Diskuze: Hangár

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Mám 3 lode, mám 3 hangáry. Když vydražím lod 4., tak bude možné ji přehodit za nejakou z tech tří co už mám, abych nemusel prodávat? Nebo budu muset pak koupit hangár, aby se mi ta 4. lod ukázala?
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    »OLDBOY«: Ne, prohodit se nedá. Jakmile čtvrtou lodí ze zásobníku obsadíš jakýkoliv z již obsazených hangárů, loď, která je momentálně v hangáru, se ti prodá a nová se dosadí místo ní. Jediné řešení, jak zachovat i stávající 3 lodě, je pořídit si 4. hangár.
     
  3. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

  4. Dean26

    Dean26 User

    Chcem sa opytat, ci zvykne byt aj zlavova akcia na kupu hangaru? (myslim tym take tie celodenne zlavove akcie podobne ako lacnejsi nakup logdiskov za U alebo lacnejsi nakup PETa a jeho vybavu za U, atd...). Hram to len kratko a za tu dobu som takuto zlavu nezaregistroval. Dakujem za odpoved.
     
  5. Korben

    Korben User

    Podobnú zľavu som si ešte nevšimol. Bude to asi preto , že cena hangáru ďalším nákupom klesá.
     
  6. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Korben pokud si dobře vzpomínám, tak sleva na hangár byla, někdy v období vánoc myslím.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Áno bola, cca v dobe zľavy na mechanizmy a protokoly PET.
     
    Cruenta†Ultionem a MartyCZ2 tohle ocenili.
  8. Korben

    Korben User

    No vidíš MartyCZ2 asi práve preto som si ju nevšimol. Mal som plno práce dohliadať na škriatkov , aby dobre pobalili darčeky a možno mne sa nezobrazila, lebo už mám všetkých 10 hangárov. :)
     
    MartyCZ2 tohle ocenil(a).
  9. Dean26

    Dean26 User

    To Marty or Kubino: A nepamatate sa, ci bola ta zlava celodenna alebo len hodinova?
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Trvala tak isto ako zľava na protokoly a mechanizmy, t.j. minimálne 24 hodín.
     
    MartyCZ2 tohle ocenil(a).
  11. vojtas9090

    vojtas9090 User

    Chci se zeptat co mám dělát když mi v hangáru 2. kde ted žádná loď není zůstali nějaké lf-3ky... jak je mám přesunout z5 do hangáru 1.
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    vojtas9090 stačí lasery vyjmout z konfigurací a pak jen vložit do lodi v dalším hangáru. Případně použij ozubené kolečko, tím odstraníš veškerou výbavu v aktuální konfiguraci.
    6e98fa8385a422dfeb53764b8c4a327a528fb8d3.png
     
  13. vojtas9090

    vojtas9090 User

    díky za radu zkouším to ale právě mi to nejde :( i jsem prodal loď co mám v hangáru 2. když jdu ovšem do hangáru 1. zbylé LF-3 tam nikde nejsou .. a když jdu do inventáře ukazuje mi to že jsou pořád v hale 2.
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  15. Putinovec

    Putinovec User

    Cauko mam dotaz mam 13 lf4 v inventu ale jak mile chci mam invent lodi nebo letounu mam ukazane jen 12 a tu 13 nikde ukazuje mi to ze je nasazena v lodi ale v zadnem hangaru ani v lodi ji nemam delal jsem uz aji reset konfigurace a nic nepomohlo nevite cim to je a jak to napravit ? dekuji za odpoved Legionar :)
     
  16. TRIXT

    TRIXT User

    Putinovec: A zkoušel jsi v rámci inventáře projít všechny hangárové haly, viz. obrázek? (zkus to na obou konfiguracích)

    [​IMG]

    Pokud ji v nějaké hale najdeš, ale v rámci vybavení lodě ji nevidíš, pak na obou konfiguracích na dané lodi stiskni ozubené kolečko.

    [​IMG]
     
  17. Putinovec

    Putinovec User

    TRIXT
    DEkuji uz to mam dekuji za pomoc :)
     
  18. Sentiero

    Sentiero User

    Kde můžu koupit další hangárové haly?
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    Sentiero Haly sa nedaju kupit. Teraz su v podstate zadarmo pre kazdeho. Otvor si hangar a klikni na nejaku lod, vpravo hore mas taku malu hviezdicku, ked na nu kliknes, lod sa ti zobrazi v dalsom hangari na warp. Takto mozes mat oznacenych 10 lodi a warpovat medzi nimi.
     
  20. Sentiero

    Sentiero User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.