Diskuze: Formace bezpilotních letounů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. koliv

    koliv User

    ok diky Zafod a Spartakus , myslel sem ze ta formace se na to vztahuje. asi bych to nekupoval kdybych to vedel ale ladem urcite nezustane. dobre se sni tahaji U-lordy a pomala npc
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    koliv v poste hneď nad tvojou otázkou som o tom písal :)
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  3. Timanris

    Timanris User

    Ahoj, chtěla bych se zeptat co vyjde v bráně zeta lépe, jestli formace falanga (+5% DMG na NPC) nebo motýl?
    jinak moje výbava - G, 8I, full LF3 (1LF4), nej štíty, a design na +5% DMG
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Já osobně bych použil Falangu. Nebo můžeš NPC poškodit Motýlem a dorazil Falangou. Motýlem ušetříš munici a při přehození na Falangu dostaneš bonus za NPC. :) Stejná diskuze je tady:
    NPC Formace Motýl x Falanga
    Edit: Falangu každopádně použij na poslední NPC v bráně, protože potom se ti k celkové odměně připočítá bonus zkušeností.
     
    Naposledy upraveno: 15/11/14
    -baghira2-, bhagira22 a Timanris tohle ocenili.
  5. Timanris

    Timanris User

    super díky :)
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Úplne najlepšie je na NPC v GG podľa mňa Netopier, avšak kedže nie je k dispozícii celoročne, aj Falanga postačí (na konečnú odmenu určite falanga). Motýl mi príde len na určité NPC v bráne, určite to nie je univerzálna formácia pretože bez štítu vletieť k určitým NPC sa rovná smrti.
     
  7. PaiMei

    PaiMei User

    Brány dělám s netopýrem, kdy těžší npc kombinuju se srdcem. Ale měl bych dotaz. Výše se psalo, že falanga díky bonusu navyšuje celkovou odměnu z brány, u netopýra to tak není?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Ne, není.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. PaiMei

    PaiMei User

    Díky za odpověď, pořídím ještě Falangu :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. -xghost-

    -xghost- User

    Zdravím, proč mi nejde s formací motýl doplnit těch 20% HP navíc pomocí opravovacího robota? Zkoušel jsem i počkat až mi vysaje štít a pořád nejde robot odstartovat ikdyž život nemám plný. Je to v pořádku?

    EDIT: Je možné, že se to bere, jako že jsem pořád pod útokem (ten vysavač štítu) a že musím počkat na aegisku, nebo to opravit bojovými opr. roboty, či upírem?
     
    Naposledy upraveno: 12/12/14
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  11. Zafod

    Zafod User

    Ne, žádné bojové roboty nepotřebuješ. Pokud jsi v klidu, měl by ti těch 20% opravit normální opravovací robot. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Belgam

    Belgam Guest

    A neni to tim ze nemas automaticke spousteni robota?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. »vojta«

    »vojta« User

    a máš vůbec robota v lodi na aktivní konfiguraci?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. -xghost-

    -xghost- User

    Tos mě dostal. Bez robota bych nezvládl hrát ani den :) Mám robota, nemám automatické spouštění, ale ručo by to taky mělo jít ne (a nešlo)? Jdu zkusit znovu, třeba to bylo nevím co, a už to půjde.

    EDIT: Zvláštní - vždycky mi to jde spustit po změně konfi (ať už 1 -> 2 nebo obráceně). Na stávající konfi, tedy na té, na které jsem motýla spustil, mi robot spustit většinou nejde, ale občas taky jde.

    Možná je to tím, že stojím v mlze na pld. Ikdyž tenhle jev to dělalo i v prázdném prostoru pod mlhou, ale přišlo mi, že ne tak často. Poprvé, jak jsem psal, že mi to nejde, jsem to zkoušel také na pld. Každopádně už je +- ok. Dík.
     
    Naposledy upraveno: 12/12/14
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  15. Zafod

    Zafod User

    Přes ruční spouštění jsem to nikdy nezkoušel, pokud ti to nepůjde vyzkoušej to cpu automatické opravy, tam není problém. Ač je to trochu nelogické, možná to bez toho nejde. Nebo moc chvátáš a ještě nejsi v klidu dostatečně dlouho na opravování. Vyzkoušej i toto: nech si ubrat trochu HP, přepni formaci a pak se začni opravovat.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Kubino

    Kubino Guest

    -xghost-

    ide to aj ručne, neviem prečo tam máš zádrhel, máš to naozaj v oboch konfiguráciách? Alebo je slabšia odozva a tak "trvá" než sa ti zobrazí, že opravuje.

    Btw. lietať bez CPU na robota v dnešnej dobe mi príde ako lietať s jedným okom zavretým :eek: podľa mňa samozrejmosť.
     
  17. čaute, mám dotaz, když si změním formaci na např. srdce, tak se mi i momentální hp a štíty zvětší nebo ne? Díky
     
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    kibubumaster maximální hodnota se samozřejmě zvětší, ale aktuální hodnota HP a štítů zůstane, tj. do plna se musíš nejprve opravit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Jeden dotaz k Motýlovi: Ten úbytek 1% ze štítů je permanentní - tzn. štíty ubývají pořád ( a pokud ano, sníží se to při opravě?) nebo jenom pokud střílím?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Kubino

    Kubino Guest

    Ubúda to stále, preto je dobré pred nasadením mať na konfe čo najviac štítu nech ti to čo najdlhšie ubúda. Alebo v druhom prípade nemať štíty vôbec a lietať na speed konfe. To sa v dnešnej dobe už pri Aegis a podobných lodiach nenosí, teda aspoň som nestretol lovca, čo by do 3 sekúnd nehodil štítovú konfu keď ma stretne :D slabších hráčov ale na speed kofigurácii s motýľom strieľaš pekne s peknou spotrebou munície.