Diskuze: Galaxy Gates - návod

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    Drift1 Ak vravis, ze 1 zmizla a druha sa akoby dostavala... to by rollback nesposobil. Mne sa na ucte nic nezmenilo a to som nebol 2 dni v hre, takze by som si nieco urcite vsimol.

    Toto budes musiet smerovat na podporu, tam sa ti pozru na ucet a prejdu zaznamy.
     
  2. Drift1

    Drift1 User

    Ok tedy dám potom vědět.
    -------------
    Tak za mě vyřešeno..psal jsem na podporu odpověď jsem dostal.Děkuji.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/8/15
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Drift1 no a není ale potřeba psát multipost že, myslím že tlačítko Upravit znáš.. Tak hlavně jestli se problém vyřešil.
     
  4. Mám dotaz, na cz1 už jsem dělal alfa, beta, gama, zeta, kappa. Dnes jsem dělal zas betu, ale ve 3D a křuply mě sibelonitky a pak dvakrát kristalony. Když jsem zvládl i gamu, tak mi připadá, že bych měl betu dát jak nic. Kristalonům neubýval moc život, vystřílel jsem na ně 20000 x4 střeliva a když je mám v rozích, tak mě sejmou? Nějak se mi to nezdá. Měnilo se něco na branách? Vím, že když to systém vyhodnotí jako svou chybu, bránu mi vrátí, ale už tomu moc nevěřím.
     
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Cruenta†Ultionem Tak to nelze nijak posoudit, musíš dát atuální vybavení lodě jaké jsi měl v dané betě a konfy, boostlery a pod. Gama je nejtěžší, ale na20000 x4 beta/kristalony se mi zdá na hodně slabé dmg :confused:, celou bránu dělám x2 na rychlou konfu, ale to je o vybavení a taktice ;)
    není přece problém odlétnout a opravit se, když máš slabší štíty.
     
    Naposledy upraveno: 17/9/15
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  6. Cruenta†Ultionem - Buď v klidu, já jsem puknul i v Alfě, a to už jsem byl full Havoc. Samozřejmě díky vlastní hlouposti :rolleyes:. Jinak pokud jsi měl všechny VK nahnané do rohu a přibížil ses k nim na dostřel, začali to do tebe prát všechny najednou. A protože v Betě mají tuším 2x (?) větší damage, může to být docela rychlé. Ale těch 20k bílé je fakt docela dost.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  7. Výbava 10x LF3 + 4LF4, 6x LF3 PET obranný modus, pomalá konfa cca 570t štíty, B.Ž. 390t, Aegis, točím srdcem, zkouším kraba, dostřeluji motýlem. Mám 19 lvl. Rychlá totéž, jen místo štítu 5x generátor rychlosti. Subjektivně odezva zpožděna ve 3D o 2 vteřiny. Betu už jsem dělal, brnkačka. Žádný alkohol, návykové látky. To mi hlava nebere. Sice 3D, žádné pozadí, letouny, vše vypnuté. Zeta na stejném počítači, poskytovateli internetu bez problému. Od roku 2009 jsem se již naučil čistit CCleaner a podobně :D.
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Cruenta†Ultionem tak pokud mas odezvu cca ty 2 vteriny, tj. 2000 milisekund, tak je to proti obvykle odezve kolem 20-30ms ohromne obrovske cislo. To se potom ani nedivim, ze mas v branach potize s lagy. Jinak 20000 munice zmizi jako nic, a jestli na 1 salvu vystrelis 20 munice, tak si spocitej za pomoci prumerneho DMG, kolik munice pouzijes na sestreleni vsech NPC. ;)
     
  9. Cruenta†Ultionem - vypínám si i Jména hráčů a Počet zásahových bodů - to pomůže hlavně v ABC branách, protože tam máš kolem sebe větší množství NPC. Jinak já používám bojovou konfu - v letounech LF, v lodi štíty. Druhá je úniková - v lodi pohony, v letounech štíty. Na tu přepínám jen v případě, že mi teče do ***. Zdrhu, opravím se, a HRR NA NĚ! :). Z formací většinou Netopýr, na dostřel Motýl. Jak už jsem psal, celkem jsem v branách puknul asi 3 - 4x a vždycky to byla moje chyba.
    BTW - mám kabelové připojení 120/12 Mbps, ale hraju na NTB přes WiFi. Lagy jsou, ale minimálně.
     
