Diskuze: Galaktické brány / Materializátor GG

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. sabotér90

    sabotér90 User

    Na rinusk doporučuju dělat BL eternalku... Prvních asi 100 levelů máš urko, pak už ne, ale zase z těch vyšších levelů padá dost rinusku (za levely 0 - 195 máš asi 18k rinusku, jestli to počítám dobře) a trace. Jen to teda žere dost munky, s tím počítej.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Sygauras

    Sygauras User

  3. Já když klikám na brány tak mě nepadá NANO - PLÁŠT to je důvodem že ho už na lodi mám udělaný :D ze zkušeností vím že takto padají lepé dílky do brán :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    SlowMode-Skywalker, A jak to máš ověřeno statisticky, když klikání bran v podání BP je zcela mimo všechny matematické zákony pravidelně a opakovaně mimo někdy?
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. Když máš plnej nanoplášť, tak ten pak nepadá a tím pádem se zvyšuje pravděpodobnost u ostatních věcí, který padaj. Tím pádem včetně dílků bran. Takže to tvrzení, že padají víc dílky, má reálnej základ... Druhá věc, že dílky padaj jak se jim chce, je taky realita a nožná to ani nijak ovlivnit nejde :)
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  6. Dílky padají opravdu jak se jim chce, žádná teorie tu neplatí, snad BP vyvinulo nějaký zvláštní, neznámý algoritmus:cool::cool:
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  7. Ale, vždyť je to jedno. Poslední dobou mě brány stojí stejně, i když klikám za plnou cenu, nebo víkend, nebo i slevák a prémium. Utahují asi šrouby, máme však na vybranou, buď hrát, nebo nehrát, ne?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. To jsem říkal vždycky, pokud mě něco vadí, tak to nedělám a kašlu na to:D:D
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  9. Sygauras

    Sygauras User

    Mě je fuk jak co padá. Nějak ty brány nemusím blbý je to v tom že na tu extra výpravu abych bránu já sama dělat nemusela je potřeba ten žeton, na kterej je potřeba zase ten materiál kvůli kterému musím udělat zase jinou věc .... takový ten nekonečný kolotoč u kterého pokaždé umírám.

    Mě vyhovuje že si párkrát v GG kliknu a mám "25" a "50" munici zdarma.
    Kupony na opravu a Logdisky se taky hodí. Jen je škoda že z bílích kostek je toho tak málo - z xy desítek kostiček jen pár pokusů. A jak už jsem psala lítat celej den po 5-1 a 5-3 a sbírat Pampalálium, to nemusím hrát tuhle hru.
    To mi třeba hlava nebere, že tam jsou lidi nakýblovaní celý měsíc z Citadelem (chápu, 4000 nákladní prostor, více Pampalália) a sbírají. Jako proč teda hrajou tuhle hru ? Ať si najdou něco jako třeba Majnkraft kde si můžou sbírat tisíce surovin.
     
  10. Tuhle bránu moc nemám rád :( hlavně mě tam štve jak to má všechno štít a nejde to ani pořádně zaměřit a zničit :D
    Hlavně by BP mohlo opravit jak jsou saimoni aby se kolem mě netočili jak nevím co :)

    Ale odměna mě potěšila :) Boss lordakium + protegiti ==) seprom, x4+rsb, UBR rakety a v pohodě
    Než točit Gamma brány tak si radši udělám tohle jestli mě to stálo jen 25.000 x4 :)

    Galaktická brána Delta dokončena.
    Obdržel jsi 100.000 laserové munice typu UCB-100.
    Obdržel jsi 45.000 laserové munice typu UCB-100.

    Obdržel(a) jsi 5 kupóny(ů) na opravu.
    Získal(a) jsi 450 Xenomit.
    Získal(a) jsi 450 Promerium.
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 8.
    Získal(a) jsi 6 Krystal rozvratu.
    Získal(a) jsi 4 Regulátor axionových paprsků.
    Získal(a) jsi 13 Krystal rozvratu.
    Obdržel jsi 10.395.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 236.250 bodů za čest.
    Obdržel(a) jsi 45.000 jedn. uridia.

    Z 30.000 Extra energie mě zůstalo jen 12.500 cca takže na 14 dnů na paladko a udělat zase stav na 30.000 EE abych měl zásoby :D
    brány netočím v neděli nejsou pro mě zajímavé odměny sice ano 2x více všeho ale já radši něco speciálního a radši nějaký ten bonus :) k tomu za udělaní vyplatí se mě to :) Možná se někdo zase najde komu to vadí jak hrají ale hrají to pro zábavu a jen tak pro radost a uklidnění, relax :) Možná si někdo vezme nějakou radu nebo taky ne je to na každém jak hraje :)

    Galaktická brána Zeta dokončena.
    Získal(a) jsi 3.000 Rinusk.

    Obdržel jsi 25.000 laserové munice typu UCB-100.
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 50.
    Získal(a) jsi zelené klíče ke kořisti (25).
    Získal(a) jsi 7 Bifenon.
    Získal(a) jsi 77 Diametrion. (tak tady jsem mile překvapen, ještě nikdy mě tolik nepadlo z brány)
    Získal(a) jsi 3 Regulátor axionových paprsků.
    Získal(a) jsi 10 Krystal rozvratu.
    Obdržel jsi 8.505.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 231.000 bodů za čest.
    Obdržel(a) jsi 35.000 jedn. uridia.

