Diskuze: „M.A.S.Q.U.E. SpaceTech Summit“

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 17/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. aha, tak to se omlouvam, ale proc tam byly do dneska ? :O
     
  2. papamaci

    papamaci User

    Viem že nie vy dávate ale človek si len tu môže vyjadriť čo si o čom myslí. Ja sa pamätám len na jednu akciu na surgeona. 300tisíc urka neni len tak pozbierať narýchlo a len silné účty mavajú toľko ktorý si už nič nemusia kupovať. Elitný hráči si to všetci kúpili za urko a tí ktorý nato ešte nemali urko alebo mali ešte slabý účet teraz majú kupovať za 75 eur? Toto sa mi zdá byť nefér. Mladý hráči a hráči ktorý nezarábaju veľa to nemajú nádej si to zaplatit, nadarmo je helix den atd a atd. Teraz aby čakali nato aby to mohli volakedy za bohvieaký čas posskladať je trochu za vlasy pritiahnuté. Vtedy zase dajú také akcie na to že slabší to nebudú mať nádej to zrobiť. Toto ma sere a velmi. Ja nie som slabý hráč, surgeona nemám a za prachy ani nebudem mať. Pchať peniaze do virtuálneho niečoho je najväčšia blbosť na svete. Niekto si zmyslí, vypnú server a je to fuk. Práve pre také veci ma už čím ďalej tým viac prestáva táto hra baviť... Ak ma za toto zabanujete mne je to jedno, ja som napísal len to, čo si naozaj myslím.
     
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No nevím na co vlastně naříkáš ? Že nemáš Surgeona ?!. Já ho taky nemám i když jsem si ho mohl pořídit. No prostě o nej nestojím, zas takovej zázrak to není, pokud nemáš k němu odpovídající výbavu , tak ti moc nepomůže. Já si vystačím s Venomem a pokud s ním umíš hrát, tak jdou taky dolu. Každý design má svoje + a -, záleží jen na hráči a jeho šikovnosti.
    Nikdo tě nenutí sem pchat peniaze, já je sem taky necpu. Je to hra a tak se s tím musíš vyrovnat a pokud tě to přestává bavit, no tak s tím sekni :confused: nikdo tě tu hrát nenutí.
    Ps: Ban nedostaneš za svůj názor, ale za své vyjadřování ...
     
  4. nero3

    nero3 User

    Ahoj

    Ony se snížily odměny za splnění úkolu v MASQUE ?

    Za úkol Imitace Straneru byla celou dobu odměna 6 klíču na ty fialové bedny a teď když jsem konečně doskládal GG je tam odměna jen 3 klíče?
    Ostatní parametry odměny jsem nesledoval, tak nevím jestli se nezměnilo i něco ostatního. Ale skládal jsem tuto GG jen kvůli těm klíčum ostatní odměny z této GG mne už nezajímají ( no možná když padne urko, ale k vůli tomu bych tuto GG už nestavěl)

    Nikde nebyla žádná informace o tom že se bude snižovat odměna.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    nero Celu dobu urcite nie, uz davno som tu ulohu pozeral a videl som tam 3 kluce. Mozno v prvy den tam bolo vacsie cislo, no neviem isto, vtedy som tu ulohu nesledoval.

    papamaci Neviem co si pametas alebo nepametas, Surgeon bol v obchode 2x, 2 vikendy. Ja osobne som ho kupoval az na druhy krat. Proste bol to exkluzivny dizajn a kto ho nekupil, bude si musiet dlho pockat. Onedlho bude v montazi, cize neviem o akych peniazich furt rozpravas. Bude sa dat vyrobit za veci co najdes v hre.
     
  6. Nevim co jste viděly ale normalně 3 klíče byli i první den ulohy protože jsem ji splnil v první den :)
     
  7. nero3

    nero3 User

    Orome
    nemůžu to tvrdit s určitosti nenapadlo mne si udělat kopii, ale je možné že jsem se přehlídl.

