Diskuze: Galaktické brány / Materializátor GG

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jasnee 85 EE klikam po jednej a po piatich ani jeden dielik kaslem na to lutujem ze som pchal uri do toho
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. pecko

    pecko User

    85EE je fakt malo, skus naškrabať aspoň 500 a po 5 kúskov , vcera som mal cez 350 EE z SB, a som tukal po jednej a nic :) ale kto vie, niekedy to fungovalo pravidelne do 200 klikov aspon 3 krat multiplikator vysiel, teraz skor trafis po 5 energii
     
  3. Sentiero

    Sentiero User

    ABG jsou na dostavění nejhorší. Mě chyběly tuším 2 dílky do gammy a za 600 EE nepadl ani jeden. Dostavěla jsem ji až za dalších 300 EE.

    SSCUltimateAero stejně bys je dřív nebo později chtěl dostavět. Ty dílky padnou, ale bude to chtít víc EE/U. Začala bych minimálně na 400EE
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ta to radsej neriskujem budem boxikovat alebo paladkovat a s tej EE postavim uz nebudem davat uri do toho
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Múdra reč, aspoň to urídium nevyhodíš zbytočne von komínom.

    skús to s inými GG: Delta, Ypsilon, Kappa, Zetta, Lambda, Kuiper a iné.
    Len nie A,B,G lebo na nich prerobíš.

    Navyše z Kappy, Zetty a Ypsilon získaš pri troche šťastia aj cennejšie predmety
    ako LF4, Havoc, Herkul;
    okrem toho Ti môžu popritom padnúť aj dizajny na stíhačky, dizajn na peta
    a hafo bielej munície - UCB.

    A, B a G sú dobré; iba ak si potrebuješ nahnať veľmi veľa bodov cti.

    Na druhej strane platí známe porekadlo: "Kto neriskuje nič nezíska!"
    - Chápem, prečo o tom píšeš, pretože mieniš využiť dvojnásobok odmeny na GG.

    Nezabudni na to, že to nie je posledná akcia na dvojnásobok GG.
    A čo keď budeš mať viac šťastia nabudúce? Teda mohol by si to
    skúsiť aj neskôr, keď ku tomu príde. Nech sa Ti darí. :);)

    P.S.: Úplne stačí počkať kým Ti nabehne 100 ee. A až tak risknúť.
    Neprídeš tým o vlastné urídia a môžeš tým len získať na munícii a logdiskoch.
    Tak to riešim osobne. Nikdy som na to nemrhal urídiami.

    Malá rada:
    - "Pokým máš phoenixa preplň ho nanoplášťom zakaždým, aj keď už je ním dávno zaplnený."
    Výsledok je ten, že Ti potom z materializátora GG padne o niečo viac munície ako dosiaľ.

    & ak sa rozhodneš predsa len stavať jednu z GG, tak radšej tú zetu. Tie Ťa výjdu relatívne
    v pohode, zatiaľ čo kappy sú veľmi náročne na stavbu a odmena je dosť malá.

    EDIT:

    Borat máš pravdu. Ale z delt, ziet, ypsilon, kronosiek, kápp, hádes padajú oveľa
    hodnotnejšie predmety pri šťastí ako LF4, havoc, herkul, a kopec bielej munície UCB.

    Netvrdím že sa z A, B, G nedá zarobiť, ale pri porovnaní oproti tým ďalším GG;
    je toho trochu pomenej na prepočet. To skôr pomôže, ak Ti ide popritom aj o česť.
     
