Diskuze: Maškaráda 2016

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 12/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. O halloweenu jsem si ho neregistroval a ted ano a Mááááám ho :p
     
  2. Moc by mne zajímalo jaký omezenec ty úkoly vymějšlel :) nějak jsem si myslel , že Eventové úkoly jsou pro všechny, ale asi sem zapomněl, že pro BP logika funguje naprosto obráceně stačí event jen pro ty nejlepší ti ho stejně za tu odměnu dělat nebudou a ostatní ať do toho narvou co nejvíc a možná že to dají .... Prostě Klasika od BP
     
  3. Korben

    Korben User

    ZabijakAnetky, Buď frajer a vymysli eventové úlohy. Som na to strašne zvedavý. Máš na to sekciu návrhov. Nech sa páči ukáž svoje kvality.
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  4. vyborna akcia, kopec muni, kopec uri, kto klikal stale po 2 alfy 2 bety a gamu, zarobil nehorázne
     
  5. Na to nemusím být frajer :) pokud to má být pro všechny asi by stačilo vyjmout položku Nesmíš Umřít a nahradit jí třeba maximum utržený škod pokud úkol zahrnuje mapu 4-5 Dávat podmínku nesmíš umřít je holej nesmysl. kor když máš zabít 5 Uber krys to se na mne nezlob.
     
  6. Korben

    Korben User

    ZabijakAnetky Koľko rokov hráš túto hru a aký máš level ?
     
  7. Pořad bude někdo reptat. Ty 3 úkoly jsou přidané jako normální úkoly, takže nejsou nijak omezeny dobou trvání eventu:). Když je nekdo nechce dělat ať je nedela. Já taky zatím udělal jen jeden a zbytek až bude nálada. Já sem třeba rad za každý novy úkol, bo mi tam zacinaji zbyvat jen citadely a pld;)
     
  8. Na CZ1 sem hrál 6 let tady 4 měsíce s roční přestávkou LVL 18 Prostě dát na konec 5 Uber krys a ještě podmínku nesmíš zemřít je holá zlomyslnost :-D a říkejte si tu co chcete .. ostatní úkoly jsou celkem snadné dokáže to udělat i hodně slabý hráč za pomoci clanu třeba .. ale na 4-5 váš může být celá grupa, ale ty jako nejslabší stejně půjdeš dolů než ho kamarádi sejmou..... Tenhle se jim prostě ani trošku nepovedl :-D dát to třeba na začátek .. nebyl by to takový děs, ale 45 minut plníš ostatní nudné a lehké podmínky a na konec tahle téměř nesplnitelná Jobovka.
     
    Naposledy upraveno: 8/3/16
    Koudy-OP tohle ocenil(a).
  9. TRIXT

    TRIXT User

    ZabijakAnetky: Ber to tak, že až si dobuduješ účet, asi zvládneš tento úkol udělat sám. Ale můžeš to zvládnout i teď. Potřebuješ k tomu jen tým. Úkol jsme plnili v klanu tak, že ten, co úkol dělal, zůstal v zóně neútočení na X-5. Ostatní stříleli UVK. Jakmile klesly UVK jeho HP skoro na nulu, proskočil daný hráč (byl ve skupině s ostatními) na 4-5 a dostřelil UVK. Pak se vrátil zpět na X-5. DO je týmová hra a je potřeba si to uvědomit a tuto skutečnost využívat. ;)

    P.S.: Druhou možností bylo zúčastnit se dvou Hadesek, neb UVK z Hades se do úkolů započítávají.
     
  10. Ale Eventové úkoly mají být pro všechny NE ? Zajímavá varianta ale bohužel nevyšla, stejně jako být v masku a jen dostřelovat, ani verze se stanicí nevyšla Promiň nejsem amatér a mám v téhle hře něco nalítáno už za první veze a ještě bez apísků a cipísku :-D a jak jsem psal ani Full grupa Eletňáků tě nezachrání , když tam naletí hráč co dává pecky za 150+ to je jako když šlápneš na zmizík. Prostě už je tu moc velký rozdíl mezi Elitou a Slabším hráčem .... dřív flaksáč pokud to trošku uměl a použil EMP a 3 sekuňdák měl 50% šanci že se z prostředka mapy dostane na port .... Teď se dříve nazývaný hráč FEG tedy Full LF3 FULL elit štíty nedostane ani na 1/3 vzdálenosti... Prostě jak nejsi u portu a potkáš lovce nemá smysl ani utíkat a plýtvat EMP SAB a tak podobně....

    P.S.: jinak já si jí klidně umotám sám, ale to je mi k ničemu stejně mě nějaký Čenda v ždy načape.... o Hádes vím , bohužel nemám dostavěno a jen tak mít nebudu... a zase úkol má být pro všechny a né jen pro vyvolené ...
     
  11. Koudy-OP

    Koudy-OP User

    Přesně ale chápu to, co tím chceš říct. Tahle hra sice umožňuje hrát týmově, ale v základu každý hraje za sebe, takže jestliže hráč nebude mít možnost se s někým domluvit či s kontaktovat nebo daní hráči nebudou ochotni pomoct, je nereálné takové event. úkoly dělat. A přesně jak bylo řečeno. Pokud je úkol pro všechny a není napsáno s dodatkem, že je např. doporučeno dělat úkol ve skupině nebo podobně jakožto skupinový úkol, nemá smysl se nějak vůbec snažit.
     
  12. To už je Extrém ta Parta na pomoc se dá z 99% vždy sehnat .... problém je s úkolem, kdy tě ani banda totálních zabijáků nedokáže ochránit a to přesně platí Pro Tento úkol......
     
