Diskuze: Maximální DMG

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dobry den docela by mě zajímalo kde a jak hrači dosahuji toho že my na vístřel davaj přes 60 tisíc protože proti tomu nemam nejmenčí šanci
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    INKVIZITOR- klikni si na prvni strance teto diskuze na odkaz ktery je v prvnim prispevku, a uvidis ze s elitni lodi se da dosahnout mnohem vetsich cisel nez o kterem pises. Pripadne si zkus stahnout tabulky na vypocet maximalniho DMG (odkaz je ve stejnem tematu), chvili si s ni pohrej a uvidis jak ruzne faktory a prvky ve hre dokazou vytahnout DMG vysoko.
     
  3. Nevedela jsem kam s tim, tak to vrznu sem, at nedelam bordel po foru :)

    Ano, jsem lina pocitat :D

    Kdyz vezmu, ze pusat ma o 1 laser navic oproti golikovi, ale golo ma na sobe design na 5% dmg - kdo ma vetsi dmg? Golo ne?

    P.S.: Tabulky mi nejedou, mam OpenOffice a ten nic nepocita, jen vsude naskakuje Error.
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Little_Tali ano, goli s designem na +5% a víc DMG bude mít o malinko vyšší DMG než Pusat, pokud jsou oba po zuby vyzbrojení lasery. Promiň že ti nedám podrobný výpočet, momentálně jsem taky líný vzít do ruky kalkulačku. ;) :D
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  5. Dekuji :D jsi mi potvrdil domnenku :D To je tak kdyz se po vecerch nudim, napadaj mne ptakoviny :D
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Little_Tali nemáš zač. Ještě k tvému post scriptu, jak určitě vidíš ve FAQ je těch tabulek víc od různých autorů. Ta první co dělal ještě kdysi dávno Kubino má poslední aktualizaci napsanou někdy 2012, navíc je to verze pro Excel. Ty od Prchlíka a Petráška jsem bohužel nikdy nezkoušel, tak nevím jak a jestli se o to ještě starají, nicméně s případnými problémy by bylo třeba kontaktovat je. Autorská práva jsou holt autorská práva. :)
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  7. TRIXT

    TRIXT User

    Little_Tali: Jen přidám trochu výpočtů pro základní DMG s LF4:

    Pussat: 36 * 200 = 7200
    Goliath: 35 * 200 * 1.06 (design Surgeon) = 7420

    Rozdíl se zvětšuje s rostoucám LVL letounů, upgrady letounů, profilem, Havoky atd. Neb těch 6 % Surgeona se uplatňuje k aplikaci toho všeho.
     
    Naposledy upraveno: 31/10/15
  8. Alyctro

    Alyctro User

    kamos píse : no presne tak , jak je to možné že má nožnice, a my kruhy a nič mu neuberáme a dmg ma riadny

    ja písem :
    jee, je ale je dobrý .
    nechapem jak to davaju , ake to už ma bostre ??
    ja som lf4 a stity ,, vsetko lvl 16 boster na dmg10 % stit 10% zivot 10% a neviem ho datt ,ani spolu a to sli do neho este aj protegity
    a on stity jak svina dmg tiež . tak bud mas jedno alebo druhe .
    jak to robia ?? to nie je o taktike , jednucho ho sutime a jemu nic neubera poriadne.
    boha mu !! XD

    no tak mi už niekto vysvetlite co su to za nezničitelní borci . /on mal gola , -my gola dimik a sentinel
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  9. pecko

    pecko User

    ahoj na webe som nasiel toto:
    Darkorbit DMG Test
    35 LF4
    4 LF4 - LvL 74
    8 LF4 - LvL 6
    23 LF4 - LvL 1
    10 Havoc Designs
    Seprom Update
    20 % DMG Booster
    Diminisher Design

    Damage
    X3 = 69.068
    X4 = 92.621
    SAB = 43.231
    RSB =138.915
    All Toghether = 214.581

    USB-100+RSB-75+PLT-3030+Hellstorm = Max 265.000 DMG

    a toto je moja vybava
    31LF v lodi (mysli 15lod ostatok stihacky)
    4 LF4 magmadrill
    1hyperpazmoiz
    v priemere asi 26LF4 na lvl6.
    10 Havoc Designs, seprom, 10%booster + 6% na surgeon

    a dmg na x4 mám nieco cez 55000, neviete mi povedat v com to je? je to dost velky rozdiel tych cca 40k dmg aj keby som mal 35lf a 20% booster aj tak by som tolko nedal
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  10. pecko, to mas dmg bez vrtacky ne? ja mam min lf4 jak ty a davam 68k x4 s vrtackou... + tam je ten diminsher, ktery se schopnosti dava do stitu o dost vice dmg, tak mozna proto
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. pecko

    pecko User

    ta schopnot nezosiluje silu lasera, len ignoruje stity tak ako Flater formacia. s vrtackou davam 70k. takze pises ze mas skoro taku istu vybavu a davas 68k? tak potom to asi bude sediet, no nechce sa mi spocitavat tie boostre levely prost dmg. ale ak budem mat cas pojdem do toho
     
  12. Reknu ti to takhle. Vem si Diminshera, najdi si vk nebo treba cubikona(musi mit stity), zapni schopnost a strilej do nej x4 s vrtackou, verim ze tech 90k tam das.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. pecko

    pecko User

    no potom ocividne ta schopnost pridava k dmg
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  14. Pridava, ale jen do stitu. :D Ja to tak pochopil, oslabeni stitu - tzn. davas vetsi dmg do stitu. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Warden

    Warden User

    pecko: Ano, Diminisher zvyšuje DMG do štítů. Proto nejčastější obrázky s vysokým DMG jsou právě s lodí Diminisher.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. pecko

    pecko User

    no teraz som skusal s hracom co ma len 25lf4 a dava cca53k dmg ja len 67k a to som mal booster a "sparing" partner nemal, este idem scitat dmg aby som si bol isty.
    po scitani je to priblizne tak, ale scitaval som to podla mojho vypoctu,
    mozno nieco som vynechal
    dajte mi nejaky link, pre jednoduchsi vypocet vdaka
     
    Naposledy upraveno: 27/10/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  17. Mám prosbu. Je možné link na FAQ-Maximální DMG v prvním odkazu této sekce opravit? Díky.
     
  18. Arya

    Arya User

    »†prchlik†«, Díky za upozornění. Odkaz jsem zatím smazala a s kolegy probereme, co s tím provedeme dál :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  19. svi1

    svi1 User

    Co tohle ale nevím, jak moc na tom ❦Čοlεκ❧ zapracoval poslední dobou. Snad by ho někdo z "super modů" mohl kontaktovat a zjistit jak je na tom. Což? :D:D
     
  20. Je to cca pul roku a kousek stare, tim padem i docela aktualni, ma tam i Magmadrill. Tudiz to podle me funguje :).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.