Diskuze: Galaktické brány / Materializátor GG

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Mají tam být jen 4. Ve FAQ je chyba.

    Modové to určitě opraví ;)
     
    Mamina71, -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  3. Warden

    Warden User

    -baghira2- a Sentiero tohle ocenili.
  4. Sentiero

    Sentiero User

    Warden já taky ne :D Ale když Imperátor[CZ1] tvrdil, že jsou 4, tak jsem prošla jiný fora a mají tam opravdu napsaný 4 Ravagery :)
     
    -baghira2-, Imperátor[CZ1] a Warden tohle ocenili.
  5. V nedelu som spravil alfu a nepadol mi ziadny schizmaticky krystal, v inventari mam len 20 za umiestnenie v prvej stovke rebricka dominancie.
     
    Naposledy upraveno: 31/7/17
  6. Borat

    Borat User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ zo všetkých brán padá len keď sú na mape špeciálne bedne ako obsidianove atp... a túto nedeľu nebolo nič.
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  7. Borat

    Borat User

    fighter741 OT zmazane. Body za nadávky a napadanie hračky udelené.
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Naposledy upraveno: 3/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Borat

    Borat User

    Fuu k tomu nám nič nedošlo ani, ale spýtam sa zajtra nato.
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Hmmm, tak možná moji otázku ignoruj. :)
    Prošel jsem si svoje úlovky a data a pravděpodobně jde o dvojnásobek, který na to očividně platí (i když na krystaly ne). Co mě ale zmátlo, že jsem dostal mezi tím i liché číslo.
    Tak proto jsem se ptal, co změnili, že byly odměny nějak 17-26 a tak.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Neviem či sa to niekto pýtal ak áno hoďte odkaz.Vedel by mi niekto urobiť zoznam brán od najľahšej až po najťažšiu ? Budem veľmi vďačný.
     
    Naposledy upraveno: 28/8/17
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Zeta se obecně bere asi vždy jako nejlehčí. Pak Lambda.

    Máš kami , premko a kruh?
    Pak se dobře dělá alfa beta gamma, kuiper poslední vlna taky.
    Pak asi Delta, epsilon kappa.
    A nakonec Kronos.

    Pokud kami nemáš, tak betu gammu zařaď na konec. před ně asi tu kuiperku.

    Hádes nezmiňuju, tu udělá i absolutní flax, pokud ho přijme pod křídla jakákoliv skupina.

    Je taky rozdíl, zda se ptáš na to, co je těžší pro flaxáče a co pro eliťáka. Třeba mě uberlordakie v kappě problem už nedělají a víc nesnáším krysy v BG, ale pro začátečníka to může být přesně obráceně.
    Navíc pro eliťáka nejsou problém NPC, co vylétávají postupně a než vyletí další vlna, má je dole. Začátečníkovi nebo člověku bez munice se to naakumuluje a může mu dělat problém to, co já udělám na stojáka.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Urobil som zetu a alfu, nemám kami,premko ani kruh mam len kreditové formácie a výbavu mam len obyčajne irisky lf3, elitný pohon a štíť.A neviem akú bránu stavať ďalej.
     
  14. Karlos

    Karlos User

    Tak když už jsi zvládl ZETU tak bych je asi dělal dál dokud nebudeš mít desingy( Havoc) na všechny letouny pak budeš mít díky nim o 10% větší DMG a nebo bych stavěl alfy bety gamy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Karlos má pravdu, zatím zety, s tou gammou bych určitě počkal, VK dovedou být hodně nepříjemné
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    jj, na ty Gammy se vykašli, stejně munici s touhle výbavou moc neužiješ a x3 ti stačí z toho co vyklikáš. :)
    Dělej asi pořád zety, pak budeš o 10% silnější a začni dělat kappy.
    Ono taky záleží co chceš. Většina bran je absolutně na nic. Třeba Lambda, Epsilon. Nejlepší by bylo asi dělat furt Zety, dokud nebudeš mít havocy, dostatek bodů v profilu co potřebuješ a fullku si nasbírat z beden. Začátečníkům to padá jedna radost.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Sentiero

    Sentiero User

    gembler11111 když klikám brány, tak jediný co chci, aby mi na multiplikátor padlo, jsou právě dílky. Xenomit, logdisky apod. jsou zbytečnosti, který nepotřebuju. Nemyslím, že je jedno, kdy multiplikátor aktivuješ. To bys pak mohl klikat klidně po 100 a multiplikátor by se aktivoval sám. To by byla škoda, když ho můžeš aktivovat ty a místo jednoho dílků mít třeba čtyři.

    Já většinou aktivuju multiplikátor x4 občas x5. Je rozdíl jestli vyklikáš 5 dílků anebo se trefíš muliplikátorem na dílek a místo 5 dílků jich budeš mít 23. To se mi povedlo nedávno... Dávat multiplikátor hned jak padne je dobrý když chybí tři, čtyři dílky. Jinak klidně nechávat multiplikátor i do x4.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Je jedno či budeš mať x2 alebo x6 šanca na dielik bude stále 13%. Takže budem klikať multiplikátor x2 lebo možem 5-krát kliknúť multiplikátor ako klikať po x6 kde by som mal len jednu šancu trafiť 13%
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  19. Sentiero

    Sentiero User

    Potkala jsem na mapě hráče, který měl havocy, ale neměl kroužek nad hodností. Jak je to možný?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Korben

    Korben User

    Jasne že je. Nie všetky brány dávajú krúžok.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).