Diskuze: Formace bezpilotních letounů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Výše máš odkazy... To si fakt někteří nejste schopni přečíst ani 3 nejnovější příspěvky v sekci? :confused:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Aha sorry , no neni to špatne ale tá rychlost to je nanič já tú formáciu mám skoro stále ato mi bude všetci utekat ako na vrtačke
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    ♥°°King=of=Army°°♥ Neviem kto ti bude utekat, pretoze na kruhu len velmi tazko niekoho sundas pri tak malej dmg. Myslim si, ze znizenie rychlosti je spravny krok, formacia poskytuje privelky stit a je takmer nemozne niekoho sundat, takto sa mu aspon znizi rychlost.

    Mimochodom je ta rychlost dolezita aj kvoli boterom, kruh uz moc nebudu pouzivat a to je dobre. Botka na maximalnej rychlosti s dvojmilionovym stitom je tazky oriesok na zostrelenie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. to je sice provda , ale ked si dáš motyl tak ide dole hrozne rychlo aj ked máš kruh a ako hovoríš ked niekto nemal motyl tak som mu z kruhom utiekol vpohode cez celú mapu :p
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Orome - maximální rychlost neposkytuje kruh, ale dvojité kolo... To se vyplatí, pokud u toho fakt sedíš a sbíráš, protože rychlost 618 je super. Nevýhodou však je, že během 20 sekund díky ní nemáš štíty, ale i tak, na boxíkování super :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ____BAZINGA____ rekl bych ze kolega dobre vi o vlastnostech kruhu, a psal o lodich na rychle konfiguraci+kruh. ;)

    No jinak ale souhlasim ze s pouzitim motylu jde hrac hodne rychle dolu, a ani 3 miliony stitu mu nepomuzou. Jediny problem je Aegis, ktery si muze HP doplnovat, a je tak problem jej znicit. Ostatne o problemu a duvodu omezeni kruhu psal prave vyvojar na En foru.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    ____BAZINGA____ Ja som myslel normalnu maximalnu rychlost, formacia nieje vhodna skoro na nic, len na rychle uteky. Na boxikovanie je sice dobra, lenze staci jeden hrac na love a letis za 3 sekundy dole.

    Uz som tak stretol par maskacov a leteli na zakladnu expresnou rychlostou. ;)

    Ono ten motyl nieje tiez bohvieco, na znicenie hraca s kruhom je potrebny velky dmg, bud pomalsia konfa s stitom alebo motyl na full pohonoch bez stitu. Pomala konfa je nanic pretoze hrac s kruhom hned utecie a rychla je tiez nanic, pretoze silny hrac je schopny aj na kruhu polahky znicit utocnika bez stitu. O aegiske ani nehovorim.... ta je s kruhom pomaly neznicitelna......
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Jistě, že když se loví, tak jdeš rychle dolů, ale to, co nasbíráš navíc s dvojitým kolem oproti jiný formacím mimo lov se ti bohatě vyplatí :) jinak ,,dvojkolo'' používám i při doletu spaceballu k portu, každá rychlost navíc se hodí, taktéž při útěku. To, že ji moc lidí nemá je velkou výhodou pro nás, co ji máme... A napsals ,,Botka na maximalnej rychlosti s dvojmilionovym stitom je tazky oriesok na zostrelenie.'' Jen jsem podotkl, že pojem ,,maximalnej'' je v tomto případě zavádějící :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Sentiero

    Sentiero User

    No já sice tuto formaci nemám, ale co hráči, kteří si ji koupili a po změně ji už třeba nebudou chtít? To se taky bude nějak řešit nebo to zůstane tak?
    Přijde mi zvláštní, že když si koupím určitou věc, o které vím, že má takové a takové vlastnosti,tak najednou přijde změna a já budu mít něco, co jsem si koupit nechtěla a co jsem ani nekupovala.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    ____BAZINGA____ No nemusime sa tu natahovat na slovicka, myslel som jednoducho max rychlost pusatky bez bicyklu. ;)

    Sentiero To sa este uvidi, formacie este neboli zmenene a hodnoty sa mozu zmenit, takze je predcasne hovorit o nejakej kompenzacii.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. miki.no1

    miki.no1 User

    Ono ja by som nejaku kompenzaciu moc necakal , podobny problem bol ked presla upravou (ci opravou ?) formacia diamant. Tiez ju nakupilo kvantum hracov , pretoze dodavala 5000 stitu / s , bez ohladu na vysku stitu , potom sa to upravilo a dava klasicky 1% z aktualnej hodnoty. Vtedy tiez ludia reptali ze si ju kupili a potom sa zmenila , ale nepamatam sa ze by bola nejaka kompenzacia. Najlepsie je pockat si kym bude nejaka novinka dlhsie v hre a vychytaju na nej vsetky muchy a kupit ju az ked bude minimalna pravdepodobnost ze sa na nej bude nieco menit.
     
  12. Mě spíš zajímá co lidi řeknou na novou Kupoli, teď ta formace vypadá celkem rozumně.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Thorsk

    Thorsk User

    zdravim ,

    bonus 20% cti z formacie veteran sa vztahuje aj na brany ze ? len si to overujem aby som ho zbytocne nekupil
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. jaritko

    jaritko User

    Áno, už sa to tu spomínalo: #176
     
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mě nepřijde že by Kupole teď byla o něco lepší.
    Kruh ještě zhoršili. Sice zvedli dmg, ale stejně účel u KBS a podobně, tam se neuvyužije. A 60% štítu dolů je dost. Plus menší rychlost, ale tak to je nic.
    A ta formace X, to jsem rád, že to aspon zlepšili pro nováčky.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Přece jen je 0,5% konečně něco, a aspoň už nejsi úplně statickej. Takto by ta formace měla najít (aspoň) nějaké využití.
    EDIT: Badmaniaku, formace která ti skoro ztrojnásobuje tvoje štíty prostě v téhle hře tak nemohla zůstat, dělala většinu jejích uživatelů prakticky nesmrtelnými, zvláště, když mají i dost HP (ano, motýl fungoval, do jisté míry, jenže než jste způsobili hráči s Kruhem motýlem nějaké citelné škody, tak jste si vlastní štít srazili na tolik, že pokud měl ten hráč přibližně stejnou výbavu jako vy, stačilo formaci přepnout na něco ostřejšího: drill, nůžky atd., a šli jste dolů jako nic)
     
    Naposledy upraveno: 26/7/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Spartakus

    Spartakus User

    Tak nějak mě nové formace nenadchly. Jelikož mám všechny boostery, tak o některý z bonusů z nich přijít se přijít nechce... Možná tak Vrtačka. Stejně lovím při full LF4, bez štítů na útočné formaci. Prostě loď sundám dříve než uletí. Asi tyhle formace kupovat nebudu. Stejně mi přijdou předražené. Možná vrtačku, až bude k pořízení Sungeon.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. TRIXT

    TRIXT User

    Spartakus: Velmi zajímavá formace pro ty co mají kami a premko a dělají brány je kruh. Brány jsou pak mnohem jednodušší a nevyžadují tolik soustředění. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Vrtačka se vyplatí určitě, na GE1 s tím lítá každej pusat, to je pak celkem humus.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. dobry den.chcem sa opytat preco ked su zlacnene formacie stihacky tak sa to nevstahuje na nove formacie , cakate az si ich kazdy poctivy hrac kupy a potom z velkym aplauzo ich zahrnjete do zlacnenja ,tak aby ty co zacinaju mohly mat to iste, tak sto sa chcem spitat na design Pusat preco nie je v aukcii a preco sa nanho tak isto nevstahuje zlacnenie ??
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).