Diskuze: Formace bezpilotních letounů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dolikt

    dolikt User

    Popravde mám diamand a zas tak nadšenej z neho nejsem možna da 1 % štit ale bere HP tím pádem jsi "free honor" kdybych mohl místo diamantu vymnením za srdce pak motýla pak kruh je dobrý na vs ale zaklad je srdce ne diamand a na NPC je nejlepši netopír nebo Falanga


    tak a ted muj dotaz jake 2 formace mám koupit mám 3 favority takže Nužky Motýl srdce.
    jake 2 formace mám koupit mam to --------------------------------- 15% ---- 40% ---- 45%
     
    Naposledy upraveno: 14/12/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Rob75366

    Rob75366 User

    Bral bych motýla (hodí se do bran a občas při lovu) a srdce (taková univerzální formace). Nůžky bych jako jednu z prvních formací moc nedoporučoval - dmg 3% není nic moc a na čest je lepší veterán :).
     
    bhagira22, -baghira2- a dolikt tohle ocenili.
  3. Srdce a Motýl :) Srdíčko se ti hodí + HP a štít je fajn :) ale pokud nemáš kruh,kup kruh ideální na GG a odstřely npc kami :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Ja zas som názoru že top 3 formácie falter, kruh vrtačka.. napríklad vrtačka na farmenie ak ideš dávať sám cubi na aegis daš vrtačku a kludne dáš na 1 konde x2 a sab /samozrejme kami/ kruh sa hodi skôr na bránenie základne na citadel aspon u mna, na boj takmer vobec lebo ta to spomaluje.. vrtačka sa hodi zas ked sa niekym pukáš a už maš malo štitov tak to prepneš. inak srdce falter... ale aj krab je fajn.. aj bycikel ked treba ujsť.. takže podstate každa formacia ma niečo do seba len treba zistim s čím sa komu najlepšie hrá ;););)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Chcela by som sa spýtat ako to vlastne funguje s formáciou kruh,pretože ked si prepnem na formáciu nenabehne mi okamžite plný štít no iným hráčom z iných formácii pri prepnutí áno. Prečo?
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  6. protoze si ho tam na kruhu nabiji, potom prepnou konfiguraci a davaji pozor, aby si ji neprepli nazpet driv, nez budou mit zase zvoleny kruh - snad jsem to napsala srozumitelne. Ono to totiz zustane nabity, takze staci si to nesnizit spatnou formaci :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Korben

    Korben User

    OT Post zmazaný. Prečítaj si názov témy a pravidla pre fórum.Jak správně přispívat na forum?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Little_Tali videla som a to nie u jedného hráča napr: zo srdiečka na kruh a z kruhu na srdiečko,následne diamant ,znova kruh a podobne a stále mali na kruhu plný štít. Chcela som vediet ako to robia avšak skúšala som a nešlo to preto som sa pýtala. No teraz si myslím že to nijak v podstate nie je možné.Alebo robím niečo zle?
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  9. Lze to pouze v pripade, ze ma kruh nastaven treba na konfiguraci 2. Tam si nabije stit, prepne konfu na 1, tam si prostrida formace dle libosti, pak prepne zpet na kruh a prehodi zpet na konfu cislo 2. Stit bude plny :) Nesmi ale na cislo 2 prepnout s jinou formaci.
    Pokud jsi videla takovy stridani, zrejme do toho hrac prepina i konfigurace. Nic jinyho v tom nehledej :)
     
    -baghira2- a Sandy_Rivers tohle ocenili.
  10. dakujem,len to som chcela vediet ako to robia ,pretože ako som už vravela som to videla u vela hráčov a sama som na to nevedela príst :)
     
    -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  11. Korben

    Korben User

    Prepínanie formácii by malo byť opäť funkčné. Hráč musí úplne vypnúť hru a opäť zapnúť.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Mám dilema. Znám diamant. Chci farmit a UBA a nevím, jestli radši, než diamant nekoupit kupoli nebo vrtačku, ale ty nemám vyzkoušené. Poradíte?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. *pursuer*