    Naposledy upraveno: 27/11/16
  6. Borat

    Borat User

    -baghira2- len v skratke. Na A, B, G sa dá pekne aj zarábať ;)
     
  7. dyk sranda teraz som dal 37 klikov ee z paladka a dva dieliky do bety aj do gammy
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

  9. Klikání v GG je děs poslední dobou, připadá mi, jako by tam byl složitý program jak nedávat dílky :D a tím pádem než proběhne celý úkon je to dlouhá doba. Posledně jsem klikala 1 bránu 2 hodiny. Nemluvě o akcích na double brány , ale hlavně se slevou, kde to jsme, BP si z nás už fakt dělá už srandu. Např. hades 100K urka, ABG při slevě (myslím že 40 uridia) vyšly na 200K uridia, to znamená že bez slevy by to bylo cca 400K uridia - to už fakt je hnus. Pak jsem stavěla epsilon, padalo dost multi, ale ani 1x nic nepadlo a brána opět šíleně drahá.
    A do nebe volající jsou brány kappa a lambda, absolutně neodpovídající odměny a velmi drahé brány, to snadbyl ten co takhle vymyslel naložený v rauši. Kappa má 120 dílků jako delta nebo i přibližně zeta, ale naprosto směšnou odměnu pokud jde o uridium a x-4 munici. O lambdě škoda psát, do Kronos je třeba 5x a přitom vyjde i na 100K uridia. BP by se mělo stydět za tuhle velmi nepovedenou záležitost.

    Ale hlavně že by BP chtělo, aby hrálo víc hráčů, akorát je naštve, protože tahle situace nikoho nenechává v klidu.
     
  10. BloCZek

    BloCZek User

    Další nespokojený hráč, který neví nic o tom jak funguje náhodnost. :D O náhodnosti, jak padají dílky nebo o tom, že usuzuješ z malého počtu sledování tě nebudu přesvědčovat, že tvé výsledky jsou nic neříkající, protože by jsi to stejně nepochopila jako dalších 95% lidí. Samozřejmě kdyby upravili algoritmus na nepadání dílků s multiplikátory na akci double brán by asi něco málo vydělali ale stejně by to muselo být upraveno jen nepatrně ale na druhou stranu by je to stálo čas a testování takže by to pro BP nemělo žádný smysl. Ten algoritmus na stavění bran není vůbec složitý ale naopak velmi primitivní (Sám jsem si ho naprogramoval do půl hodiny, abych si mohl zjišťovat, kolik dílků budu ještě potřebovat na dostavění brány.) Nevím z čeho usuzuješ, že Kappa má neodpovídající odměnu. Kde jinde chceš získat 10 herkulů než aby jsi si je koupila za peníze? Navíc nikdo neříká, že musíš stavět lambdy. Kdyby jsi je nestavěla pro dílky do Kronosky, tak je nestavíš takže pro tebe mají odpovídající odměnu.
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ako to popisuje BloCZek to je najskôr najbližšie ku pravde.
    Taktiež zvažujem do budúcnosti, že si na GE6 a cz1 postavím Lambdu.

    *Irenka49•™* ako vieš, že jej postavenie je horor? Veď má len 45 dielov?

    Pri dvojnásobku z GG mi to navýši česť a BZ. Padnú kryštály rozvratu.
    A pre tých, čo ju budú robiť prvý raz; získajú titul Boss všech Bossů.
    O nejakej tej náhodnej odmene vo forme Havoc, Herkul, LF4, dizajny na stíhačky ani nehovoriac.
    - Podľa mňa skôr prevažujú výhody nad nevýhodami. A na to rozhodne netreba zložitú matematiku.

    Buď to padne alebo nepadne. Veď život pôjde ďalej aj bez toho. A keď neuspejem dnes,
    tak uspejem nabudúce. Hlavu hore a nestrácať rozvahu. Veď dvojnásobky z GG, dnes nie sú naposledy. :);)
     
    Naposledy upraveno: 8/1/17
  12. Mám podobnou zkušenost, poslední zeta a lamda mi připadala hodně drahá, ale nevedu si statistiky.
    U lambdy mi 33000U (po 1x, občas 5x) nepadl ani dílek, a to si myslím, že by mohl, poslední dílek za nějakých 18000U (opět 1x, max. 5x) mi příjde taky dost.
     
