Diskuze: Maškaráda 2016

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 12/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. svi1

    svi1 User

    Tak možná, ale opravdu jen možná, by bylo moc a moc fajn, kdyby hráči investovali polovinu času, který věnují DO, do svého rodného (případně používaného) jazyku....nemyslím tím nyní překlepy...(dnes pár piv..)
    Mimo OT:
    Myslím si, že na to mám, abych ty tři nové úkoly udělal, nicméně mi pořád svítí v NYX, abych je mohl přijmout. Proč? Protože mi nevyhovují (zatím). Až budu mít chuť, tak je udělám...
    Opět je to tak, že jednou hráči plakají, že to je všechno pro "flaxy", jednou jen pro "elitu"...Dělejte co vás baví. Baví Tě tenhle/tyhle úkol/úkoly? Super! Udělej je. Nemáš na to? Počkej, až na to budeš mít nebo si sežeň pomoc. Nechceš je dělat? Super! Dělej něco jiného.
    Nesmíš umřít? Neumři! Je to výzva? Super, zkoušej to dokud to vyjde...
    Díky, že je nyní DO rozličné. Spíš někdy až moc akcí po sobě a najednou bych řekl, ale to asi ze mě hovoří dnešní schůze s přáteli, na které se DO neprobíralo :)
    DO a ostatním aktivitám ZDAR!
    :)
     
  2. PaiMei

    PaiMei User

    Já už ti vůbec nerozumím. V jiném tématu navrhuješ úkoly pro eliťáky a tady zase tvrdíš, že eventové úkoly jsou jen pro eliťáky.
    Seznam úkolů má nějakej progres, prostě na některé máš a na některé ne.
    Proč ti nevadí úkol na 400 uber krys? Nebo na ten máš?
    Že nesmíš zemřít? Pamatuji jeden úkol z nižších levelů, kde taky bylo neumřít a kolikrát jsem ho dělal, protože jsem potkal někoho, kdo neměl ani páru o tom, co dělám a popukal mě.
    Prostě hraj, zlepšuj se a ten úkol si nech na později.
    A hlavně, toto jsou úkoly, které se dají udělat za jakékoliv situaci co se množství hráčů týká, až budeš dělat úkol na 150 citadel, tak to teprve bude síla, protože UVK na té 4-5 bude pořád, ale hledej citadely.
     
    Mamina71 a svi1 tohle ocenili.
  3. Znovu Mám daný úkol splněný :-D a Kdyby nebyl součástí Eventu, Tedy Pro všechny tak bych se k tomu vůbec nevyjadřoval a koukám, že to byla chyba :-D BP je dokonalý a hra též.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.