Diskuze: Formace bezpilotních letounů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. svonicek

    svonicek User

    Ahojte, chtěl bych se zeptat jaká je vhodná 1. formace, jsem spíše PvE hráč. Zatím mám jen kreditové formace, ale ty mi již nestačí. Kolega co se ptal předemnou byl o dost slabší hráč a po přečtení dalších komentářů nejsem o moc chytřejší v rozhodování.Formaci bych chtěl spíše na NPC a brány. Pokud bude ale sleva tak bych si koupil rovnou 2 staré formace.
    Moje výbava
    Mám 6 LF-4, zbytek LF-3, Full štíty, popř pohony. Lodě Aegis, goli, vega. 17 SB se zaměřením na štíty a urko.

    Předem díky, _švoníček_ CZ3
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Respawned

    Respawned User

    do brán určite falter, na npc je dobrá bariéra aj vrtačka ;) na cubi sa hodí diamant alebo krab
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Bariera by som nechcel a uz vobec nie ako prvu formaciu, ked uz tak by som si pockal na netopiera, coskoro bude halloween a formacia budu urcite opat v ponuke.

    Na NPC bud vrtacka, netopier a do bran falter. Viacere formacie su dobre a uzitocne, jak na obranu, tak na utok. Prvu si musis vybrat sam, casom budes ajtak dokupovat dalsie.

    Ja pouzivam falter, srdce, noznice, netopiera, diamant, chevron, veteran, kruh, vrtacku, bicykel.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Dobry
    Co znamena to pokritie stitu .. U formacie vrtacky .. Je to to iste ako u bariery ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Pokrytí štítů znamená, kolik škod ti půjde přes štíty přímo do HP. S nejlepšími štíty má tvoje loď pokrytí 80% škod do štítů/20% do HP. S vrtačkou bude tvoje pokrytí o 5% nižší, tj. o 5% více škod půjde rovnou do životů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. dakujem :) :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Spartakus

    Spartakus User

    Nemůžu si pomoct, ale stará dobrá falanga mi přijde mnohem lepší, než X. Parametry srovnatelné a je 3x levnější. :D
    Dá se použít jak proti NPC, tak hráčům... :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. sufuzky

    sufuzky User

    Mne napr. prirástla k srdcu formaci vrtačka :) vynikajuco sa hodí ku golovi a na točenie vk(kristalonov) sice štit mam aj na dobre zaštitovanej konfe zachvilu fuč ale aspon sa nenudim a trochu si ich potočím ;) inak vynikajuca je ešte na splnenie ulohy ako napr. Na boss devolaria, pirátov atd. V buducnosti ešte skusim dokúpiť kruh ;) a skusiť s ním na cubi alebo dať citadelu a chrániť s nou klanové základne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. nevíte zda je lepší mít na kristallony mít formaci X nebo formaci šíp ? děkuji za odpověďi :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Asi X, ale i tak bych rozhodně volil jiné formace pro slabší hráče, třeba diamant či vrtačku :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Spartakus

    Spartakus User

    Ahoj. Vyplatí se Dvojité kolo, na stíhání hráčů na uberce? Mám Surgeon s rychlostí 552, ale kořist má ten blbej zvyk hodit minu, nebo raketku a než je doženu, tak se portnou...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Spartakus na uberce je komplikace prave s piratskymi porty, kterych muze hrac snadno vyuzit k uteku, navic je to k nim odevsad z mapy relativne blizko.
    Rychlost Surgeona s formaci je myslim 579, cili o 39 vyssi nez normalni goli. Rozhodne jej tedy dozenes rychleji, otazka je zda ti i tak nestihne utect.
    Ale jinak osobne jsem s formaci Dvojite kolo velmi spokojeny, mnohokrate jsem si s nim uz pred lovci snadno zachranil zivot, a naopak pri lovu si s nim znovu chytil utikajici hrace, kteri mne treba predtim minou zpomalili. Na tyto situace je rozhodne uzitecna.
     
    -baghira2- a Spartakus tohle ocenili.
  13. sufuzky

    sufuzky User

    Ak už máš kúpene tieto formacie tak určite šíp ;). Pokial máš ajgu tak kúp určite formáciu srdce alebo vrtačka. Ak nie tak na gola určite diamant poprípade srdce.
    Blíži sa znovu rýchlosťou svetla akcia studená vlna ;) (ak teda bude ale dúfam že áno) a s nimi aj zmrazovacie rakety tak potom ty bude utekať korisť ako nič pokial ty nevypáliš ako prvý zmrazovačky. Teraz ked ich skoro nikdo nemá a mne zostalo ešte pár kusov tak to je užívanie :D. A je dosť možne že za 150k urídka tých par odstrelov čo dolapíš hráčov nestojí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Spartakus

    Spartakus User

    sufuzky Jinak jsem komplet full lf4, Herkul i Havoc a občas booster, takže mě 150000 urka nezabije. Se slevákem méně. Zmrazovacích raketek mám pořád cca 600. :)
     
    -baghira2- a sufuzky tohle ocenili.
  15. sufuzky

    sufuzky User

    uff tak to teda rešpekt :) si to kupoval však? ja som akurát vtedy nebol moc online tak mi trochu ušlo inak by som ich tiež mal možno aj tolko... A čo tak skúsíť na slabších hráčov formaciu vrtačku to by ti nemali ujsť( 20% +dmg je dosť velký rozdiel) a na priemerných až nadpriemerných ako si ty, vyskúšať kúpiť ako si písal dvojite kolo ;). A niekedy kombinovať tie 2 formácie. Ja s vrtačkou lietam stále ked lovím a vždy som s nou spokojný.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Spartakus

    Spartakus User

    Nekupoval jsem je. Z bran jsem jich měl víc jak 1000. :) Vrtačku mám, ale zpomaluje mě. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    Vrtacka sa na lov moc nehodi, spomaluje lod a zvysuje prienik stitu, takze ak narazite na silnejsieho supera co zapne motyla, velmi rychlo ide HP dole.

    Ja ju preferujem napr, na cubikony, velke npc a pod.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Vrtacka pri lovu je dobra pokud narazite uz na trochu rozstrileneho hrace, kdyz dostane mix bila+RSB pod Vrtackou, castokrat se uz vcas nevzpamatuje. :)
    Jinak je ale pravda ze lovit na ni neustale neni zrovna dobra volba, tuto formaci pouzivaji hraci vetsinou az ke konci boje, kdy nemaji zadne, nebo minimum stitu, tam pak uz minusy formace nehraji roli.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Mireek

    Mireek User

    Já jsem na CZ3 si vybral srdce a musím říct, že jsem spokojen. Teď budu šetřit na motýla (faltera) když budu pořád "Zetovat". Kámoš mi sám poradil srdce a nebo diamant obojí je na "tankování" a na NPC, já srdce používám i PVP vím má -5% dmg, ale musím potom rychle přepnout formaci abych neměl zbytečně -5% dmg.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Srdce je pořád nejlepší na začátek soubojů v rámci PvP, takže o nic zezačátku nepřicházíš, naopak, dostáváš v konečném součtu slušný bonus ve štítech a životech
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).