Diskuze: Formace bezpilotních letounů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. hummel

    hummel User

    Pri dokončovaní úlohy viem že formácia netopier nemá žiadny vpliv... len neviem ako to je z barierou tú som nikdy nemal??? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

  3. Formace X má mít -100% cti, ale pokud těsně před zničením NPC přepnete formaci na cokoliv jiného, 5% dmg už jste v podstatě uplatnili, ale čest dostanete všechnu. Nedostanete sice bonus BZ a klesnou vám trochu max HP, ale při dokončování NPC stejně budete mít už ubráno. 5% dmg se nezdá tolik, ale z dlouhodobějšího hlediska by mohl hráč na této formaci čest vydělávat v o necelých 5% rychleji. Je to považováno za bug a bude tento způsob používání trestán?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. miki.no1

    miki.no1 User

    Za co by mal byt hrac trestany , za prepinanie formacii ? To snad nemyslis vazne , ved na to tie formacie su , aby ich hrac pouzil podla potreby.
     
  5. Ne neni to zadny bug. Formace muzes pouzivat jak je ti po libosti. Mozna to i meli v umyslu,aby s touto formaci naucily hrace formace pouzivat. Taky treba na cubikony pouzivam formaci diamant a na konci prepinam na netopira a nevidim duvod postihu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. když bojuješ, tak bys měl taky dodržovat určitý způsob přepínání formací, nejprve srdce, pak nůžky, když nemáš štíty, tak vrtačku atd... Je to vše jen o strategii, od toho ty formace jsou, ban ti za to nikdo dávat nebude :cool:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Já nemyslel formace obecně, jen u téhle konkrétní, protože to vypadalo tak trochu jako že to má postih, který prakticky neexistuje. Nevadí, vím co jsem chtěl, děkuji za odpovědi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Peter_Quincy_Taggert O nic nejde, kludne prepinaj, to nie je ziadny bug. ;)

    Ja prepinam pri velkych npc ako cubikon alebo uber krysa na veterana, 20% cti sa vzdy hodi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. markuko201

    markuko201 User

    Ahojte, chtěl bych se zeptat jaká je vhodná 2. formace, jsem spíše PvE hráč a chci to hlavne do bran. Zatím mám jen kreditové formace, a srdce za všechny rady predem dík
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. TRIXT

    TRIXT User

    Pokud máš premium a používáš kamikadzi, pak je ideální formace kruh (hodně štítů aby jsi ustál, než hodíš kami). Pokud opravdu umíš točit NPC bez toho aby tě trefila, a NPC v bránách hlavně střílíš, dá se použít motýl. Tím ušetříš něco munice neb motýl zvyšuje prostupnost štíty nepřítele, což se u NPC v branách hodí (žádné štíty, samé lasery a pohony a pořád se pohybovat).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. markuko201

    markuko201 User

    dík moc TRIXT koupim motýla :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    markuko201 Vrelo odporucam do bran motyla, full pohon a bez stitov, krasne sa tak davaju npc, ostane im este polka stitu a usetris municiu. Hlavne v alfe, bete a gamme je to velmi efektivne.

    Odporucam este na koncovu odmenu kupit veteran, 20% cti je velky bonus.

    Srdce je sice dobry univerzal, no v branach nema vyuzitie, dolezity je rychly pohyb a a maximalna dmg. Stity su potreben maximalne na par tazsich vln v kappe, delte a pod.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Zdravím chcem sa opitať aku 4. formaciu si mam kupiť mam už falter diamant a klin a ešte chcem jednu...Moja vybava full lf3 full stity (24) 2 lf4 16 pp peta atd rozmyšlam medzi nožnicami alebo srdcom popripade bariernu.Rad robim brany rad zbieraj boxi paladkujem lovim robim cubi s kamosom
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Polas

    Polas User

    srdce je většinou základ ve výbavě za mě určitě srdce.:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. PaiMei

    PaiMei User

    Na lov určitě vrtačku, ale to chce i pořádnou výbavu, protože tato formace i dost ubírá na štítech a rychlosti, takže jde hlavně o moment překvapení.
    Na NPC, ale i třeba na obranu a bourání stanic bych doporučil kruh. I přes silné omezení DMG ten nárůst štítů o 120% je prostě k nezaplacení. Nejdříve jsem byl k této formaci skeptický, ale dnes mám jednu konfu nabitou vždycky na kruh a pokud do tebe nejde soupeř motýlem, prakticky vždy utečeš na port. (s kruhem mám na druhé konfě kolem 800-1100k štítu při plné rychlosti - omezení rychlosti za formaci).
    Ohledně srdce, patří k základu.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  16. zdravim chcem sa spyatat ohladne formacie kupola ci ta regeneracia 0,5 % za sekundu je obmedzena ako u diamanu na 5000 za sekundu alebo to nema limit ? vopred dakujem :) a prajem pekny den
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. není omezena :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Zdravím, jaké formace je lepší používat na bránu? vrtačku nebo motýla?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. *pursuer*

    *pursuer* User

    XLikvidátorX - ja pouzivam motyla,skor zazeniem NPC do rohov aspon a tam ich dokoncim v pohode.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. dolikt

    dolikt User

    ahoj . chci se vás zeptat jakou si mám koupit první fornmaci mam 1 ZETU a 1 BETU http://cz3.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=6jmch&profileCheck=J9Eb1&lang=cs toto je odkaz na muj učet poradte mi jestli Motyla nebo Diamand taky zaleži na tom abych co nejdříve mnel na tu druhou takze koupim diamand budu mit rychleji našetreno než s motylem ( hodne farmím VK ) takze nevím :D 60% diamand 40% motyl a koupim to až na halowen takze možna stihnu obě :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).