Diskuze: Hangár

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sid

    Sid Guest

    Ano, pokud výbavu z prvního hangáru vrátíš do inventáře, můžeš ji poté použít do druhého hangáru.

    Po vytažený výbavy, či vrácení výbavy do inventáře doporučuji kliknout na skylab nebo cokoliv jiného a teprve poté se vrátit do hangáru a pokoušet se vybavit druhou loď v hangáru.
     
  2. -mife-

    -mife- User

    Rozšírenie hangárovej haly - je automaticky prira
    ďované na mapu, alebo sa dá ľubovoľne zvoliť mapa? Mám na mysli, či hangárová hala č.1 sa dá priradiť k mape X-8?
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    -mife-: V každém hangáru máš loď, se kterou lítáš nezávisle na ostatních. Pokud tu loď pře odhlášením máš na x-8, pak po přihlášení na tuto loď bude pořád na x-8. Jinými slovy, každou loď můžeš mít zaparkovanou na jiné mapě (x-1, x-8, 5-2 atd.). Pokud chceš létat jen s jednou lodí, pak se v hangáru přepneš na loď, která je na mapě, kde chceš mít tu loď, se kterou lítáš, a po nalogování na mapu použiješ warp a tím si tu loď, se kterou chceš lítat, na danou mapu "přitáhneš". Warpy jsou na základně zdarma, mimo základnu stojí kupón ke skoku či uridium. To se využívá k přesunu na piráty. Aby jsi nemusel letět, přepneš se na loď, která je trvale na pirátech a poté warpuješ na loď se kterou tam chceš být. Obdobně pak můžeš warpovat zpět na běžné mapy. Více hangárů je také velmi užitečné při směně paládia za EE.
     
  4. -mife-

    -mife- User

    Nerozumeli sme sa. Ja chcem vedieť či je možné prideliť 1.(prvú) hangarovú halu na mapu x-8 a 2.( druhú ) trebars na x-5. Mal by som iba počtom 2 zakúpené hangárové haly.
     
  5. Ak v nej máš loď, ktorá sa nachádza na 5-3, tak HH bude označená 5-3. Záleží na mieste lode, takže toto "pridelenie" nie je možné.
     
  6. -mife-

    -mife- User

    Preto sa pýtam, lebo loď som mal na x-8 a hangárovu halu mi pridelilo na X-1. Máš s tým skusenosti, alebo len si to myslíš?
    Ide mi o to či musím postaviť 8 hangárov, aby som sa dostal na mapu x-8.
     
    Naposledy upraveno: 10/9/14
  7. Korben

    Korben User

    -mife- Žiadna hangárova hala sa nedá priradiť k mape. S hangárom môžeš pracovať len na základni, to značí mapy x-1 a x-8 a myslím že ešte na mape 5-2, presne neviem , dlho som tam nebol. :)

    Na mapu môžeš odstaviť len loď, tak ako ti tu spoluhráči napísali. Prečítaj si Rozšíření hangáru , a vlastne mal by si si prečítať celú Bibliu.
     
  8. -mife-

    -mife- User

    Prv ako som tu začal písať čítal som bibliu, ale stále sa nechápeme. Ešte raz, musím postaviť (zakúpiť) 8 hangárov, ak chcem mať hangár na X-8, alebo stačí mi len jedna. Prosím lode neriešte. Pýtam sa či je priraďovanie hangárových hál automatické?
     
  9. Korben

    Korben User

    Nemusíš nič stavať. Hangarovú halu máš vždy na mape x-1 a x-8. Ty si halu kupuješ len ak chceš ďalšiu loď a starú nechceš predávať. FAQ - Rozšíření hangáru
     
  10. -mife-

    -mife- User

    Takže mi stačí zakupiť 2 hangárové haly, pričom jednu tu 1. mi priradi na X-1 a druhú na x-8? - automaticky? Ja sa pýtam na hangárové haly nie na základne.
     
    Naposledy upraveno: 10/9/14
  11. TRIXT

    TRIXT User

    Ne, v praxi ti nestačí dvě haly.

    Jen pro vysvětlení, hala se na mapu nepřiděluje. Když halu koupíš je prázdná a nikde na mapě není. Až si koupíš nebo vydražíš loď a přidělíš ji do hangárové haly a poté tuto halu aktivuješ, objevíš se na mapě x-1, neb tvoje loď je nová. Kam s tou lodí doletíš, tam po odhlášení bude.

