Diskuze: Maximální DMG

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Torres

    Torres User

    Jak je možné, že Vengeance má větší MAX. DMG než Aegis????
     
  2. Torres protože když se to sestavovalo, tak ještě nebyl design Elite Aegis (=> +5% dmg) ;)
     
  3. Crystal

    Crystal User

    celkovo je to trochu nizsie dmg nez je realna teraz

    chyba 5% kappa booster, + 2% na dmg pri influence dizajnoch, 3% dmg pri nozniciach....
     
    -HeJkO33- tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    Crystal mohol by si si zmenšiť ten banner aspoň na veľkosť ako máme my ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Crystal

    Crystal User

    ok Korben nieje problem, len som videl na eng forach ci na de podobne bannery a reku niak som ho chcel pekne urobit

    ale vpohode, zatial som ho stiahol, neskor to prerobim a zmensim :)
     
  6. Korben

    Korben User

    Ďakujem :) Bol by som rád ak by fórum neskončilo ako prehliadka plagátov. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. mohu se jenom zeptat, jak udělám, abych měl každou chvíli kolem sebe takovíto.. víte co myslím, ten skoro neprůstřelný štít. za odpověď děkuji.
     
  8. Zafod

    Zafod User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. ..mam otazku..maml full lf4 upgradnute lasery 16 lvl + full havoc +2x boostre + profil optiku na max + stihacky lvl 6+ dizajn lode enforcer/teda golik + seprom v laseroch (inak povedane skoro vsetko okrem bosstra z kappy pripadne formacii stihaciek co by mohli dat nejake to % navyse)
    ..moj max dmg co som skusal nejakch cca 15 minut strielanim do krys cisto len lasermi s muni x1 bol 17352 (zaokruhlim na 17400 )..
    ..nie je to nejako malo?..som predpokladal ze budem davat sem tam aspon nejaku tu 19 000 ale ja nedam ani 18 000..
     
    Naposledy upraveno: 25/1/15
  10. *pursuer*

    *pursuer* User

    †∑яяθя(»№¹«) - a krysa je odkedy hrac? Optika predsa navysuje dmg do hracov o 1,12% nie do NPC :rolleyes: Navyse maximalny dmg dosiahnut je dost tazke,kedze nie kazdy laser sa musi trafit.A nie je to malo,neviem co tymto postom chces dosiathnut,kedze dmg je primerany podla vybavy v lodi a ostatnych doplnkov.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. ..aha..a to som si doteraz nevsimol ze optika pridava dmg len do hracov...:D..no ja len ze max. dmg co som tu cital je nejakch cca 19 000 a ja ze davam len nejakych cca 17000..ale kedze som to skusal na krysach a optika dava dmg na hracov tak potom uz nic :rolleyes:..uz mi je jasne preco je ten moj dmg taky aky je..dik za vysvetlenie..
     
  12. *pursuer*

    *pursuer* User

    †∑яяθя(»№¹«)- ved od toho je forum,aby si zistil v com spociva chyba :) Skus si dmg na hracovi a nahod si este noznicovu formaciu a ten dmg sa podstatne priblizi maximalnemu ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Foяmi

    Foяmi User

    Dej si 5 SB do "Lov vetřelců" v profilu pilota, nasaď netopýra a DMG budeš mít na NPC větší než kdybys střílel do hráčů.
     
  14. †∑яяθя(»№¹«) ještě podotknu toto, krom toho co napsal *pursuer*. Je zde několik pomůcek, jak si spočítat max. dmg. Je nutné si uvědomit, že čím vyšší dmg, tím je více pravděpodobné, že ho nedosáhneš. Dle mého dlouhodobého pozorování a testování mi vychází, že střelba při zásahu je v rozptylu 25%. To znamená, pokud je max. dmg. 20.000, tak min. dmg bude 15.000 a věř mi, že nejčastěji uvidíš čísla mezi 17.000-18.000. Nehledě na to, že čas od času tam máš úplně nulu, resp. nápis mimo. Tohle procento mi vycházelo tuším na 15% a dá se zlepšit přes laserovou optiku a za použití cpu přesné zaměřování.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  15. *pursuer*

    *pursuer* User

    Este doplnim hraca »†prchlik†« ,ze zalezi aj na tom,ci ma hrac,ktoreho strielate body v Úhybné manévry II pretoze,ked nie,tak pravdepodobnost zasahu je vyssia az o 12%.Nedavno som si to overoval na love,ked som strielal nejakeho flaxaca,(co som predpokladal,ze tam nema body),tak mi hadzalo dost vysoke hodnoty dmg,aj ked maximum hrac asi nikdy nedosiahne bo urcite sa stane,ze sa netrafia vsetky lasery na 100%,ale priblizi sa to dost k tej hodnote.A ked som strielal nejakeho plukovnika,tak ten dmg uz pekne kolisal,lebo klesla presnost zasahu.Ale je pravda,ze cim vyssi dmg a hlavne s LF4,tak tym je rozdiel medzi vystrelmi vyssi,pretoze aj ja obcas som dal za 65k ranu a obcas za 80k s x4.Ale ja si nestazujem bo aj napriek tomu kolisaniu sa da pekne zalovit ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. naposledy sa mi deju dost cudne veci s lasermi. mam full lf-3 a sa mi farba lucov zmenila na cervene potom mi to este vynulovalo vsetok seprom v nich a ked som ho tam dal tak sa mi ani neukazal ze tam je a davalo to obycajni dmg
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Farba sa ti zmení ak do lode dáš napr. LF4. Seprom sa buď minie alebo ak zvolíš inú rudu zmaže sa. Ak sa to robí len tak z ničoho nič odporúčal by som zmeniť heslo na účte a následne na maily, niekto ti totižto asi lozí na účet.
     
  18. o kolko % je dmg vacsi ak mame hrube lasery? keby som vedel po kolko % sa to meni tak by som sa nepital :D
     
  19. Foяmi

    Foяmi User

    Pokud přidělíš 3 SB do Kvantové Optiky II, tak budeš mít hrubé lasery a zároveň se poškození způsobované lasery proti hráčům zvýší o 12%.
     
  20. Kubino

    Kubino Guest

    hejtmus-prvy

    v hre to nevidíš preto sa pýtaš, ale máme aj fórum kde je kompletne spravené FAQ, tam by si odpoveď našiel :)