Diskuze: Mapa ???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem WhiteHairStyle, 25/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. To si naskáčeš ještě dlouho :D já jsem teďka někde poblíž hranice 2,5k skoků a prd. Už to radši ani nepočítám. Na začátku jsem naivně skákal, protože jsem si myslel, jak se tam dostanu. Teďka si dávám tak max 20 skoků večer, když na to mám náladu. Úkol hold mít nebudu :(
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Master-of-VRU17, MuadDib85[CZ] no teda pánové, jeden jako druhej... snad to nevzdáváte? Jasně, že úkol mít budete. Na mapu ??? se dostali hráči před váma a vy se tam jednou dostanete taky.;) Jen zkoušejte dál a nezapomeňte, že vás to tam hodí tehdy, když to budete nejmíň čekat.:D
     
    Łïmïtlεşş, oops.eu a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Santiero upřímně, hraju DO skoro 7 let a za tu dobu jsem tam byl jedinkrát :D. Když ten úkol vydali, tak jsem to celkem hrotil, abych se tam dostal znova a splnil to. Ale když člověk nad tím vysedí x hodin, kdy jen lítá z 3-1 na 3-2 furt dokola a prd, tak ho to zrovna nebude bavit. Nevím, jestli se tomu dá říkat vzdávání, akorát jsem upustil od cíleného, několika hodinového skákání za den a dávám si třeba 10-20 skoků, když mám večer chuť. Quest mám pořád přijmutý, takže jednou se asi splní. Ale abych marnil svůj čas, kterej se dá stoprocentně využít na lepší věci, na tohle, kde ani není zaručený, že se tam v dohledné době dostanu, tak ne fakt díky nechci :D
     
  4. Warden

    Warden User

    Master-of-VRU17: Nic si z toho nedělej. Hraji DO již osmým rokem a nebyl jsem tam ani jednou. Cílené pokusy jsem vzdal.
     
    -baghira2- a Master-of-VRU17 tohle ocenili.
  5. oops.eu

    oops.eu User

    hraju DO skoro 9 let a dostal jsem se tam poprvé před pár měsíci a to jsem každý den několik hodin skákal a snažil se, jinak bych tam taky ještě nebyl :D vyplatí se spíše několik hodin denně, než 10 minut denně... podle mě to má BP takhle udělaný, aby se tam nikdo nedostal tak snadno, ale kdo vydrží, tak se dočká :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. No tak já to hraju 10 let a byl jsem tam jednou, cíleně jsem to vzdal, skáču jen při hře a pokud to vyjde, no tak tam budu.:D
     
    Master-of-VRU17 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Dobry den , otázka znie : nepodniklo BP niake zmeny čo sa týka ??? mapy ? Už tam skačem 38 hodin na tatarke bohužial bez uspechu . Ale klan BONH /GE7/ je tam každy den . CHcem vysvetlenie.

    Len prosim nič nepište o pravdepodobnosti , štasti , všetko viem , pytam sa ako je možne že oni su tam furt ale ja sa tam nedostanem .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Callisto

    Callisto User

    Ahoj krtko458458458,
    co se týká skoku na tuto mapu, je to čistě o náhodě, jak píšeš. BP zatím žádné změny neudělal.

    Když je na dané mapě nějaký hráč denně, tak buď má takové štěstí a nebo porušuje pravidla. Ale znám hráče, který se na tuto mapu dostal 2x za týden. Je to vážně o štěstí. :)

    Callisto :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Tielkman

    Tielkman User

    Záleží na tom, jestli jsem třeba ve skupině? Když skáču ve skupině, že je menší šance, že se tam dostanu?
     