    *pursuer* User

    -FOXSAMURAI- - Tak diamant je na farmenie dobra formacia,lebo ti doplna stit a ked mas aegisku tak v podstate vkuse len farmis,sem tam si doplnis HP a pohoda,lenze si dost lahkym tercom pre elitnych lovcov,kedze ti znizi o 30% HP a s motylom ta na par ran mozu dat dole.
    Kupola je sice fajn formacia bo ti zvysi stit a doplna ho,ale sucasne ti ubere 50% laseroveho poskodenia,co je podla mna hodne a na farmenie by som ju nepouzil.
    Vrtacka je velmi dobra formacia,hlavne ked chces rychlo sundat NPC,tak tych 20% navyse pri laserovom poskodeni spravi svoje,ale mas znizenu hodnotu stitu,cize je lepsie si NPC drzat dalej od lode.Ale zalezi to aj aku mas lod.Aegiska to nejak velmi nepocituje,kedze si vie doplnat stit aj HP.
    Mozes si pripadne na test servery,ked zas bude pristupny vyskusat tieto formacie a vyberies si ktora ti viac sedi ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Na cz2, 3 byl diamant první volba. Ale na cz1 lezu hlavně do UBA a vydělávám :D na zety. Lodě mám všechny, létám na aegisu. Motýl ubírá štít, zatím z UBA, kdo měl vrtačku, tak mě dal. VK a BVK můžu střílet jinde, takže asi vrtačka. Díky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ako hovoria vyššie, diamant je taká voľba ktorou nič nepokazíš ani nevyhráš. Je dobrá na farmenie keďže ti štíty ubúdajú pomalšie, a viac toho vydržíš, a taktiež je v niektorý situáciach dobrý na bojovanie,

    Vrtačka je na poškodenie no zlá na výdrž, ak vieš dobre točiť NPC a nerobí ti problém ho utočiť bez toho aby ťa to NPC nenastrelilo tak je to dobrá voľba pôjde to dole ešte rýchlejšie, hlavne ak máš v laseroch napr promerko alebo seprom.

    Vyhodnotenie? Ak by som mal začať ďalší účet od znovu, tak by som kúpil tú vrtačku, keďže NPC útočím bez problémov a nemusím sa opravovať stále. Ak by som v hre začínal tak diamant asi, ako takú bezpečnú voľbu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Jessie, a jsem tam, co jsem začal :D. Pokud jdu do UBA s diamantem (cz2 a 3) tak stačí, když má motýla nebo vrtačku a jsem dole. Na tomhle serveru zkusím tu vrtačku a dám zde reakci.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    -FOXSAMURAI- Formacie su od toho aby sa prepinali postupne v prebehu boja podla toho ako ti klesa hp a stit a ako to klesa tvojmu superovi(pripadne npc). Lietat nonstop na jednej je velka chyba. formacie su jedna z najdolezitejsich veci v boji a je velmi dolezite sa ich naucit prepinat.

    Dolezite formacie v boji su vrtacka, srdce, diamant, chevron, falter, noznice, kruh, bicykel a krab. Kazda by sa mala zapnut v urcitej faze boja. Kupola zbytocnost....

    Na suboje sa pouzivaju vsetky hore vypisane, na npc prevazne falter v branach a vrtacka na beznej mape + sem tam diamant pri nizsom hp. Na boxy bicykel alebo srdce.

    Ak chces kupit na zaciatok len 1, porozmyslaj co robis v hre najcastejsie a podla toho si vyber formaciu. ak chces robit UBA a byt uspesny, potom budes potrebovat vsetky hore vypisane formacie, bez nich budes lahky terc.
     
    -baghira2- a -FOXSAMURAI- tohle ocenili.
  18. |Oromë|, tohle vím. Přesto jsem se dostal v UBA jen s formací šíp na první 30 TOP. Na cz1 mám seržanta začátečníka a dává mi to dobré soupeře. Chápu, že mi popíšeš 9 formací ve slevě za 600 000- 800 000 U. Jenže mám 100 000 U.
    Když budu farmit, půjde mi BZ a čest nahoru, i hodnost, takže UBA bude pasé, když tam lezou ty fulky a přepínají.
    V UBA se dá vydělat na brány rychleji než farmením a nejdeš nahoru, jen v bránách.
    Až dají slevy, vrtačka je moje a budu s ní dorážet, co nedám šípem :D.
    Vítěz nemusí mít vždy všechno. Munice a umění dělá hodně, jak sám píšeš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Taktiež nejde mať všetko hneď naraz :) Ako písal Orome, treba si vybrať čo robíš najčastejšie, postupne všetko ostatne príde pri zľavách a podobne :) určite sa rozhodneš správne, a formácie nikdy nie sú na škodu kupovať, časom sa ti zíjdu všetký

    verím, že si vyberieš správne a lovenie s farmením pôjde ako malina :rolleyes:
     
    bhagira22, -baghira2- a -FOXSAMURAI- tohle ocenili.
  20. Tak hlavne kruh falter a vrtacka to su jednoznacne 3 naj formacie a celkom aj bicykel na utek alebo dohnanie supera
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.