Diskuze: Formace bezpilotních letounů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Přepni si DO do angličtiny a přečti si popisek. Zjistíš, že je to problém překladu. Tady je originální popis: "Hit points are increased by 8%, and in PvE play only, laser damage is increased by 1% and XP earned from PvE is increased by 5%; however, no Honor is earned, and PvP lasers cause no damage."
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄ Chyba je v preklade, formacia nema davat ziadnu cest a to z nicoho.

    Treba si nato davat pozor a hlavne to nepouzivat v branach, tam by si totiz na konci dostal tiez 0 cti.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. ok dík :)) no ono to pár cti dá... když hodim vetku na aegu tak pár cti to hodí ale fakt jen malinko
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ono je to trosku divne, povodne nemala davat ziadnu dmg do hracov a ani ziadnu cest, teraz to vyzera, ze dava cca 10% cti a dmg zpovodnej sumy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Já teda čest nedostávám žádnou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Kubino

    Kubino Guest

    A náhodou keď to dáva cca 10% nemáte designy na česť / DMG? Resp. boostre. Treba si pri riešení problému všímať všetko, čo na to môže mať vplyv.
     
  7. Kubino, aj keby sme mali design na česť - formácia tú česť zruší.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Ty ale nechápeš, že ak sa niečo prešetruje treba pozerať na všetky aspekty? Možno sa príde na to, že nedostaneš žiadnu česť okrem bonusu za česť vdaka designu či boostru -> môžme sa spýtať BP, či to tak je -> vyrieši sa problém, čo sa tu rieši (cca 10%) a vyrieši sa aj prípadný problém v hre.

    Ja počítať viem, matematiku som mal, avšak nastavenie niečoho v hre nemusí znamenať, že nula je vždy nula :)

    Podľa popisku by nemal nič hráč dostať a aj napriek tomu tu niekto píše, že niečo dostane ... preto sa pýtam a riešim to. Na jednej strane to vyžadujete aby sme to overili a na druhej mi napíšeš toto.
     
  9. Ja som to len pochopil z daných "okolností".
    Inak dostávam z tejto formácie česť aj keď mám design Enforcer.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Booster, PP? Stále nedodávaš úplne informácie a pritom sa dožaduješ odpovedí od nás. Nehnevaj sa, ale ja nemám celý deň na testovanie vašich tvrdení, musíte trošku spolupracovať.
     
  11. Nemám nič, inak by som napísal :p
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Pozri sa pri takomto prístupe si môžem povedať, že mi je jedno čo vám to dáva a čo nie :D

    Ja som tu neni na to, aby som niečo ťahal z chlpatej deky ...
     
  13. Formacia X
    Poskytuje 1% bonus k laserovému poškození a 5% bonus k získané zkušenosti v režimu PvE; body života jsou zvýšeny o 8%. Pozor: Žádné body cti a žádné laserové poškození v režimu PvP.

    Ja si myslim, ze popis formacie je napisany jasne, len si ho treba precitat pozornejsie.
    Zltym zvyrazneny text jasne naznacuje ze sa nezapocitavaju cti ale nie je pisane, v ktorych zonach(pve/pvp), takze sa rata ako nikde.
    Fialovym zvyrazneny text niekedy aj spaja dve vety. Takze ak by sme si tam dali bodku, je jasne, ze body cti sa nerataju nikde.
    Tyrkysovym (alebo ako sa to pise) zvyrazneny text znaci, ze ziadne laserove poskodenie vam nedava tato formacia v rezime PVP!
    Ak by sa teda cest nemala zapocitavat v PvP a v PvE ano, videl by som tuto vetu takto:
    "Žiadne body cti a laserové poškodenie v režime PvP".
    Avsak cest sa nadalej zapocitava, no pridava len 10% (tak to pisal moderator,myslim) tak bud:

    - je chyba v hre (ze sa nadalej cest zapocitava aj keby sa nemala)
    - je chyba v popise (takze by tam malo byt; body cti su znizene o 90%)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Lenže sú hráči, čo nedostávajú žiadnu česť, resp. to tvrdia (tak ako tvrdíš ty, že dostaneš cca 10%). Je preto potrebné to riadne otestovať, osobne budem mať čas až v týždni aby som sa na to pozrel, máte teda dovtedy voľné pole pôsobnosti vy :)
     
    BlackChris13 tohle ocenil(a).
  15. ..no ten dmg je nulovy ak nie je ziaden dizajn na dmg ani boostre..ak su boostre alebo dizajn tak ten dmg nejaky je..

    ..no tak to doplnim..skusal som 2 ucty .. rozdiel v nich bol ten ze jeden mal klasicky dmg booster (a 5 stihaciek flax) a ten druhy mal distribucny dmg booster naviac (stihacky iris bez havoc..inak mali obidva ucty aj dmg dizajn)..tak ten ucet ktory bol bez distribucneho nedaval ziadny dmg ten co mal distribucny daval..by ma zaujimalo ked dokupim distribucny ci to bude davat dmg alebo nie..inak vazne netusim z toho testu cim by to potom mohlo byt ze jeden dmg dava a druhy nie..
     
    Naposledy upraveno: 18/7/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    Btw. som dnes nahodou nadabil v anglickej diskusii na dolezite info k 3 formaciam, ktore sa budu menit. Kupola, kruh a X. Kto ma zaujem o tom diskutovat priamo s clovekom z BP, tak tu ma odkaz na anglicke forum. Drone Formation Feedback Thread

    Celkovo okolo X je trosku chaos, vyzera to, ze pripravuju aj zmenu popisu na zrozumitelnejsiu.
     
    -baghira2- a BlackChris13 tohle ocenili.
  17. -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Ak sám tvrdíš, že ten čo mal distribučný dával DMG budú v hre výnimky, ktoré spôsobujú DMG aj pri nasadení danej formácie. Ide už len o to, či je to správne alebo nie. Pretože ak to nastavia, že lasery nespôsobujú DMG a nastavia to na lasery v lodi + drony + dajme tomu PP a nenastavia tam boostre a podobne môže to robiť práve tie rozdiely. I keď výpočet je, že sa základ násobí rôznymi bonusmi a to matematicky ak základ je nula, potom aj ostatné prvky výpočtu sú nula.
     
  19. Hlavně co bude všechny zajímat, mění se formace kruh. Nově bude taková:
    +25% délka cooldownu raket a raketometu
    -25% Laserového poškození
    -5% rychlostí
    +120% štít
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. kde si k tomu prišiel ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).