  10. No dík, jen takový stýskání. Beta je v kýblu, ani se neptejte, jak dlouho jsem ji stavěl. Příště ji nechám na doma a k modemu na doma se připojím kabelem. Napíšu, jestli mi to systém vrátí, jinak děkuji za účast. Kdyby ta hra manželce tak nevadila...
     
    PetriCZech™ tohle ocenil(a).
  11. Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  12. TRIXT

    TRIXT User

    Cruenta†Ultionem: Dělám brány též ve 3D, jen používám jinou taktiku. Hodně štítu v kombinaci s kruhem a jen kamikadzuji. Šetřím munici a seprom na vhodnější chvíle. ;) To samozřejmě jde jen za předpokladu, že máš prémium. Ale ani při střílení NPC municí v branách ve 3D žádný problém nemám. Je ale pravda, že nejsem připojen přes WiFi, ale přes kabel.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  13. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  14. PaiMei

    PaiMei User

    Brány dělám všude, doma přes wifi, v terénu přes wifi a už mám vytipované, kam nelezu, kde to padá. To co tady píší ostatní je pravda, při takové odezvě jsi mrtvý i když ještě vidíš nějaké čísla u HP. Jinak dělám docela dost bran a u bety a gammy nikdy nenechávám VK jít do rohu, vždy je dostřeluji hned právě z důvodu nenadálého lagu. Ono několikrát se mě stalo, že jsem měl 12 kousků v rohu a pak lag a bum a vše dělat znova.
    Jinak já dělám brány zase trochu jinak, na jednu konfu full lasery bez štítů na motýla, přičemž druhou konfu mám zaštítovanou na kami NPC, tedy ty první vlny a MK, sibelonitky a protegity.
    PS: manželce to nevadilo do doby, než zjistila, že u toho trávím docela dost času. A myslím, že si nezvykne :D
     
    Mamina71 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    PaiMei Tiez mam do bran rovnake konfy, prva motyl bez stitu na velke npc a druha nastitovana na kamikadze na male npc.

    Brany je dobre robit pod falterom, setri to cas a aj municiu, kedze NPC pri puknuti ostava vzdy cca polka stitu.
     
    Mamina71 a PaiMei tohle ocenili.
  16. Mamina71

    Mamina71 User

    Kronos-jak nejlépe udělat ?
    Ahoj všem, prosím o radu ty z vás, kdo již máte Kronosku za sebou. S branami mám jen málo zkušeností, postavil jsem a absolvoval jen nezbytný (minimální) počet 13 bran pro postavení Kronosky. Proto ve výbavě nejsem full Havok ani Herkules, LF4 mám jen 2.
    Lodě mám všechny dostupné, brány jsem však dosud dělal jen se dvěma z nich - tam kde jsem potřeboval přežít velké pecky od hodně NPC naráz (beta a gama), tam jsem si na pár konkrétních vln pomohl citadelou s formací kruh a používal intenzivně kamikadze na 3. lvl (premko mám).
    Jinak jsem všechno ostatní lítal s golikem, typicky s designem veteran až do předposlední vlny a v poslední vlně vždy s designem Exalted + formaci Veteran - kvůli množství zisku cti za dokončení bran to bylo vždy nejvýhodnější řešení.

