Diskuze: Galaktické brány / Materializátor GG

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Když neumíš argumentovat, tak již jenom kydáš? To je co za prosazovaní pravdy?

    A jak vůbec můžeš vědět jak to bylo před 5 lety s GG. Tehdy si tady ještě nebyl.
    - Znal si vůbec staročecha, bukouše lesního, mravence atta nebo lekárníka? Asi ne.
    Také hráli na serveru cz1, zrovna tak jako Ty teď. Jak to, že si je nepamatuješ?
     
    Naposledy upraveno: 26/9/16
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Byl jsem tady. :) A bylo to tak jak píšu. A rgumentuju také popisem ve FAQ a popisem ve hře u popisu bran. ;)
    Potvrdili to co píšu i zkušení hráči, máš tu vyjádření od moderátorů.
    To co píšeš je nelogické.
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  3. svi1

    svi1 User

    No paráda jak tady lidi dokáží psát hned dvěma jazyky. A ještě radit bludy.
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ podle mě bys zbytečně bys nechával "propadnout" dílek. Raději než mít postavenou bránu a nepostavit ji na mapu, jen aby Ti padl muliplikátor, postav bránu, udělej ji a za udidium z brány stavěj další bránu. A to především u A, B, G.
    Najdi si to, co vyhovuje Tobě, pozorně si přečti, co psali spoluhráči, porovnej si to, zapomeň na nesmysly, které někteří radí a hraj :)
     
  4. Ja nechapem ako tu na 1 obycajnu otazku na ktoru staci obycajna odpoved dokaze niekto pisat taketo texty na par "hodin" citania. Ale jasne ze dam branu na mapu hned ako je postavena keze tie multi z nej padaju aj po jej postaveni.
     
    -baghira2-, Brouk666 a svi1 tohle ocenili.
  5. Brouk666

    Brouk666 User

    Omylem jsem to otestoval, když jsem začal hrát - jak není brána na ploše a padne její dílek, je z toho munice či jiné radosti. Takže u ABG jak je jedna na ploše a druhá postavená, nedoporučuji dál klikat :) , ale bránu udělat.
    ...A je to!, jak říkali ti dva :D
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jediná věc, co se dřív dělala, bylo nechat si gammu postavenou v materializátoru a točit A a B. Zvlášť když nebyl PET, pro spoustu hráčů to bylo několikahodinové točení a nestálo to za to. Nehledě na to, že začátečníci to neutočili ani tak.
    Pak se vyplatilo nechat si ji nepostavenou (klidně i 1+1) a nedělat ji, furt lepší munice než puklá brána. :)
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak V dnesnej dobe sa oplati jednoducho postavit, prejst a znova postavit. Cez zlavu idu tieto brany skoro furt do plusu.

    Poznal som tie casy ked bolo treba robit gammu s dmg 5000, to bol iny des, teraz je to lahucke aj pre slabsie ucty.
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Však já vim, píšu to samé. :)
    Leda slabí hráči bez kaminy toho dnes využijí. Jinak je pro mě gamma otázkou asi 45 minut. Dokonce ji mám radši než betu, nezdrhaj tam mordoni. :))
     
  9. pamatuju jen kdyz byly brany alfa beta gamma a delali se jen kvuli munici x4 dnes je toho moc az moc bych rekl
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Však dělat je nemusíš. Tak co zas. :)
     
  11. pecko

    pecko User

    tabuľka na EE, prosím vás ako mám si prerátať priemer EE na brány A,B,G ? na A bránu je 1594EE na E bránu sú potrebne v priemere 1493. Kde na E bránu potrebujem 99 dielikov a na A bránu len 34. To sa mi zdá mimo logiky, taktiež B a G. Ak je fakt že na G bránu je potrebné až 3880, neznamená to že pri vyklikaní G budem mať dva krát A bránu a cca. jeden a pol B brány? Kde za dve G brány by som mal spraviť 4* A bránu a 3* B bránu a tak ďalej.
     
  12. Borat

    Borat User

    pecko a kde berieš tu istotu že betu budeš mať skôr ako gammu? Neraz sa mi stálo že Gamma bola hneď vyklikana a beta bol problém.

    No, ale tak za tých 3500ee by ich mal dať všetky 3. Aspoň mne to tak vyšlo keď som mal toľko ee.
     
  13. pecko

    pecko User

    ja nemám istotu, ja sa len chcem spýtať že či by to tak nemalo nejako fungovať
     
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ano, v praxi to tak je. Přibližně 3-1-1 až 4-2-1.
     
  15. chybaju mi 5 dielikov do bety a 4 diely do gammy ale nie a nie padnut za kolko to asi postavim( do alfy diely uz nepadaju lebo ju mam dvakrat postavenu)
    za 500 EE to snad dam lebo viac nie som ochotny do toho sypat
    Vdaka za rady
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Borat

    Borat User

    To už by som klikal po 1 a hneď ako padne multiplikátor tak by som ho využil a pri šťastí to môžeš dať aj za 100 ee možno 200. Len teraz to klikaj ekonomický.
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  17. pecko

    pecko User

    na to by som už nevsádzal, stráviť pol dňa klikaním po jednej a nepadne z multiplikátora do skladačky je des. viac sa mi to vyplatilo po 5 a po 100. inač kúsok ma bug materializátor, po prepnutí počtu energie mi vynulovalo uridium, aj EE na nulu, musel som zas načítať stránku.
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ak chybaju posledne casti, tak rozhodne neklikat po 100x, brana sa skoro vzdy predrazi. 1x je najefektivnejsie, no velmi pomale. Ja tiez klikam obvykle po 5x, tam to nie je take pomale a dieliky sa triafaju docela fajn.
     
  19. pecko

    pecko User

    práveže 1* už ako keby nefungovalo 200k uridia 50% zľava a som trafil tak asi 2krát. čo pri 5* som trafil pravidelne. pri 100* bolo to menej.
     
  20. Klikam furt po 100 kdyz se nedaří mam z toho aspon munici a logdisky atd tak na nicem netratím
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).