    A ještě o víkendu jsem tam viděl těch 6 kliču, alespoň do teď jsem si tím byl jistý. No je možné že jsem se fakt přehlídl :(

    A to jsem ani nekupoval ty klíče, protože jsem si říkal, že když za ten úkol dostanu 6 tak to mi bude stačit.
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    nero: Věř jim, nikdy jich nebylo šest, vždy jen tři. Měli jsme a máme to tak všichni. ;)
     
  9. nero3

    nero3 User

    trix
    co mi jiného zbývá :)
    asi to neuhádám :)
    tak
    věřím, věřím věřím :D
     
  10. A co tech 500, 100 a 20? tam je jeden klíč... nebylo jich taky víc (3 ?) navíc na konci je ... přihodím PÁR klíčů navíc a v odměně... jeden
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄: V úloze na 500,100 a 20 Streunerů byl zase jen 1 klíč. Na rozdíl od ostatních úloh, co přišly po něm, zde bylo 2000 U a 10 EE. Jediný úkol, kde bylo více klíčů (3) byl úkol na emperor streunera, tedy na Kuiperovu bránu.
     
  12. *pursuer*

    *pursuer* User

    Este si pockajme na dalsie ulohy,kto vie mozno pride uloha na viac klucov,okrem tej s emperorom.;)
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Veľa času už nezostáva, uvidíme či tie posledné misie o víkendu budú stáť za to.
    Ohľadom počtu Masque kľúčov, samozrejme.
     
  14. a dostali ste nieco cenne z tych klucov?.. ja stit,lf3 a designy typu BAT,SKULL a municia..ma niekto vacsie stastie? :)
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    »Mαяĸø«•ƒt•»Sαcяêd« co můžeš z boxů získat je napsané ve FAQ:

    M.A.S.Q.U.E. Boxy s kořistí
    Speciální boxy s kořistí bude možné sbírat v sektorech známého vesmíru. Ty obsahují (mimo jiné) následující předměty:
    • LF-3
    • SG3N-B02
    • Designy letounů
      • Robo-Bat v modré a červené verzi
      • Red Skull
      • Havoc
      • Hercules
      • Demon
    • sada 10 zelených klíčů ke kořisti
    • LF-4

    Osobně tuším že jsem dostal design BAT a lf4 :)
     
  16. a nebo je tu možnost že splníš úkol a klíč nedostaneš ikdyž ti to říká že jo :))
    28.04.2016 - 05:15[​IMG]Sebrán klíč ke kořisti M.A.S.Q.U.E..
    [​IMG]
    28.04.2016 - 05:15[​IMG]Mise „Speciální úkol“ byla úspěšně splněna!
    [​IMG]
    28.04.2016 - 05:15[​IMG]Obdržel jsi 100000 BZ
    [​IMG]
    28.04.2016 - 05:15[​IMG]Obdržel jsi 12800 BZ
    [​IMG]
    28.04.2016 - 05:15[​IMG]Obdržel jsi 20 cti
    pak se jen dozvím u bedničky že potřebuji klíč ! No někde se to zaseklo :-((

    No nic jdu se uklidnit do práce a třeba tam otpoledne bude :))
     
  17. Ja se tedy s vama nechci nejak hadat ale toto jsem našel na tomto foru:
    Designy pro Goliath Surgeon a Firemní
    • 22. dubna a 1. května
    Firemni Designy jsem tedy videl v obchodě, ale toho surgeona nejak postradam, těšil jsem se na něj, a najednou tam neni :(
     
  18. Vasil35

    Vasil35 User

    Surgeon byl v obchodě. Jen v jiné sekci.
    Dostal by jsi ho pokud by jsi si koupil 330.k Uridia. Akce trvala od pátku do pondělní půlnoci. Spolu sním by jsi dostal i další bonusi, třeba premium na měsíc a podobně.
     
  19. Hop into your fighters and through the ‪#‎GalaxyGate‬, it's time for a Special Reward Weekend from Friday 0:01 LST to Sunday 23:59h!
    Design Packs for P.E.T.s and Drones, ‪#‎Goliath‬ specials - finish one of four selected gates and earn yourself a nice topping to your rewards. Check out the news at www.darkorbit.com for more infos - good luck Pilots!

    Muže mi to někdo přeložit o co přesně jde ? je to na official facebooku Darkorbit a jsou na obrazku 4 brany
     
  20. No cez víkend respektíve od piatku do nedele budeš môcť s vybraných brán získať balíček dizajnov na drony a na peta a ešte aj nejaké zaujímavé odmeny. Nechajme sa prekvapiť :)

    A ak to budú tie brány čo sú na oficiálnej fb stránke DO tak to sú kappa, delta, kuiper, lambda.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.