Zpetná vazba Diskuze: Lodě a designy

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

AKá je tvoja najoblúbenejšia loď?

  1. Goliath Plus

    25.0%
  2. Citadel Plus

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Pusat Plus

    12.5%
  4. Solaris Plus

    12.5%
  5. Hecate Plus

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  6. Solace Plus

    9.4%
  7. Centurion

    15.6%
  8. Orcus

    15.6%
  9. Berserker

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  10. Cyborg

    9.4%
  1. *SATKO*

    *SATKO* User

    Dakujem,záhada je vyriešená.Na dizajn bolo potrebné vlastniť len zakladnú lod a to sa zrejme zmenilo.Nuž toto bude najdrahší dizajn v mojej kariere pilota.Ešte raz dakujem
     
  2. svi1

    svi1 User

    *SATKO* za kolik se u Tebe na serveru draží Aegis Elite? Kredity máš za "chvilku" našetřené, takže bych to neviděl tak černě.
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  3. *SATKO*

    *SATKO* User

    svi1 máš pravdu,takto som nad tým neuvažoval.Dík za usmernenie,urko dám radšej na upgrady
     
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Legend byl už od vyhlášení na unofficial na elite loď, nikdy nebyl na normální. :)
     
  5. pocujte pogrebujem radu mam dost komponentov v montazi na sentinela ale neviem ci sa oplati - aky je sentinel dobry alebo nanic ? myslim na hracov
     
  6. Borat

    Borat User

    Po zmene CD schopnosti je dobrý a schopnosť máš každú chvíľu. Pri CD boostroch (50%) máš schopnosť každých 8 sekúnd takže je dobrý aj na lov, ale na na boss/uber npc. Ja na tvojom meste by som ho postavil, ale je to len na tebe ako sa rozhodneš.
     
    KALLES★KEVLAR tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Sentinela vlastním na GE6, ale nepoužívam ho. Uprednostňujem Pusat lebo je silnejší aj rýchlejší. 16 slotov pre laserové delá na palube.
    Sentinel má jednu nevýhodu oproti Pusat, je pomalší. Výborná loď na lov, to súhlasím. Ale absolútne sa nehodí na lov veg, sperhead, pusat, Lightning a Tartarus. Rýchlostne im stačiť nebude. Iba ak by si mal ku nemu formáciu dvojité kolo. Lenže s menšou prieraznejšou strelou, aký je u formácie bicykel; práve popis.

    Na tvojom mieste, by som skôr postavil ten Lightning, ten je súčasne najrýchlejšou loďou, aj keď len na 5 sekúnd so schopnosťou Afterburner. Každému lovcovi by si potom ukázal len svoj chrbát. + dvojité kolo; to by ich potom čoskoro omrzelo, naháňať Ťa.
    Niektorí hráči ako Rasputinn nedajú na Lightning dopustiť. Na lov veľmi rýchlych lodí súpera, je momentálne najvhodnejší. No
    najprv ho vyskúšaj a až potom ho skritizuj, Prosím.
    Lightning podobne ako Sentinel, je na tom rovnako čo sa týka cooldownu jeho schopností.
    Lebo tie zmeny CD schopnosti ovplyvnili aj jeho.
    Nájdeš to tu: aktualizace-vyvazujici-schopnosti-lodi
    - Je tam uvedený ako Sentinel, tak aj Lightning.
     
    Naposledy upraveno: 25/9/16
  8. V UBA jsem testoval všechny disajny co jsou. Pozitivní dojem na mě po úpravě jejich schopností zanechaly spectrum a hlavně solace. Ovšem je to pouze subjektivní. Hodně mě zklamal venom.
     
  9. Borat

    Borat User

    Cruenta†Ultionem tak spectrum u mňa tiež urobil veľký dojem a je veľmi dobré, že pri každom skupinovom boji môže človek mať schopnosť a vydržať dosť veľa, ale taký dimik nieje tiež k zahodeniu a na cubov je proste asi top loď teraz.
     
