Diskuze: Formace bezpilotních letounů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    Dobrý večer, mám dotaz ohledně formace F-14 RG (KRUH) Hodnota štítu je zvýšena o 180%.....

    180% Bude přidáno pouze z letounu nebo i z lodě?
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Sirpierre* Vsetko, cize cely stit skoci o 180%, ziadne obmedzenie tam nieje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Někdokdoby mi odpověděl pls?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Bylo to ze soutěže, která spočívala ve sdílení videa z hraní na test serveru, tohle byla odměna. Lidi ti na to neodpovídají, protože je to poněkud OT.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Foяmi

    Foяmi User

    Chtělo by to do popisu formace "Vrtačka" připsat, že 20% bonus na laserové poškození nefunguje při ničení modulů stanice. Před malou chvílí jsem to odpozoroval. DMG se mi nijak nezměnilo po nasazení formace.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Foяmi kontroloval jsi i zda ti treba mezitim nedosly kameny v laserech nebo boostry? Ja uz stanici s Vrtackou strilel, a myslim ze bonus se pocital, ale jiste si ted nevzpominam. Kdyztak zkusim vecer otestovat, pokud najdu vypnutou stanici. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Foяmi

    Foяmi User

    Kontroloval jsem to. Potom jsem si sestřelil několik lordakií a dmg skákalo nesrovnatelně výš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. This formation has a special look for the 3D client.

    Doplní tvou řídící jednotku letounů o formaci X.

    Poskytuje 1% bonus k laserovému poškození a 5% bonus k získané zkušenosti v režimu PvE; body života jsou zvýšeny o 8%. Pozor: Žádné body cti a žádné laserové poškození v režimu PvP.

    Za předpokladu, že máš 4 nebo více letounů, můžeš tuto formaci po zakoupení používat dle libosti.

    Dobry den, kupil som a skusil tuto formaciu na mape 2-3.
    Zvlastne bolo, ked mi nepricitavalo cest napriek tomu, ze vo formacii sa zakazuje v rezime PvP.
    Mohol by mi to niekto objasnit?

    EDIT: Pardon, riesenie som nasiel na predoslej strane.
    EDIT2: Kamaratovi zas tato formacia pridava normalne cest ale menej.

    Na cz2 spoluhráč vytiahol na 4.008.000 (posledne tri čísla si nepamätám ale určite tam boli 4 milióny)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/7/15
  9. gery2020

    gery2020 User

    zdravim, ako je na tom formacia X? nejake nove spravy o jej oprave?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Môžem sa spýtať aký problém je v tej formácii?
     
  11. Například to, že laserový dmg do hráčů není nulový. Je brutálně snížen, ale nějaký tam přesto je.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Kubino

    Kubino Guest

    A máš to aj podložené nejakým testom?
     
  13. Ano mám, klidně nahraju video a předvedu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    No prave som ju skocil testnut a skutocne tam mala dmg je, z 14000 sa znizila na 1500, cize cca o 90% nizsia.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Na PvE mapách mi zmenšuje česť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. To je pouze problém překladu, ne té formace přímo, už se to tu řešilo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. A aky je spravny preklad?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Foяmi

    Foяmi User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. A jak je teda BP na tom s tím řešením... bud je verze spatného překladu... čož myslím moc času nezabere a nebo chyba u cti kde se to omylem povedlo nastavit i na PVE kde by to asi trvalo o trochu déle?
     
    -baghira2- a BlackChris13 tohle ocenili.