Diskuze: Formace bezpilotních letounů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    Milan..Stýblo To este nevieme, pri formaciach je to cervene koliesko a to ukazuje, ze asi nebudu po celu dobu v obchode.

    jaritko Ta prva, znizuje to Hp, stit a dmg o 20%.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. děkuji :)
     
  3. jaritko

    jaritko User

    Ide o to, že to je popis tej istej formácie, len v slovenčine v obchode píšu, že znižuje body života a v češtine a ako som zisťoval, tak aj v maďarčine píšu, že znižuje body skúseností.
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    jaritko Toto je original a takto by to aj malo byt.

    Veteran
    Honor is increased by 20%; however, laser damage, hit points, and shield points are all decreased by 20%.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. TeamEM5os

    TeamEM5os User

    Orome... Vždyt tak žádné červené kolečko není.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. jaritko

    jaritko User

    Orome, práve som to pozeral a to čo píšeš (body života) je v angličtine, no keď som prepol na nemčinu tam zas písali o bodoch skúseností. Tak teraz fakt netuším, kde je pravda.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    jaritko tak chvilu pockaj, pojdem formaciu otestovat a hned ti poviem.

    TeamEM5os Je, ked si kliknes v obchode na formacie, vsetky maju limitovany cas, no stale ti to nemozem potvrdit na 100%

    Takze, veteran znizuje HP a nie BS, otestovane na mape.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Ve španělštině a italštině taky píší, že snižuje dmg, body života a hodnotu štítů o 20%, asi v těch překladech mají nějaký zmatek.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Sentiero Je chyba v preklade, toto v ENG je spravna verzia, to pisem pre vsetkych.

    tak tie preklady maju niekde zle, to sa casom opravi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. jaritko

    jaritko User

    Ďakujem za otestovanie. Hneď ju kupujem, práve robím brány so včerajším 50% boostrom na česť, a plus ďalších 20% sa hodí. Len som nechcel zbytočne prichádzať o body skúsenosti.
     
  11. Chcem sa spýtať formácie za výhru 3D videí boli náhodne alebo bola nejaká daná ktorá sa rozdávala? :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Je škoda, že nedali nejakú lepšiu formáciu napríklad za 500kk kreditov...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Stále uvažuju, k čemu je dobrá formace Kupole, nenapadá vás něco? Jinak, funguje Veteran i na konečné odměny z bran?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Sentiero

    Sentiero User

    A jakouže formaci jste dostali?

    ____BAZINGA____ nevím proč, ale jako první mě napadlo využití u citadely. Možná proto, že má dva reketomety, funkci při které se stává nepohyblivou, málo laserů, hodne generátorů pro štít
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Ale zase, citadel je využitelný jen u stanice a dávat 150k U za něco, co využiješ jen u stanice... No, nevím, já osobně tohle kupovat rozhodně nebudu :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. jaritko

    jaritko User

    Funguje, odskúšané 2x v Zete
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    ____BAZINGA____ Veteran funguje na vsetko, cize aj na brany.

    No myslienka kupoly bola asi mierena na citadelku a KBS, no podla mna je dost nepodarena, viac sa citadelke hodi Ring.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. stefan.sv

    stefan.sv User

    dobry vecer chcem sa opytat ci tie nove formacie funguju aj v 2d rezime ide mi aj 3d ale zvyknuty som na 2d tak ci to mozem kupit a ci bude fingovat aj v 2d??
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    stefan.sv Logicky funguju uplne vsade, 2D sa neplanuje rusit a mali by v nom fungovat vsetky novinky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. ano funguju, 3D formacia v 2D vyzera normalne:
    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).