    Jinak v praxi potřebuješ více hal. Haly ti totiž díky warpu šetří kupóny ke skoku.

    1. loď mám trvale zaparkovanou na X-1
    2. loď mám trvale zaparkovanou na X-8
    3. loď mám trvale zaparkovanou na 5-2
    4. pokud sbírám paládko, jednu loď mám trvale na 5-3
    5. Silná loď se kterou běžně lítám a tu pak mohu varpovat na pozici jakékoliv jiné lodě

    Osobně mám silných lodí více a jeden hangár mám vyhrazen i na losování dílků do bran, aby mi nepadaly nano pláště. Ale to už jsou detaily.
     
    Naposledy upraveno: 10/9/14
  12. -mife-

    -mife- User

    Čiže keď som Ťa správne pochopil loď , ktorá je pridelená hangáru určuje na ktorej mape bude hangár?
     
  13. TRIXT

    TRIXT User

    Ano, pochopil. :) To jsem se snažil napsat už ve svém prvním příspěvku.
     
  14. -mife-

    -mife- User

    Ďakujem asi som sa zle pýtal. Ďakujem.
     
  15. Korben

    Korben User

    Nie neurčuje. Hangár sa nepremiestňuje, hangár je obrazne povedané, postavená hala ktorú nikam nepremiestniš.

    Na začiatku hry, máš jednu hangárovú halu, do ktorej máš prístup len ak si na základnej mape svojej firmy. Jediné čo je automatické, je to že hangár máš na svojich dvoch mapách. X-1 a X-8.

    Ak postavíš ďalšiu halu, tak znova do nej budeš mať prístup aj na mape x-1 a x-8. Mimo základne hangár pre loď k dispozícii nemáš.

    Každá firma má tieto mapy 2. Sú to mapy 1-1,1-8 / 2-1,2-8 / 3-1, 3-8. Výbavu si môžeš upravovať len na svojej základni.

    Tak že ak budeš na mape 2-2 , tak sa do hangaru nedostaneš, lepšie povedané dostaneš, ale nemôžeš meniť výbavu v lodi.
     
  16. svi1

    svi1 User

    Korben není úplně přesné to, že si výbavu může měnit jen na svojí základně. Pokud bude například, na Tebou zmiňované 2-2, tak mu stačí odhlásit se z mapy, v hangáru změní co potřebuje a naloguje se na mapu ve stejném místě na 2-2 kde se odhlásil. Netuším, zda je to obcházení systému, či chyba nebo "bug" (jak všichni vždy rádi píší), každopádně to je možné. Pro jistotu jsem to před chvilkou otestoval (Ty si to můžeš u mě ověřit, ID a server mám v podpisu) a na 1-2 jsem si dal so spearheadu 2 věci aniž bych šel na základnu. Toto jen pro upřesnění.
    (Ovšem pokud to tak být nemá, tak tímto hlásím chybu :))
     
  17. Korben

    Korben User

    svi1 Tu sa bavíme o tom ak je hráč prihlásený na mape. Je samozrejme že ak sa hráč odhlási , tak si výbavu môže meniť. Nejedná sa ani o bug a ani o chybu. :)
     
  18. MrhrochCZ

    MrhrochCZ User

    Diskuze je už chvíli mrtvá, ale stejně to zkusím - Když si koupím novou halu, musím si kromě vybavení (které bych jinak musel přehazovat) koupit i nové letouny a P.E.T.a? + Jak je to s mechanismy a U.I. protokoly? 2x jsem si přečetl F.A.Q., ale nikde to tam není. Předem děkuji za odpověď ;-)

    MrhrochCZ
     
  19. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    MrhrochCZ vybaveni, presneji vsechny veci z inventare, jsou spolecne pro vsechny hangarove haly, nemusis kupovat pro kazdy hangar zvlast vybavu. Pouze vybavu kterou obsazujes, tj. Extra, lasery, stity a veci k PET, pokud obsadis do jedne lode, nemuzes uz pak tu stejnou pouzit v jinem hangaru.
     
  20. TRIXT

    TRIXT User

    MrhrochCZ: Jen upřesním, zatím co vybavení, které dáváš do lodě v rámci inventáře, nemůžeš použít najednou ve dvou hangárech, tak vlastní letouny a PET platí pro všechny hangáry. Tedy ti stačí 8x Irs a 1x Apis ,Zeus a PET pro všechny hangáry najednou.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.