Diskuze: Letouny APIS a ZEUS

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 123812

    123812 User

    Aha, tak to je škoda.. moc dík za rychlou odpověď
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    123812 jedina sleva ktera se na Zeus vztahuje je premium+slevovy balicek.

    E: No vidis, ChuckNorris byl rychlejsi. :)
     
    123812 tohle ocenil(a).
  3. Priznejte se, kdo z vás si apis/zeus postavil (měl všechny díly) ? :D

    Jinak, oplatí se mi kupovat apis jestli nemám ještě zeus? Jako, uridium na oba mám, Apis by mě stál 155K U, zeus kolem 700K U.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Každé sloty navyše sú fajn, takže akýkoľvek dron sa ti oplatí kúpiť ak zvýšiš počet miest pre vybavenie či už lasermi alebo štítmi.

    Čo sa týka tvojej otázky, prvý asi málokto, ale druhý Apis má poskladaný na celých 45 dielov asi každý :D
     
  5. To som potreboval počuť :) , zoženiem slevák, prípadne počkám na akciu a uvidím, ide mi hlavne o zeusku, apis pôjde aj sám :D .
    Ale pre mňa ako sub-elite hráča (samé LF3 , 1 LF4) neviem či je efektívne mať tie dve miesta hore-dole, nie?

    To áno, apis sa poskladá aj sám kým hľadáš zeusku :D
    Tak ma napadlo, veľa by som stratil keby som zbieral len cez zeus akciu a spravil apis až keď náhodou nájdem všetky diely pri zbere žltých boxov?
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Ak ti ide o diely ono sa odporúča zbierať hlavne počas Zeus akcie lebo tam padá všetko, pri Apis akcii zi Zeus nepadne :)

    Neviem akú máš výbavu ale Apis a Zeus sú po Irisoch, LF3 a PP ďalšia vec v poradí, LF4, upgrady a iné veci sú až za tým. Takže ak máš samé LF3 ako píšeš a máš už aj PP (aspoň vrchný rad obrany na max, t.j. max HP a max štíty - ako vyššie štíty tak aj odolnosť) tak by som určite šiel do Apis a Zeus.
     
  7. Rád bych tě poprosil, tedy, o osobní radu, jestli máš čas, a nevadí to, napíšu sem linky mé výbavy , moc rád bych slyšel slova odborníka. Snažím se hrát efektivně :)
    Napsal bych ti o tomto soukromní zprávu, ale netuším jak, tvuj profil se mi nenačte.

    Hangáry: Aegis, Sperhead
    Skylab: full
    Kameny: 1,7MG Laser, 10K Rakety, 30K Min Pohon, 20K Min Generator
    Brány: 3A 2B 2G 8Z
    Letouny: 8 iris
    Uridium: 1,3MG
    Kredity: 30MG
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    A díky za předešlou radu :D . Omlouvám se jestli je to ot( ale sz mi skutečně poslat nejde v pravidlách se píše že v sekci Domú, ale já tam nic nevidím) , ale s letouny to stále souvisí :) .
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Ako moderátor mám profil zamknutý pretože mi tam písali naštvaný hráči nezmysli. Jedine v tvojom profile si môžme pokecať ak by ti nestačil výklad tuna v téme. Kedže riešiš stále aj kúpu dronov odpoviem ale nabudúce si na rady založ tému v diskuznom kútiku bolo by to lepšie :)

    Čo sa týka teda tvojho účtu, predpokladám, že zbieraš boxy (Spearhead) a potom lietaš na Aegis, vychádza mi to z tvojho PP. Tie body v PP máš v celku pohodke, dokončiť ešte hustotu štítu a raketový výskum (celkovo 6 SB = 386 100 U bez zľavy). Pre efekt sa dáva 1 SB do mechatroniky ale to je na tebe, ak nehráš na efekt tak takmer zbytočné.

    Ak toto budeš mať už by som vôbec neváhal v kúpe Apis a Zeus. Ak máš ešte nejaké klúče zbieraj počas akcie Zeus, pokús sa cenu Zeus ešte trošku znížiť. Možno sa pýtaš, prečo nespraviť 8 havockov a dať bonus na 8 Iris. Ono bonus s havockov pri 8 dronoch ti nedá to, čo ďalšie 2 stíhačky. Ak budeš mať 10 dronov ale nie full havoc máš o 13% vyššie DMG z nich ako pri 8 iris aj s havoc-mi :)

    Ak budeš mať oba drony, ako prvý krok by som upgradoval raketomet (používa sa stále a zvýšené DMG je najviac vidieť). Samozrejme tiež robiť brány, najlepšie zety aby si vyskladal havocky pomaličky pre všetky drony. Samozrejme z toho padnú klúče a z tých môžeš pomaličky získavať LF4, prípadne ešte tie časti do Zeus ak by si sa rozhodol spraviť nejakú bránu pred kúpou.