    Z vlastního pohledu co se týče mého účtu brány:

    ABG zatím nedělám do Kronos mám ještě daleko a čas
    Delta - jen když je tam pěkný bonus tak ji udělám
    Epsilon - myslím si že zbytečná brána pokud není nějaký bonus v tom týdnu tak to nedělám max kvůli dílku do Kronos, LF-4 jsem sesbíral na serveru asi z 700 bedýnek na Helix - LF4
    Zeta - moc lehká brána tu dokáže udělat i flax hráč na mapě, pokud má 8 letounu a urko stačí koupit motýl formaci a munici x2 nebo x3 a jde to dobře dolů bez problému a dělat jen v neděli při akci 2x víc.
    Kappa - přes víkendy nedělám max když je bonus zatím mám čas nemusím mít vše na PVE jsem měl všechno a nebavilo mě to hrát :)
    Lambda - možná jen pro titul a Kronos dílky jinak nic zajímavého :)
    Hades - skupinová brána ale najít někoho na tuto bránu nemožné když všude jsou skoro mrtvé servery :(
    Kruiper - přijde mě že je to zbytečná brána na orbitě ani ji nedělám nemá smysl od doby co zrušili 215.000 urka za dokončení se asi nikomu nevyplatí dělat a přijde mě že tam jen asi překáží :)

    A co vaše názory na brány jen se nebojte říct svůj názor...
    Mějte fajn týden a i pak víkend :)
     
    Naposledy upraveno: 29/6/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Sygauras

    Sygauras User

    Dotaz - když pošlu automat udělat bránu DELTA za mě, mám šanci na ten design Hermes ?
     
  12. *brutus*

    *brutus* User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Sygauras

    Sygauras User

    *brutus* : takže místo odpovědi "ano" - "ne" si tady budeme hrát na vtipné lidi a budeme se smát.
    Ty jsi možná dokonalý, všechno víš, všude si byl, od všeho máš klíče .....
    Já taková nejsem, proto se ptám.

    Pokud tu odpověď neznáš, tak neodpovídej.
     
  14. Můj názor je ten zaměř se spíše na bránu ZETA a dělat v neděli tím pádem budeš mít třeba full HAVOC který přidává DMG celé tvé lodi a navíc vyplatí se i odměna za každou bránu. a uvidíš že se ti to vyplatí :)

    Snad se obrázek načetl a už zůstal zkusil jsem jinou stránku :)

    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Sygauras

    Sygauras User

    Hele, je ten můj dotaz vidět dobře a je srozumitelně napsaný ?
    Já jen že už druhý člověk reaguje nějak prapodivně.
     
  16. Já ti sice moc neodpověděl na ten tvůj dotaz ale jen říkám na co ti bude HERMES :D

    A jinak ani nevím zda to jde získat přes roboty
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. neneman321

    neneman321 User

    SlowMode-Skywalker taky nevím k čemu jí bude Hermes, když je lepší zeta a Havoc, ale nepřemlouvej jí, Sygauras si hraje podle sebe :D:D Sygauras já vyslal kdysi asi 5x GGEU k zetě a nikdy mě havoc nepadl, takže netuším zda ti ten Hermes padne, buď sem měl jen smůlu a nebo to nepadá, od té doby si na GG kde je šance na laser nebo desing na letoun dělám radši ručně a GGEU používám výhradně na gammy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. já jsem občas poslal "roboty / pomocníky / GGEU" a občas padl havoc záleží na štěstí
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Sygauras

    Sygauras User

    Tak já nevím jak to máte vy všichni ostatní ale mě žádný zákon nezakazuje mít Flax a na něm třeba fotbalovej design.
    Mě se ten vzhled líbí, tak bych ho chtěla.

    Dříve jsem se snažila být jako ostatní a dělat to stejně atd, ale pak jsem zjistila jednu nádhernou věc. Když vlezu do obchodu a tam je 1000 lidí kteří si kupují zelený triko, protože "letos vládne příroda" tak mi dělá neskutečně dobře že jsem jediná kdo si koupí fialový, protože z mě nepochopitelného důvodu tím těch 1000 lidí má nějaký pnutí, stresy, popraskají jim žilky na spáncích a mají noční můry.
    Nechápu proč ale je to tak. A já si v noci spokojeně lehnu s pomyšlením že takový nikdo , nula a bezvýznamný prd ve větru jako jsem já, má na 1000 lidí takový vliv.

    Když budu mít všude Herkulesy, chleba nezlevní, když budu mít všude Havoky nepřestěhujou Lídl abych to měla blíž, když každou Neděli neudělám ZETU, pochybuju že zlevní lístek na vlak, když si tam dám Hermes, všichni si o mě budou vykládat a bude ze mě ten serebritoň, zatím co vy budete všichni v jedné ovčí ohrádce a budete všichni stejní a budete papat prášky na nervy protože mám fialový triko a na letounu Hermes vzhled. Pro mě jasná výhra :)

    Poznámka : číst umím a vidím tam ty bonusy, ale jen proto že má Solace možnost z lejzrů střílet pečený holuby a Minesis každý den vysublimuje pár ponožek, si tyhle lodě stejně nepořídím. Hraju jinak, hrozně, katastrofálně, neprakticky a zoufale špatně ale mě to stejně baví.

    Jinak děkuju neneman321 že mi poskytl svoji zkušenost.
    Mohl by se podělit ještě někdo kdo to zkusil ? Přece jen jeden člověk / 5 pokusů není zrovna statisticky vyhodnotitelná položka.

    Mě ty brány prostě nebaví, tak jestli ji "musím" udělat nebo to můžu hnát přes ty žetony.
     
  20. Sygauras Bible říká, že GGEU ti z Delty nedá jen Krystal rozvratu. Takže mimo dvojnásobnejch odměn (neděle) je šance na Hermes furt i přes tohle.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.