    *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  13. BloCZek

    BloCZek User

    Admirále říkají ti něco Murphyho zákony? Člověk si ztěžuje když se mu nedaří ale když se mu daří, tak to pro něho přijde normální a neřeší to. Jak můžete tvrdit, že je něco drahé, když neznáte průměrné hodnoty za kolik se brána má postavit? Já znám průměrný počet na bránu, kterou stavím a neztěžuji si, že by mě vycházely špatně. Jednou mě vyjde Hades na 400 kliků a jindy třeba na 1000 ale když zprůměruji všechny dohromady, tak bych se měl blížit k průměrné hodnotě. A jestli náhodou ty průměrné hodnoty znáš, tak si to nesmíš plést s pojmem medián ale brát to jako aritmetický průměr.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. BloCZek, já si nestěžuji, nejsem dítě. Konstatuji, že lambda za cca 150 000U je drahá, a něco jsem klikal při slevách. A na ten simulátor (statistiku) na brány jsem koukal, takže to neodpovídá ani trochu. Multiplikátory jsem klikal hned 2x. Dostal jsem se mimo 99,5 % a to se mi nelíbí.
    [​IMG]

    Trochu mi to trvalo, než jsem to zas našel, 0,5 % na to, že budu mít bránu za 150000U, klikanou ve slevě. Prostě s tebou nesouhlasím, i když možné to je, protože se mi to stalo.
    Doufám, že to je ta správná tabulka, na vejšce jsem dělal španělštinu a nemám technické vzdělání, spíš humanitní.

    Murphyho zákony
    „Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.“
     
    Naposledy upraveno: 8/1/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. BloCZek

    BloCZek User

    Netvrdím, že je drahá ale záleží to také na tom, jakým stylem to klikáš a existuje pravděpodobnost že lambdu nepostavíš ani za 1 milion uridia :D. Jinak nevím, jaký simulátor máš na mysli. Já jsem si osobně vytvořil program za půl hodiny a funguje mě dobře, protože jsem se shodl s výsledky s jedním hráčem na anglickém fóru, který se zabývá statistikou.

    EDITED: Tak tuhle tabulku vytvořil ten hráč z anglického fóra, o kterém jsem mluvil a můj program hází stejné hodnoty. Tobě nastal jev, který nastane s pravděpodobností 0,5% a já jsem zase postavil Hadesku (má stejný počet částí) za něco málo přes 400 extra a to máš taky nějakých 0,5% – 1% šanci. Někdo má smůlu a někdo štěstí. Jelikož daný jev nastane jednou z 200 pokusů (stejný nebo ještě horší), tak se samozřejmě najdou lidi, kteří nadávají, že je něco špatně. Mě při klikání bran nastal jev, že mě padly 3 logdisky v řadě a to máš 0,0001% neboli jednou za milion kliknutí a mám to brát tak, že mají algoritmus rozbitý?
     
    Naposledy upraveno: 8/1/17
  16. tomcat8

    tomcat8 User

    Ahoj, chtěl bych zeptat. Chybí mi do Zety poslední dílek, jak to funguje s multiplikátorem, když chybí pouze 1 dílek? Připíše se 1 dílek a další multiplikátor?
     
  17. *pursuer*

    *pursuer* User

    tomcat8 - ak pouzijes multiplikator a padne zrovna na posledny diel tak ti pripise nieco ine napriklad dodatocne municiu ;) Uz sa to niekde riesilo,ale kto vie ci nie na starom fore este to nebolo :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ze stejného důvodu se nevyplatí točit ABC, když jsou některé už postavené, protože na multiplikátor nepadají další dílky (v postavené bráně), ale jiné věci. Takže musíš trefit stejně na multiplikátor jen dílek z nedostavěné brány.

    Což se řšilo pár postů nahoru, takže odpověď bys tu našel. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Ako padá po novom schizmatický kryštál z brán?
     
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Kryštály rozvratu
    Galaktická bránaZaručená odmena - len počas špeciálnej akcieUž existujúce odmeny pribudnú kLen za dokončenie brány
    GG Alpha5 až 10Áno
    GG Beta5 až 10Áno
    GG Gama8 až 16Áno
    GG Delta10 až 156Áno
    GG Epsilon10 až 15Áno
    GG Zeta10 až 15Áno
    GG Kappa10 až 15Áno
    GG Lambda10 až 15Áno
    GG Kronos25 až 3010Áno
    GG Hades25 až 30Áno
    GG Kuiper25 až 308Áno