chci se zeptat proč ve hře neni videt titul jack o lantern ..
    (titul za zber 100 dyní)
    zvolim si ho kliknu vbrat a titul se mi zadny nezobrazí
    jmeno: Mim©Ň
    [​IMG] 99192024
     
  6. Korben

    Korben User

    Že by tam bola nejaká chyba ? Treba si počkať kým budú funkčné. Ak vôbec pôjdu. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Za 25 odstrelenych duchov mas Medium , za 50 mas Krotitel Ducho a za 100 mas Lovci duchov
     
  8. Timanris

    Timanris User

    Je možno si dát mlsný jazýček (posbírej 2000 boxů se sladkostmi) jako název?
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Timanris vidíš ten titul dostupný v sekci Název?
     
  10. Timanris

    Timanris User

    No tak tam vidím tituly až potom co jich dosáhnu ne dřív :)
    navíc sem tu četla o nějakých problémech tak se radši ptám (ne nevidím ho právě)
     
  11. Timanris úspěch Mlsný jazýček si jako titul dát nemůžeš. Proč tě to zajímá, když ho nemáš a ten úspěch byl dostupný o loňském Haloweenu? A to chceš dělat jen úspěchy, za který sbíráš tituly? :D
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Timanris máš pravdu, to je potom jiná :D Nu, mne ještě pár set boxů pro dosažení titulu chybí, takže nevím. :)

    Sandy_Rivers, dosáhnout jej lze stále, akorát musíš sbírat cargo-boxy, které vypadají jako sladkosti :)
     
  13. Timanris

    Timanris User

    Sandy_Rivers Ne nechci dělat jen úspěchy za který je titul, jen se mi tenhle líbí , ale tak mám smůlu no :D
     
  14. Thymius

    Thymius User

    Měl bych dotaz na zkušenější hráče :) Jelikož je to můj první halloween, sbírám zkušenosti až teď. Někdo se na chatu ptal, jak je to s curcurbitory? V úspěchu PP má člověk pomoct zabít 4x Curba, 900x jeho posluhovače. Ale, projížděl jsem mapy horem dolem, byl snad všude, ale nikde nic. Někdo říkal, že se nějako objevují. Mohu se teda prosím zeptat, jestli nějako pravidelně (závisle na čase), případně jak je to nastavené? Díky :)
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Thymius, když jsi na mapě kde létají Curcurbitoři (tj. "přisluhovači"), je v liště mezi ostatními ikonkami (skupina, loď, úkoly, kontakty,...) ikonka jakoby 2 křížků. Po kliknutí na ní se ti otevře tabulka, kolik Curcurbitorů je ještě potřeba zničit aby byl vyvolán Boss Curcurbitor. Jakmile jsou všichni zničeni, vyskočí ti upozornění o tom že Boss se objevil.
     
  16. Thymius

    Thymius User

    Aha, děkuji moc, dneska schválně vyzkouším :)
     
  17. Foяmi

    Foяmi User

    Ještě k těm titulům, pokud u titulu máte hvězdičku, tak po dosáhnutí onoho titulu lze použít, aby byl viditelný nad vašim nickem.
     
    Kristo a Timanris tohle ocenili.
  18. Ahoj, bude možné dodělat přijaté úkoly i po akci? např 4 úkol mám přijatý , ale nebudu do neděle mít hotový, můžu ho dodělat v pondělí?
     
  19. no k titulum to je jeste z minuleho roku ze no mohlo se neco pridat nebylo by na skodu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Foяmi

    Foяmi User

    [AcE]°GALAXY°MASTER° Když ho máš už přijatý, tak bys měl mít možnost ho dodělat kdykoliv po skončení akce. Tedy vždy to tak bylo možné.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.