  10. Callisto

    Callisto User

    Ahoj Tielkman,

    jaká je pravděpodobnost, že se na mapu ??? dostaneš ve skupině častěji, něž když skáčeš sám, je těžké posoudit.
    Někteří hráči skáčou ve skupině pravidelně a relativně se jim to daří. Ale znám i ty hráče, co se tam dostali bez skupiny.
    Většinou to zkoušejí ve skupině, ale to je pouze můj názor, co jsem vypozorovala :)

    Callisto :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Podla mna sa tam ludia rychlejšie dostavaju ak su v skupine s hračom čo sa nachadza na ??? mape .
    Dnes som sa tam dostal ale trvalo to tyžden skakania . :) (škoda že som bol na tartaruske , okrem ulohy som pozbieral niečo malo municie a šiel som sa prejsť stredom , Hadajte ako to dopadlo :D )
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. krtko458458458 Včera jsem tam skákal se skupinou lidí, mě se povedlo tam dostat za půl hodinky na +- 100 skoků, zůstal jsem tam sám, protože se tam nikdo z nich nedostal ani po třech hodinách skákání i přesto, že já tam už byl. Já si tedy nemyslím, že na to má vliv skupina, prostě je to jen o náhodě...


    Jinak se tam dá dobře plnit úkol na sabotéry, kdyby to někoho zajímalo :D.
     
    Naposledy upraveno: 27/1/18
    -baghira2- a krtko458458458 tohle ocenili.
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nejde ani tak o skupinu, ale zda tam už někdo je. Mě se tam povede skočit a potkám tam cizí lidi. Cíleně když jsem se tam snažil dostat a nikdo tam ze serveru nebyl, tak jsem zas naopak štěstí neměl.
    A munici jsem tam sbíral jen jednou. Podle mě je to zbytečnost pro ty, co nehrají denně. To co si hráč vystřílí v branách bohatě na hraní stačí. :)

    Mimochodem, zas jsem slyšl, že si tam hráči nechávají lodě. Tak já už fakt nechápu, že s tím nikdo nic nedělá. Pokud si tam někdo chce nafarmit munku a stráví 5 hodin skákáním tak fajn, ale že si tam warpne kdykoliv chce, to je na přesdržku. A neslyšel jsem, že by se za to někdy něco rozdávalo. Akorát tu okolo toho byla aféra, změnilo se chování NPC, prý byly udělané změny... a stejně se to děje dál...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Borat

    Borat User

    Badmaniak ta chyba je hlásena. Kedy to znova fixnu ti povedať neviem, ale dúfam, že to bude posledný fix a ta mapa bude už v poriadku.
     
    -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  15. Jo, oni to zafixují tak, že už se tam nedostanu. Tedy já se tam nedostanu nikdy.:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. To je pěkný a já vocas se tam nechám vždy sestřelit :D...za dobrotu na žebrotu...

    Jinak by mě zajímalo když tam ze sabotérů vypadává bifenon a aurus tak je místo toho x4, zda je to záměr a nebo chyba. U okraje mapy boxíky skoro vůbec nejsou a ani pet mi tam moc nesebral, spíš se držel u mě a čučel a to i když jsem letěl dál na cubíky tak jsem boxíky neviděl...zvláštně to upravili...všechno co za něco stálo je dodrbaný :).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Callisto

    Callisto User

    Ahoj,

    co se týká munice x4 na mapě ???. Munice x4, která zde padá, není žádná chyba. Co vím, tak tam hráči chodí právě kvůli této munici ..... no samozřejmě i kvůli úkolům :D

    Na mapě jsou dva typy uber protegitů:
    1. typ ti hází zpomalovací rakety tento typ nelze vystřílet na milimetr (aby tě nechal být), každopádně po jeho sundání obdržíš bifenon/aurus a po jeho sebrání 1000 x4.
    2.typ (těch je na mapě většina) lze odstřílet na milimetr a pak tě nebude nahánět.

