Diskuze: Klanové Bitevní Stanice

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    miki.no1 máš pravdu, omlouvám se a děkuji za opravu, nově se dají části získat i v denní dražbě. Ještě to tam doplním..
     
  2. Keď staviate základňu a jej výstavbu dáte na 1 hodinu v čase, keď nabíjanie štítov ide 5x rýchlejšie, bude platiť tento bonus?
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Bonus je na nabíjanie deflaktoru, t.j. má vplyv len naň, nie na výstavbu KBS.
     
  4. PAKA

    PAKA User

    Dobrý večer,

    chcem sa spítať ako je to s deflektorom. Potreboval by som vymeniť modul deflektoru za iný modul na ktorom mam už lvl.
    Či mi to pri výmene vynuluje čas a budem ho musieť dobíjať znova od nuly.

    Prosiiim dajte mi už odpoveď:(
    ---------------------
    viem že to mam robiť cez upraviť,ale už dlho nik nereaguje na moju otázku vyššie ,tak chcem aspoň takto upozorniť či sa niekto ozve a odpovie na hore uvedenú otázku.

    ešte raz pardon a ďakujem za skorú odpoveď.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/8/14
  5. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Imperio

    Imperio User

    zakladna na 1-4 [​IMG] po zniceni se zda byt stale aktivni : server GE 2, cas:16:35
    Prosim toto uz jse tu jednou resilo s panem Korbenem a je to tu znuvo co to je ?

    EDIT: do restartu je daleko melo by se to resit hned, dnes jsme si tam chteli udelat zakladnu kvuli ICE meteridu a co ted kdyz nic nejde ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Korben

    Korben User

    ImperioTo že ti tu nikto okamžite neodpovie, neznamená že máš vytvoriť novú tému.
    Čo sa týka kameňa pre KBS , tak si znova budete musieť počkať do reštartu. V BP to v priebehu dovoleniek nemá kto riešiť a aj tak by oprava nebola okamžitá. Tak že musíš čakať.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. PAKA

    PAKA User

    Korben Ďakujem:

    to všetko som si prečítal,ale nikde sa tam nepíše o tom ,že keď vymením deflektor za iný ,či mi ten čas ochrany ostane alebo sa vinuluje?

    AK by si vedel odpoveď bol by som ti vďačný. Vďačný budem každému kto vie odpoveď;)
     
    Naposledy upraveno: 12/8/14
  9. Korben

    Korben User

    Nikdy som to nerobil ale podľa toho čo sa píše vo FAQ , stačí modul len vymeniť , čo podľa všetkého zaberie len 4 minúty , tak že ochrana by sa vypnúť nemala.

     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Imperio

    Imperio User

    ochrana se na tu dobu vypne kdyz to menite ve stavu kdy zakladana ma bublinu ( ochranu )

    EDIT : kdyz delfektor vymenite za jiny v dobe ochrany ( kdyz ma zakladna bublinu ) tak by se mela ochrana na ty 4 min vypnout aspon myslim takle uz jsme to jednou delali ...
     
    PAKA tohle ocenil(a).
  11. PAKA

    PAKA User

    imperio ďakujem,

    ale stále to neje odpoveď ktorú čakáme.
    Mne ide skôr o ten čas ktorím je už nabití deflektor. t.j. ak mam ochranu 18 hodín na základňu ,a po jeho výmene či mi ten čas aj ostane alebo sa vinuluje? a budeme musieť od začiatku dobíjať základňu ,aby mala zasa takú ochranu?
     
  12. Imperio

    Imperio User

    ten cas ktery jsi uz nabil bude nadale pokracovat az instalace delfektoru skonci
     
  13. PAKA

    PAKA User

    jaaas super konečne,

    Imperio ďakujem;)
     
  14. Imperio

    Imperio User

    Jeste bych chtel napsat ze zalezi jaky modul vymenujes :) pokud nevymnenujes modul typu A ci B (deflektor,plast) tak se ochrana nevypne pokud ovsem vymenujes delektor tak se ochrana vypne a potom by mela zas naskocit po tech 4 minutach ovsem nevim jak je to s plastem mozna kdyz ho vyndas tak se vlastne cela zakladna znici ale to jsi nejsem jistej jak to tam je ..
     
    PAKA tohle ocenil(a).
  15. PAKA

    PAKA User

    Vďaka,

    skvela odpoveď Imperio, si SUPER;)
     
  16. Korben

    Korben User

    -.ᴷᴷᴷᴷᴷ.- Na tomto fóre sa vyjadruj slušne.nazývať niekoho blbom a sakrovať možeš doma , ale tu nie. Post zmazaný.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Imperio

    Imperio User

    Dobrý večer,v 19 hodin jsme začali nabíjet základnu a zjistili jsme že nám zmizelo 12 hodin.Včera ve 22.00 hod. jsme měli nabito na 45 hodin a dnes v 19 hod. jsme měli k dobru jen 12 hodin místo 24 hod.Chci se zeptat kam se nám to ztratilo.

    compy ( jsme ze stejenho klanu .. )
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    díval jsem se v sekci klan na hlavní stránce do sekce : klanová stanice - deník stanice a našel tam toto:
    02.09. 19:103-7 OrionModul "Modul raket SP" (level 1) byl zničen klanem "Focus".
    02.09. 19:103-7 OrionModul "Modul raket SP" (level 2) byl zničen klanem "Focus".
    je to server cz1, jsem z klanu focus a byli jsme ve skupině hráči z klanu?

    Otázka zní, to múže hráč klanu,který vlastní stanici sestřelil modul?
    p.s. taky jsem byl svědkem toho, že stanice měla štít(bublinu) a přiletěl hráč cizí firmy a sestřelil modul stanice ten REP - opravovací. Tento hráč neměl ani ponko ani jinou diplomacii a stejně do něj stanice nestřílela?
     
  19. »vojta«

    »vojta« User

    ZOHAN v tomto vlákně na en fóru řešili podobný problém a někdo tam psal, že když stanice útočí na nepřítele, tak na ní může střílet i hráč stejné firmy, jako je stanice. mohlo by se jednat o stejný problém
     
    Naposledy upraveno: 12/10/14
  20. Marvin a Korben, chlapy nedělejte si z nás srandu ted si jí udělali na podpoře po dvou dnech dotazování kdo vlastně může tuto chybu řešit nebo odhlalit.Vy máte možnost banovat hráče i na IP adresy nebo kam tyto návrhy posíláte,ale mohli byste i toto poslat výše. viz bitevní stanice.Poslal jsem všechny nabíjecí časy od začátku postavení stanice.Ono stačí že tu lítají zase hráči s podpůrnými prográmky.Příklad potkáte hráče a sundáte ho v pohodě a za 15 minut ho potkáte znova a skoro mu neublížíte a má dmg takový že ani nestačíte napočítat do pěti.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).