    Myslím, že som ti dal dlhý plán vývoja v hre, ak ho ale splniš rád poradím zase. Prípadne napíš na svoj profil na to sledujem takže sa ti tam ozvem :)

    Btw. tiež by som pre uľahčenie hry uvažoval o nejakých formáciách, ale to je závislé od štýlu hrania a je to naozaj len na uľahčenie. Myslím si, že viac boxíkuješ ako točíš NPC ale možno sa mýlim.
     
  9. Pridáva niečo zeuska? Alebo to je iba 10. stihačka? Ničo sa mi v hlave marí ze pridáva nieco ale neviem čo
    a či to je pravda. Lebo zeuska vyzerá ako iris s designom ktorý neexistuje.
     
  10. Korben

    Korben User

    Je to iba.... Nič nepridáva.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Přidává ti 2 sloty na laser, štít, nebo doplněk. To ti nestačí? :)
     
  12. zdravim, chcel by som sa spytat , ked mam vsetky casti do apisky a zbieram zlate bedne , tak budu padat len casti do zeusky , alebo aj casti do apisky ,len sa nikde nezarataju ? ak tu tato otazka uz padla , ospravedlnujem sa nevsimol som si :) prajem pekny den.
     
  13. Díly na Apis padají, dokud nemáš v zásobníku všech 45 kusů na další Apis. Proto se vyplatí od začátku sbírat jen zlaté bedny, stejně má většina hráčů postaveny 2 Apise, než dostaví Zeus. Pokud už máš plno, padají místo dalších dílů Apise jiné odměny.
     
  14. Zdravím, neviem či som to mal písať do technických problémov alebo sem ale ak to budem mať presunúť stačí napísať ... chcem sa opýtať či sa dá nejako overiť jeden problém. Tak že zbieral som booty keye na poslednej aj predposlednej akcii zeus viem len že pred tým som ich mal 2 časti pred týmito troma akciami a nesedí mi počet kontroloval som to v denníku a z tejto poslednej akcie tam mám 4 častí ak som dobre počítal čo mi ale nesedí pretože 2 akcie do zadu čiže na tej tretej do ktorej už nemám dosah v denníku sa mi zdá že som vyzbieral 5 ďalších častí. Môže sa na to niekto prosím pozrieť? Ďakujem.
    P.S.: Možno sa pletiem no ja viem pozrieť do denníka len tých 34 strán do zadu a do kopy som narátal 6 častí čo by možno aj sedelo s dnešným počtom 7 no len sa mi zdá že som ich mal trochu viac ak to nebude obťažovať rád by som poprosil o preverenie :) Ešte raz ďakujem :)
    ID: 52857893
    Server: GE3
    _____________________________________

    Ďakujem problém už je vyriešený :)
     
    Naposledy upraveno: 24/11/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Kryvas_CZ

    Kryvas_CZ User

    Ahoj. Mam dotaz. Konecne jsem si poridil letoun Apis. Kdyz byl na levelu 0 mel jsem na konfiguraci číslo 2 ve štítech 771 120 Ted ma Apis level 5 ale stity jsou stale stejne 771 120 Myslel jsem ze by mely byt o 16% z 2x BO 2 vetsi plus nejake bonusy jako seprom, boostery atd..
    Neni to nejaka chybka?
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    Kryvas_CZ tak mozeme urobit jednoduchy test, daj si v prazdnej lodi len 2 BO2 stity do apisky, nikde inde.

    Potom sem napis hodnotu stitu a vsetky bonusy co si vtedy mal k 2 stitom(profil, booster atd.) Tam jasne uvidime ci dostavas bonus alebo nie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Kryvas_CZ

    Kryvas_CZ User

    Tak mam v konfiguraci v Apis letounu 2 BO2 štíty+bonusy mám: Boostry SHD B01 + SHD B02+seprom+Design Spectrum+Formace letounu srdce+profil pilota: Energie štítu level 5 a hustota štítu level 5. Apis je vylevelovan na level 5 a uroveň upgradu 1 Pri teto konfiguraci mám ve štítu 75 600 No snad jsem na nic nezapomel :)
     
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Kryvas_CZ upřímně teď ať počítám jak počítám tak na hodnotu co jsi sem napsal se nedopočítám. Bylo by možné zkusit test ještě jednou, ale tentokrát bez dalších prvků. Tj. do Apisky vložit štít a změřit hodnotu štítů alespoň bez sepromu, designu a formace.
     
  19. Kryvas_CZ

    Kryvas_CZ User

    Tak bez sepromu, designu a formace je to 45 000
     
  20. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Kryvas_CZ předpokládám že stíhačku už máš na levelu 6, protože na to aktuálně výpočet sedí. 20000 základ*1,2 bonus za level letounu*1,25 profil*1,5 boostery=45.000
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.