    Z Kronosky mám však respekt a váhám s čím do ní jít?
    Z uridiových designů ke golikovi mám jenom Solace a Venom, které mohou trochu pomoci, ale preferuji pokud možno zisk cti, která je za kronosku vůbec nejvyšší. Aegisku taky mám, její samoopravářské schopnosti jsou jistě prima, ale do bran jsem ji nebral zatím ani jednou (přestože její design Veteran přidává 5% BZ a cti, tak bych alespoň pro dokončení Kronosky raději použil Golika+design Exalted+formaci Veteran (+ všechny boostery cti 10%+10%+50%).
    Ve spojení s nastavením bodů v PP to dává skoro 3-násobek cti (přesně 2,76 násobek, což by mělo dát po dokončení brány Kronos 450.000*2,76 = 1.242.000 cti. :)

    Prosím poraďte na základě vašich zkušeností, s jakou lodí jste Kronos lítali, s jakou municí jste to stříleli (nerad plýtvám x3 a x4 pokud to není nezbytně nutné), s jakou formací dronů (motýl, vrtačka, kruh s kamikadzí nebo něco jiného?) + třeba jak jste si nastavili konfiguraci pomalá/rychlá?
     
    Naposledy upraveno: 11/1/16
  17. TRIXT

    TRIXT User

    Mamina71: Dá se vystřílet jedničkovou municí, hodně ti pomůže kamikadze (dokonce ji můžeš dělat jen pomocí kamikadze). V každém kole jsou 3 vlny. Podstatné je, že když se ti objeví vlna, nesmíš zabít žádné NPC, neb když ho zabiješ, objeví se nová vlna. NPC střílíš jen tak dlouho, dokud neodlétne do rohu. Až je tam máš všechny a jsi opravený, teprve pak je začneš dorážet. Není to zase tak hrozná brána, jen déle trvá. Gama je těžší.
     
    Mamina71 tohle ocenil(a).
  18. Mamina71

    Mamina71 User

    Ahoj TRIXTe, aha, nějak jsem si to předem nedovedl představit, že i když to jsou lodě, jako používáme my, tak že pořád jsou to NPC i s jejich chováním - to že silně poškozené odlétavají do rohu.
    Fakt jsem měl představu že do mně pořád půjdou všichni - a čelit trvalému útoku 8 goliků naráz jsem nevěděl co s tím budu moci dělat.
    Takto jsem o něco klidnější, děkuji za radu/informaci. Teď už se těším na tuto bránu, minimálně v tom že si zastřílím lodě (byť NPC) :).

    /Na EIC mapách CZ3 lítám bohužel sám, proto prakticky nevím co je to lov - všechny úkoly s lovením ostatních dvou firem se mi hromadí bez užitku, zatímco úkoly na NPC pravidelně plním./ - ale toto už je OT, tak se omlouvám.
    Všem hezký den.
     
  19. TRIXT

    TRIXT User

    Mamina71: Ještě drobnost, ty lodě jsou výrazně pomalejší, takže jim dokážeš poodlétnout a opravit se.

    P.S. Co se týká CZ3, musíš doufat, že jednou se servery sloučí. Lítat s dalšími lidmi je to nejzajimavější na této hře. :)
     
    Mamina71 tohle ocenil(a).
  20. PaiMei

    PaiMei User

    Mamina71 Kronoska je jedna z těch středně těžších bran. Mě osobně baví, snad z nostalgie, kdy bylo na mapách o hodně víc hráčů než dnes. Mám pak dobrý pocit z toho, když mám proti sobě pět golíků.
    Jinak dělám ji na golíkovi se spektrumem a netopýrem nebo srdcem, na poslední vlnu dám exhalta a veterána (formaci).

    Pokud máš 50% booster na čest + distr + normal + pp + veteran + design, tak to myslím vyšplhá přes mega cti (teď jsem se díval znovu na tvůj příspěvek a ty to tam píšeš přesně :D).

    Určitě to podle mě ale není brána na bezštítovku s motýlem, oni i ti nostromáci a bibboyové dokážou kousat, když se sletí.
     
    Mamina71 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.