  13. Koudy-OP

    Koudy-OP User

    Souhlas. Taky si myslím, že až taková náročnost u těchto úkolu by nemusela být. A pokud někdo bude "odsuzovat" náš postoj, nemyslím si, že je náročné něco těžkého udělat jednodušší. Je spousta možností, jak vyhovět většině hráčům v DO. A to se mi na DO vždy a bude líbit. Sice se říká, že bez práce nejsou koláče.. ale dle mého názoru by to mělo mít určité limity. Protože díky různým okolnostem ve zlepšování hráčů, je fakticky pravda, že splnit takové úkoly není zdaleka jednoduché.

    Zkrátka bych udělal nějaké rozdíly mezi event. úkoly (pro všechny hráče bez ohledu na lvl) a speciálními úkoly.
     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    Koudy-OP: Je otázka, co BP přidáním úkolů zamýšlel. Zda dát event úkoly, nebo doplnit nové 3 úkoly u příležitosti eventu. Osobně mi to připadá, že šlo spíše o tu druhou možnost a cílem nebylo, aby je všichni udělali ihned.

    ZabijakAnetky: Občas létám na GE1 a z vlastní zkušenosti mohu říct, že ani pro full eliťáka není jednoduché sundat spearhedku s irishi pokud má v letounech full štíty a k dispozici EMP mask, popřípadě zpomalovací rakety či miny. Navíc na 4-5 je poměrně blízko k dispozici port na piráty, kde na druhé straně máš zónu. Je spousta možností jak neumřít. Ano, uznávám, že nejtěžší je sehnat partu, která by ti s tím pomohla a že pro samotáře je ten úkol těžký. ;)
     
  15. Partu je sehnat to nejlehčí :-D nevím s čím Létáš ale za 4 vteřiny se nedostane k žádnému portu to je asi tak dlouhá doba jakou vydrží Průměrný hráč když potká lovce....

    já osobně vydržím tak 10 vteřin nic kašlu na to nemá to smysl se tu dohadovat osobně můj kolega z klanu vypaří FULL eliťáka do 6 vteřin a ani takový chráč tě nezachrání. Takové jako jsem já dává právě v klidu do těch 4 vteřin a to prostě neuděláš nic :-D a vůbec nepočítám, když na tebe bafne z masku to ani nezjistíš co to bylo za lod a zda to byl Eic nebo Vru prostě se vypaříš :-D já mám úkol hotový a 90% lidí co se mnou létá na to už háže Bobek :-D naprostá ztráta času. jednoduchá matematika HP 300k štít 280K rána vrtačkou + boster +rsb tak 150k až 170k někdy i 250k když to dobře mixne s bílou a jsi fuč a ani si neprdneš a ty chceš utíkat na port :-DDD
     
  16. Koudy-OP

    Koudy-OP User

    "doplnit nové 3 úkoly u příležitosti eventu" a díky právě díky tomu, podle mě, došlo k téhle nespokojenosti, kterou já naprosto chápu. Zkrátka z něčeho jednoduššího dělat něco těžkého, když je to lvlově dostupné pro všechny hráče. Zbytečná práce, podle mě.
     
  17. Korben

    Korben User

    Veď aj sú pre všetkých, avšak pre všetkých nebudú, pokiaľ opäť nezačnú hráči spolupracovať. Bolo niekedy možné, aby jeden hráč zostrelil cubikona? No hráč mál čo robiť, ale spoluprácou sme to dosiahli, aj keď v tedy ešte nebola skupina no hráči vedeli spolupracovať. Prečo ak máš v klane takých borcov, tak ti nepomôžu?
     
  18. TRIXT

    TRIXT User

    ZabijakAnetky: Máš pravdu, asi to každý vnímáme jinak. Já hledal řešení jak to udělat a ty důvody proč to nedělat. Ale vím, že na CZ1 to zvládly i slabé lodičky, když se dala dohromady správná parta ve správný čas.

    P.S.: Na GE1 mě na speardheadce samotný eliťák při sběru málokdy dokáže vypařit (je ale pravda, že tam mám navíc apis).
     
  19. Koudy-OP

    Koudy-OP User

    Hold je vidět, že BP spoléhá na to, že vždy všichni dáme ruku k dílu a vzájemně si pomůžeme. Tak snad s tím problém nebude a budou hráči i nadále ochotní. :) "Hau" z mé strany.
     
  20. Korbene asi my nerozumíš nebo se to tu už zamotalo :) pamatuji si dobu kdy jsi Cubíka sám nedal ani náhodnou a nebo tedy na dvojitých boosterech pod sepromem a ještě jsi od něj musel tam 2x poodjed a dobít štít :) A právě v to spočívá ten problém Hodnota štítů defaktu zůstala nezměněná ovšem Díky FL4 a vylepšování zbraní převzatém z BSGA se Demage Neúměrně zvýšil. Dřív když někdo v mixu dával 70-90K tak to byl brutální zabiják a měl si dělat to ustát a dostat se na port Teď když to střílejí hráčí 150 a 240 k nemáš šanci

    PS: pomáhaly neboj jinak bych to neměl splněné, ale o mne tu nejde.... a stejně to klapl až na 5 pokus ani ti zabijáci tě neuchrání v to je ten problém ..... pokud se soustředíte na NPC a někdo vyskočí z masky ani superman by toho nejslabšího neochránil Ten rozdíl už je prostě moc Velký a pověstné nůžky mezi hráči příliš otevřené ... jak se říkalo dřív i 4 Flakšáči sundali FEG když to trošku uměly. Ted se postaví všechny je vykřupe a s 75% HP a štítu a s kafem v druhé ruce začne hledat další obět.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.