Diskuze: Herní bible - návrhy na doplnění, chyby

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Warden, 27/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Warden osobně už si ani moc starý vbulletin nepamatuji, ale ani tohle fórum nemá o funkce nouze, i když je pravda že by jich mohlo být víc, jak pro uživatele tak moderátory. Taky je pravda že tvorba a práce s tabulkami vytvořenými přímo z fóra je docela náročná, prakticky se s nimi dá pracovat jen když zapneš mód editoru BB kódů, nebo v lepším případě importuješ odjinud. Proto oceňuji vynaloženou práci (snad asi poprvé za dlouhou dobu :rolleyes:), vím jak hrozně to v základu vypadá, i když navenek vytvoření takového seznamu vypadá lehce jak facka. ;)

  Za změnu písma děkuji, rozhodně se to čte líp, když na to nemusím mžourat s nosem pomalu nalepeným na monitoru. :)
   
  Naposledy upraveno: 30/7/17
  Warden tohle ocenil(a).
 2. Warden

  Warden User

  ❦Čοlεκ❧: Na tomto fóru mi vadí asi nejvíce dvě věci a to, že nejde otvírat příspěvky ve stejném okně. Proklik ho vždy otevře v novém okně. Druhá věc, nepodařilo se mi do tabulek protlačit vertikální zarovnávání buňky tabulky.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 3. Warden jj, to je bohužel to co na xenforu oproti vbulletinu chybí. Respektive z toho co jsem se na dočetl přímo na oficiálním fóru XenFora, tuto funkci chápu tak že v základní verzi se ve skutečnosti odkazy otevírají ve stejném okně. Nicméně implementací jistého add-onu jsou veškeré odkazy nuceny k otevírání v nové záložce. Upravit by to tedy teoreticky bylo možné, ale bylo by nutné přepisovat kód fóra, což pochybuji že by se do toho BP chtělo, vzhledem k tomu že mají problémů dost jen se hrou.

  Co se týče vertikálního zarovnání, možná by mohlo pomoct zapracovat do stylu buňky tyto atributy:

  [TD="vertical-align:middle"][/TD]
  [TD="vertical-align:top"][/TD]
  [TD="vertical-align:bottom"][/TD]


  top je myslím výchozí hodnota, čili zarovnání k vrchu buňky. Nemám teď už chuť vytvářet obsáhlou tabulku plnou náhodných hodnot, aby bylo vidět zda to něco i reálně změní, ale v miniaturní pokusné tabulce to tyto příkazy přinejmenším skousne, takže by to možná stálo za test. :)
   
  Naposledy upraveno: 31/7/17
  Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
 4. Warden

  Warden User

  ❦Čοlεκ❧: No bohužel zrovna toto mi nefunguje, již jsem to zkoušel a otestoval jsem to znovu. Fungují jen atributy, které jsou přímo podpořeny při editaci, ostatní odstraní. Navíc výchozí hodnota pro TD je "vertical-align: middle". :( Viz tabulka níže.

  aa
  a
  a
  a
  a
  a
  a
  a
  bb
  b
  b
  b
  b
  b
  b
  b
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 5. bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 6. Almáreon

  Almáreon User

  tituly byli vždy po 48 hodinách.Jen tak jsem se díval na krystal rozvratu a není u bran(galaktické brány) psáno kolik z které vypadne ks.
   
 7. Jakto ze mi o vikendu zmizel po 24h? (nahral jsem asi 4 minuty, zbytek v brane) Jeden hrac mi psal, ze je to na 24h. A me to opravdu propadlo ve stejny cas.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 8. Warden

  Warden User

  No s krystalem rozvratu je to složité. Standardně padal jen z brány Delta, Kronos a Kuiper. Nově by mělo platit od 9.8.

  BránaPočet
  Alpha5-10
  Beta5-10
  Gamma8-16
  Delta10-15
  Epsilon10-15
  Zeta10-15
  Kappa10-15
  Lambda10-15
  Kronos25-30
  Hades25-30
  Kuiper25-30
  Je ale těžké uvést počty, když to není stabilní.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 9. Nevím jestli to tu už není, ale v sekci Upgrade předmětů jsou neaktuální tabulky u cen upgradu modulů u stanice, podle aktuálních cen, které se měnili při akci dominance.
   
 10. Almáreon

  Almáreon User

  Warden nenašel jsem poznámku o nestabilitě nebo ji přehlédl,ale každopádně díky za info,že to bude padat ze všech bran.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 11. |Oromë|

  |Oromë| User

  pyяø•uиsтøppαblє Pozrieme sa nato, len ked rozmyslam sme vlastne nedostali cely zoznam novych sum, skusime ho niekde zohnat.

  Almáreon Tuto je to potom spisane Krystal rozvratu, krystali su vsade prevazne pocas akcie na obsidianske bedne ako teraz napr.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 12. Warden

  Warden User

  pyяø•uиsтøppαblє: Máš pravdu, tabulky byly staré, ale váhal jsem s uveřejněním nových, dokud upgrady nebudou fungovat správně. Na tvůj popud jsem původní tabulky nahradil novými.

  Oproti starým tabulkám jsem z důvodu lepší čitelnosti prohodil osy.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 13. Almáreon

  Almáreon User

  |Oromë|,

  ,,Almáreon Tuto je to potom spisane Krystal rozvratu, krystali su vsade prevazne pocas akcie na obsidianske bedne ako teraz napr.,,

  to já vím,ale nikde jsem nenašel,že je nestabilní,že může padnout 10,ale taky 20 možná by se to k tomu mohlo napsat viz.citace z popisu ,,Tento zdroj bude permanentní finální odměnou ....,,
   
 14. |Oromë|

  |Oromë| User

  Almáreon V ofik ozname zo vcera som to sem daval k akcii na bednicky. Tuto, Odkaz na zmenu a dole je pocet.

  Ofiko mozeme kludne dopisat.
   
  bhagira22, Almáreon a -baghira2- tohle ocenili.
 15. Warden ještě se mi zdá ten soušet dole nějak nepřesný, podle mě si to sečetl podle špatné osy :) u středů by to mělo být 444.900 U a u Vnějších modulů 163.500 U. Jinak je v upgradech bug... zkusím to nějak sepsat a snad to bude pochopitelné :)
   
 16. Warden

  Warden User

  pyяø•uиsтøppαblє: Pyro, máš pravdu, měl jsem špatně nadefinované součty v EXCELu. Již by to mělo být v pořádku. Pořád ale platí, že správně fungují jen rakety, lasery a plášť.

  Almáreon: Počty krystalu z bran jsem doplnil i do prokliku z rejstříku.
   
  Naposledy upraveno: 9/8/17
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 17. Zdravím robil som bránu hades v nedelu a nedalo mi žiaden krystal ako to?
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 18. Borat

  Borat User

 19. Warden

  Warden User

  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 20. Borat, dakujem za odpoved Warden, hladal som to no dako som sa k tomu nedostal a to som dost presiel stale mam chaos v tomto novom fore
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).