Diskuze: Kde najít dobu platnosti balíčků a přehled promo kódů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Neya

    Neya Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 9/12/13
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zdravím. Jen se chci zeptat,jestli se promo kód uplatňuje před první platbou nebo až po platbě. V návodu chybí obrázky a není mi to zcela jasné? díky
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ZOHAN kód zadáváš při první platbě, a při každé další platbě se ti připíše jeden promo kód, který můžeš někomu nabídnout, a bonus se ti připíše k nákupu. Vždyť to je docela jednoduché.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Mě zajímá jak se zadává ten promo kód,který jsem někomu daroval? Jestli ho dotyčný obdarovaný zadá nejprve a pak koupí uridium, nebo ten kód zadá po platbě?
     
  5. »vojta«

    »vojta« User

    sice jsem ho nikdy nezadával, ale myslím, že musíš před platbou. po platbě ti už vyskočí okýnko: "Propagační kód je možné použít jen pro první platbu.

    Už jsi realizoval nákupy ve hře a toto není tvoje první platba! "
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ZOHAN já kód nikdy neuplatnil, ale hráč si do košíku navybírá co chce koupit, poté klikne na Aktivovat prpagační kód, tam jej někam do řádku vyplní a buď ho to přesměruje rovnou na placení, nebo klikne na tlačítko Jít k pokladně, to nevím. Každopádně kód musí zadat předtím než proběhne platba.

    aktivovat.jpg
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.