Diskuze: Formace bezpilotních letounů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dobře, děkuji. A ještě bych poprosil o radu, jestli se mi vyplatí víc Motýl nebo Klín (formaci na Hp mám Srdce)?
     
    -baghira2- a Spartakus tohle ocenili.
  2. Kristo

    Kristo User

    Motýl je perfektní do GG
    Klín já osobně používám při dorážení lodí nebo když někdo zapne skill na Spektumu
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Ok díky, asi pořídím obě...
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  4. A já čekám, až zas bude procentní sleva, formace pak vyjde na 85 000 U, a to nenajdeš na zemi :D.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. A když si k tomu koupíš ještě premko a slevák máš to o další 1/3 levnější...
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  6. »vojta«

    »vojta« User

    né že bych chtěl rejpat, ale protože to ubývá po 1% tak nezáleží na tom kolik tam máš štítu, vždycky ti ho ubere plnej za 100 vteřin (pokud ho samozřejmě nějak nedoplňuješ)
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    »vojta« to je pravda, ale pokud mas v prvnim pripade s motylem 100.000 stitu, a v druhem treba 400.000, tak pri strileni se s jinym hracem vydrzis s motylem dele v pripade c.2, i kdyz prirozene by klesl za stejnou dobu, a myslim ze to tak myslel i kolega. Jinak osobne uz pouzivam Motyl jen na loveni typu "uder a utec", se stity na rychle konfiguraci jen cca. 100.000, a pak kdyz protihrac pouziva formaci Krab. Jinak se podle mne na vs proti stejne silnym/silnejsim souperum moc nehodi, ale samozrejme vzdy zalezi na situaci.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. =Marvin= A co se nejvíc hodí právě na vs. nebo lov a boje proti (téměř) stejně silným hráčům?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. »vojta«

    »vojta« User

    ►ρяοvοкατεця◄†vяц† to se nedá takhle říct, nejlepší je mít jich víc a přepínat podle situace, třeba na vs začínat na srdci, potom přepnout na nůžky a v případě potřeby na motýla (když má soupeř málo hp a přepne konfu), diamant (když už nemáš plný hp a máš vysoký maximální štít - vydržíš dýl), klín (s tim se dá dost navýšit dmg raket), nebo kraba (když máš ty málo hp a máš ještě štít)

    koukni případně na nějaký videa, skoro nikdo nechodí celé vs na jednu formaci

    ----------------------------
    jestli to Kubino myslel tak jak píše marvin, tak s tim samozřejmě souhlasim, ale to se netýká jen motýla
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. »vojta« Jo, přesně toho jsem se obával :) nakonec stejně budu muset koupit skoro všechny;)

    Každopádně díky všem za odpovědi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Áno narážal som na to koľko vydržíš, ono to celkom dá aj logika, že ak zapneš motýľa na čo najviac naštítovanej konfe tým viac má čo uberať súper.

    Ako tu bolo povedané treba mať tých konfigurácií viac a kombinovať, osobne veľa krát lovím aj na srdci, resp. bránim naše mapy kde v spojení s aegisom a boostrami posieľam na základňu čo preletí portom. Nie darmo sa hovorí, že najlepší útok je obrana :) Napr. núžky osobne ani nemám a ani nemám v pláne kupovať, kto s touto formáciou ide proti mne ide dole takže nie je ani pre mňa lákavá.

    Niekto tu písal aj o GG, tam by som osobne na motýľa kašlal (okrem Zety) a lietal to buď na falange (bariérna) alebo netopierovi, to sú tom formácie na GG.
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zdravím. Nechci poučovat,alevyjádřit názor hodně hráčů. Myslím tím ,ale hodně zkušené a full hráče. Formace motýl na těžké brány typu beta a gama (pokud to člověk nedělá jen petem s kamikadzí?) je určitě vhodná a na sibelony a vk to šetří munici-jen pozor na lagy-to je hned bum.npc zůstávají hodně štíty,které se musí na netopýrovi nebo falanze pracně střílet.V zetě motýl nemá chybu.
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    ZOHAN je to vec názoru, keď mi nejde o muníciu a strielam to x3 alebo x4 napr. Ale áno je pravda, že na motýľovi sa dá ulietať takmer každá brána ale zase nie každý to dokáže, treba na to aj nejaké zručnosti z hry.

    Btw. je jedno ako moc si hráč hovorí že je full, sú ľudia, čo robia brány na Nostrome pre zábavu a nejaký pocit, takže treba si uvedomiť, že to, že ja to robím inak neznamená, že to tak musia aj ostatní :)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  14. 123812

    123812 User

    Kolik stála formace "Netopýr" Ve FAQ je 130 000 U ale kamarád mi říká, že stála nejmíň 200 000 U.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  15. Spartakus

    Spartakus User

    Pokud vím, tak asi 125 000 (měl jsem prémium) když jsem jí kupoval ale 200 000 určitě ne.
     
    -baghira2- a 123812 tohle ocenili.
  16. 123812

    123812 User

    Ok dík, takže to bude asi těch 130 000 :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    123812 Netopier stoji v zaklade presne 125.000U , neviem preco bolo v FAQ 130K, chybu som opravil.
     
    -baghira2- a 123812 tohle ocenili.
  18. 123812

    123812 User

    |Oromë| Oki, moc dík za info, dnes jsem si na něho vzpomněl a chtěl jsem vědět kolik stál :) :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  19. Dobrý den, Ty nové formace co jsou teď po té 3D grafice v obchodu zůstanou už na furt?
     
  20. jaritko

    jaritko User

    Keďže moja téma (Nová formácia Veterán) bola uzavretá bez odpovede, dovolím sa opýtať ešte raz tu:

    Popis v slovenčine:

    Formácia Veterán
    This formation has a special look for the 3D client.

    Doplní tvoju riadiacu jednotku stíhačiek o formáciu Veterán.

    Poskytuje 20% bonus k bodom cti. Pozor: Laserové škody, body života a hodnota štítu sú znížené o 20%.

    Popis v češtine:

    Poskytuje 20% bonus k bodům cti. Pozor: Laserové poškození, hodnota štítu a zisk bodů zkušenosti jsou sníženy o 20%.

    Neviete, ktoré je správne?