    Callisto :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Callisto tak moment! Bylo nám řečeno, že právě kvůli tomuhle byla ta změna, aby to už vystřílet nešlo. Tak pokud to zase jde, tak s tou mapou vlastně neudělali vůbec nic.
    Já už se ani nedivim, že to polovina hráčů hrát přestala, když to spoustu hráčů hodí na bota a střílí to x4 na krisách a jen si to warpne pak na pár hodin na ???, kde se dá za hodinu sebrat i 2M. :( A někteří se tím ani netají...
     
    oops.eu a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Jasně, původní FAQ k této mapě jsem dělal já, to už je nějaký pátek, v té době mapa fungovala trochu jinak. Dnešní FAQ k této mapě je skoro původní až na pár zásahů od slovenských kolegů :).

    Například když jsem informace sepisoval, tak munice UCB-100 byla pouze v bonusových boxech a ty byly roztroušené opravdu po celé mapě i celkové množství bylo mnohem větší. Dnes jsou bonusové boxy hlavně uprostřed mapy, proto tam většina hráčů skáče lodí Spearhead nebo defcom, samozřejmě kvůli ultra maskování aby mohli mapu přeletět a PET jim sbíral.

    Pokud lítáte podél radiační zóny tak PET sebere minimum...alespoň mě to dělá :D. ( celkově mě přijde PET jiný než býval, například když stojím na místě tak ignoruje bonusové boxy i přesto že je na obrazovce vidím, dřív normálně létal po mapě a sbíral. Ale to je můj osobní pohled a patří to jinam).

    Že jsou na mapě dva druhy Uber Protegitů víme. Třeba původně na mapě byli normální Protegiti a bylo možné je vystřílet do rohů a mít na mapě celkem klid. Tohoto zneužívalo pár klanů na GE, chybou ve skupině bylo možné na mapu dostávat spoluhráče a takto se dalo solidně farmit. No bylo z toho velké haló ( Infinity jistě pamatuje jak museli lítat na A účtech a sestřelovat tyto klany :) ) a právě proto byli Protegiti upraveni na Uber a mezi ně přidáni Sabouteři. Na mapě sice vidíte Uber Protegita ale ve skutečnosti je to jen Saboteur s jiným vzhledem, v logu se zapisují normálně jako Saboteur.

    Po sestřelu Saboteurů se objeví klasicky cargo box a někdy k tomu i Aurus nebo Bifenon, při větším štěstí se objeví obě suroviny zároveň. Akorát, že po sebrání nezískáte montážní suroviny ale munici UCB-100 jako z bonusových boxů. To mě přijde právě zvláštní, možná je to tak upravené kvůli změněnému množství bonus boxů.

    Malá ukázka z logu, munice jsou sebrané suroviny Aurus a Bifenon.

    27.01.2018 - 21:19[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (1.232)
    [​IMG]
    27.01.2018 - 21:18[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (1.232)
    [​IMG]
    27.01.2018 - 21:18[​IMG]Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Saboteur.
    [​IMG]
    27.01.2018 - 21:18[​IMG]Obdržel jsi 24750 BZ
    [​IMG]
    27.01.2018 - 21:18[​IMG]Obdržel jsi 89 cti
    [​IMG]
    27.01.2018 - 21:18[​IMG]Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu UberProtegit.
    Jinak mi přijde že byla upravena i šance na skok do této mapy, právě kvůli úkolu na Uber Protegity. Přijde mi, že dnes je jednodušší tam skočit než dříve. Protože dostat se tam několikrát za sebou během několika hodin dřív možné nebylo.

    Btw: Pro pamětníky trochu nostalgie, bez PETa to byla frajeřina :).


    A o tomhle jsem vždy snil, ještě za krále klacka teda :D




    Badmaniak nečil se chlape. Vystřílet to opravdu nejde, normální U Protegit při minimu HP sice uletí ale Saboteur tě prudí dokud ho nesestřelíš, stejně jako na pirátských mapách. Když jej tam sestřelíš tak se respawne nový a i tak, to množství NPC na mapě je šílený. Prostě bordel kam se podíváš :).
     
    Naposledy upraveno: 30/1/18
  20. Tielkman

    Tielkman User

    Byl jsem tam a opravdu, na té mapě je tolik protegitů, že tohle bychom ve skupině nevystříleli :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.