    KALLES★KEVLAR tohle ocenil(a).
  10. no neviem porozmyslam teda ci postavit toho sentinela a
    baghira no neviem rychlost v darkorbite nie je velmi podstatna kedze mas infekciu spomalovacie miny rakety a zmrazovacky a lightning nie jaz daky silny teda goliath je urcite lepsia volba na lov ale laka ma aj diminisher a solace tiez tak uvidim este no...
    Edit: akych 8 sekund cooldown? som kukol faq a pise pri sentinelovi 90 s cooldown tak ako teda?
     
    Naposledy upraveno: 25/9/16
  11. Každý disajn má svoje výhody, jestli si dobře postavíš konfy. A na cz1 se draží i za miliardu kreditů i dva. Takže záleží na serveru, dražbách, co se ti vyplatí.
     
  12. ale ma zaujima ten cooldown sentinelov borat pise ze s cd boostrom len 8 sekund ale vo faq pise 90 sekund cize 45 sekund s cd boostrom tak aky cooldown ma teda?
     
  13. Borat

    Borat User

    Lietam na 50% cd boostroch a každých 8 sekúnd som aktivoval schopnosť. Možno to bolo aj 10 ale buď som nepostrehol, ale 2 sekundy hore dole takže tak.

    A vo faq je 1200 -> 20 a je to v sekundách :) FAQ je správne len si to zlé prečítal ;)

    Jméno lodiJméno schopnostiCooldown - Stará -> nová (sekundy)Doba trváni - Stará -> nová (sekundy)
    SentinelPevnost1 200 -> 20120 -> 10
     
  14. ok tak to je potom fajn ked s cd boostrom len 10 sekund...ale mozno postavim toho lightninga ... este uvdim bud sentinel alebo lightning
     
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jak je to teda pak s těmi cooldowny? Psal jsem to i do hlášení chyb.
    Cooldown se vždy začal počítat od aktivace schopnosti, nyní se počítá až po skončení schopnosti.
    Funguje to tak u všeho, například i u kaminy, kdy se to počítá od aktivace kaminy a ne až po bouchnutí...
    U některých schopností je to celkem rozdíl a stalo se to až ted někdy s nějakou aktualizací 1,5 mšsíce zpět.
    Jestli je to oficiální změna, bylo to někde hlášeno??
     
  16. Borat

    Borat User

    Badmaniak ja by som to ako chybu nebral. Logický použitá schopnosť sa po jej ukončení musí ochladiť aby mohla byť znova aktívna. Dávnejšie som to ani nepostrehol, že sa schopnosť už ochladzovala hneď po jej aktivacii.
    No v skratke teraz ako to je tak to dáva aj zmysel a s tou kaminou som si ani nevšimol, že sa ochladzuje keď ešte ani petka nebuchla.
     
    KALLES★KEVLAR tohle ocenil(a).
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Proto čekám nějaké oficiální prohlášení o změně nebo je potřeba to nahlásit jako bug.
    Stalo se tak zničehonic a změnil se celý systém jak to bylo nastavené po 4 roky.
    Bylo to tak vždy a pokud se neměnilo nic záměrně, mělo by se to řešit. :)
     
  18. custe neprisiel som vyvolat dalsi konflikt len sa chcem opytat ze solace vie healit hracov ktory su na inej mape ako je samotny solace? llebo sa mi raz stalo ze jeden solace co bol so mnou v skupke a bol na inej mape aj tak ma nahealil tak ako to ma spravne byt?
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Áno vie. Tá schopnosť sa volá okamžitá nano-oprava.

    "Tato loď má následující statistiky: 10% bonus k síle štítu a schopnost
    Okamžitá nano-oprava, která dokáže okamžitě opravit tvou loď i lodě
    tvých spolubojovníků ve skupině!"

    - Nájdeš to v popise lodí, na hlavnej stránke, pod Obchodom.

    EDIT:

    Pravdepodobná možnosť je tá, že Ťa opravil iný solace vlastnej firmy, ktorý zhodou
    okolností, bol na tej istej mape, ako Ty. Nemusel to byť práve ten, s ktorým si mal
    skupinu.
     
    Naposledy upraveno: 20/11/16
  20. praveze nie cely cas bol on na 4-1 a ja na 1_4 takze nemohol ale mozno to zmenili a da sa healit s hocijakej mapy