Diskuze: Maškaráda 2016

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 12/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Belgam

    Belgam Guest

  2. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Ak tomu dobre rozumiem, dizajny Phantom (všetky 3 farby) sa budú dať získať iba kúpou?

    A jednotlivé misie budú po odomknutí dostupné stále (až do konca akcie) alebo iba do odomknutia nasledujúcej misie?
     
  3. Ahoj, já bych chtěl jen upozornit na chybu:

    JménoEnigma_1 - DD-O-01
    (zelená)
    Enigma_2
    (červená)
    Enigma_3
    (oranžová)
    PopisVraťte svému okoukanému letounu jiskru s pomocí kyselinově zeleného designu!Vraťte svému okoukanému letounu jiskru s pomocí ohnivě rudého designu!Vraťte svému okoukanému letounu jiskru s pomocí výbušně oranžového designu!
    Cena
    (nákup/prodej)
    100.000 uridium / 100.000 kreditůNelze zakoupit / 100.000 kreditůNelze zakoupit / 100.000 kreditů
    Kde hledatPřizpůsobeníKořist z NPC Evil You v bráně Kronos.

    Brána Kronos: kořist z vašeho zlého Já (Evil You)

    Na ty nejodvážnější z vás čeká tento rok velmi speciální odměna: Za poražení NPC „Evil You“ v bráně Kronos během této akce budete odměněni exkluzivním oranžovým designem Enigma pro letouny.
    Jakmile porazíte posledního nepřítele v bráně Kronos, budete moci sebrat bonusový box obsahující tento design.
    Své šance můžete zvýšit během „Dnů Kronose“ příležitostně pořádaných během akce.

    V tabulce máte že z Kronos padá červený, a hned podtím že padá oranžový.
     
  4. Joe

    Joe Guest

    Ano toho jsme si take vsimli, zasleme dotaz na BP jestli neni chyba treba v prekladu.
     
  5. A ještě bych se chtěl zeptat k té Kronos, kdybych vzal ten box z toho Evil You tak kolik dostanů těch designů?
     
  6. Joe

    Joe Guest

    Takze FAQ opraveno, byla to chyba. Spravne je : Na ty nejodvážnější z vás čeká tento rok velmi speciální odměna: Za poražení NPC „Evil You“ v bráně Kronos během této akce budete odměněni exkluzivním červeným designem Enigma pro letouny.

    »[T]r•a•v•i•s« Pokud to dobre chapu tak jen jeden
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Presne tak daji se pouze poridit v paymentu. Jak je to s misema zjistujeme.


    Maximalne jeden.

    »[T]r•a•v•i•s« chyba opravena, pouze cerveny je dobre.
     
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).
  8. Aha takže 10 Kronosek na full supr no :D už chci vidět co to bude za akci ten Den Kronos není to zase 2x dílky nebo to je ještě něco lepšího? :D
     
  9. Joe

    Joe Guest

    pravdepodobne 2x dílky, ale nechme se prekvapit, zatim blizsi info nemame
     
  10. Belgam

    Belgam Guest

    Tak to snad zna kazdy ze to je na dilky. To neni zadna novinka, pouze kvuli teto akci bude casteji.
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    »[T]r•a•v•i•s« Ono BP pravdepodobne spusti aj zlavu na klikanie, takze kto bude mat zlavu 30% + napr. 31% akcia, tak bude moct klikat brany skoro zadarmo.

    Kazdopadne si myslim, ze ak si niekto setri U na klikanie GG bran pocas karnevalu, robi spravne. :)
     
  12. Supr takže dělám dobře, doufám že hned víkend 20.2 - 21.2 bude sleva na brán
    jinak je možné že by třeba sleva na brány byla i v jiných dnech než o víkendu? třeba pondělí atd.. nebo jak bude ten den kronos?
     
    Naposledy upraveno: 12/2/16
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    Nevieme presny datum. Zlavy urcite budu, no musis si ich odsledovat z hry. ;)
     
  14. A nebude náhodou aj to ,že z bonus boxov budú padat dieliky na kronos? Bolo by to fajn .:)
     
  15. jj kdyz neni zadna akce tak jsem doma a kdyz je tak jsem v praci no nemam ja smulu takze zas budu muset urvat co se da pristi tejden budu 8 sichet nonstop tak toho moc nenahraji sakra
     
  16. Já si myslím, že na tuhle akci naváže přímo časově i velikonoční akce, takže toho bude asi více a bude to trvat déle (a taky se chystá spustit ta Montáž, někdy v nejbližší době, jen ještě neřekli kdy) ;) Ostatně loni to byla akce za akci :D za což měl BP palec nahoru :) Jinak můj osobní názor je, že pouze okrasné designy, bez užitné hodnoty, jsou docela hodně a zbytečně moc předražená záležitost (ale možná to má někdo jinak, chce se na mapě líbit a utrácet za ně se mu chce) osobně ale investuju uridium (případně nějakou tu korunu) do něčeho užitečnějšího radši.. ;)
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  17. Moje rec,dat desingy na letouny ktere maji jen vizualni efekt za 100k urka a nebo delat 10krat kronos a o vyhre v UBA ani nemluvim,kdyz vydim kdo a jakym stylem ji vyhrava mi prijde docela dost.
     
  18. Deborka[TVL] Tak tak.. :) jako mě osobně, z celé téhle akce, která je popsaná na celé stránce, budou stačit jenom ty Bonusové boxy, 3 Mise a NPC Disguisor ..zbytek jde mimo mě
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    Tak ano, cena napr. zelenej Enigmy je premrstena, ale kto chce si ju kupi a kto nie, tak ten nie. :)

    Ono s tou Kronoskou to bude zaujimave a ja osobne som velmi zvedavy na klikanie GG pri zlave a hlavne aka velka bude ta zlava. Mozno budu ta zlava tak velka, ze sa bude dat kronoska ziskat takmer zadarmo, nechajme sa prekvapit a uvidime. Ak bude velka zlava na klik. a kronos den, asi nebude moc tazke a drahe sa dostat ku kronoskam, treba mat len odlozene Ucko.
     
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).
  20. já bych hlavně chtěl aby mi vyšel booster na čest někdy na slevy na brány kdyby to tak vyšlo tak bych byl maximálně spokojen nejlépe by to bylo ve středu :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.