Diskuze: Multi-firemní klany - Co s nimi?

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Warden, 7/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. KOKOSKAA

    KOKOSKAA User

    Diplomacie je od toho, aby právě klany např z MMO měli spojko s klanem VRU - firemní spojko by tudíž bylo uplně o ničem, protože by to měla být samozřejmost :)
    Palladium je pro všechny - 4-5 taktéž, tzn nemůže si to přivlastnit jedna firma ( uplně stejný příklad jako když si jeden hráč přivlastní cuby)
    -----------------------
    Ty jsi nebyl ani spokojenej s CrazyCubama :) Přitom se na nich dalo vydělat habaděj ;) Pro tebe bych jen doporučil smazat účet a zablokovat si přístup na darkorbit :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/3/18
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    KOKOSKAA
    za prvé) přestaň tady nadávat a navážet se do spoluhráče ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ
    & za druhé) nějak si protiřečíš, neboť porovnávaš neporovnatelné. Crazy cuby, paládium a diplomací.

    P.S.:
    Není to stejné. Nauč se již, konečně rozlišovat rozdíl medzi jablkami a cihlemi.
    Cuby nepatří nikomu, ale všem. A mezifiremní diplomace je v této hře, velice nežádoucím prvkem.
    Nakolik to kazí charakter téhle hry & díky tomu, je mentalita hráčů na všech servrech velice pokřivená.
    - Tzn. cuby a pala jsou žádoucí, ale mezifiremní diplomace už ne. Kdy už konečně dospeješ a naučíš se tento rozdíl? :eek::rolleyes:

    Pro Tebe bych jen doporučil vrátit se spět do školných lavíc a naučit se rozeznávat jablka od hrušek a také od cihel. :eek::rolleyes:
    A pořiď si také brýle. :D
     
    Naposledy upraveno: 14/3/18
  3. KOKOSKAA

    KOKOSKAA User

    Ze školy jsem již hodně dlouhou dobu venku :)
    Ten rozdíl jsem pochopil moc dobře :)
    Mezifiremní diplomacie ne - tzn. diplomacie je ve hře uplně k ničemu :) Protože vlastně jede firma jen proti firmě, tudíž mají všechny klany z jedné firmy spojenectví a je netolerantní mít ve vlastní firmě war, protože musíme spolupracovat...
    Pokud vím, je tu téma multifiremní klany... Ne multifiremní diplomacie :)
    Jak jsem zde již napsal ;)Spojenectví funguje na tom, že např eic klan dá spojko mmo klanu, jen proto, že eic má war s eic a mmo jim mohlo pomoci :) Nebo, aby si navzájem pomáhali s uberkama pirátama apod :)

    Vzhledem ke tvé krásné češtině :) Bych teda doporučení o navrácení do školní lavice doporučil tobě :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/3/18
    ZOHAN, -Neptun- a Juráás tohle ocenili.
  4. tak jak to vypada zakáží se nebo se udelaj nejake opravy v tom se ptam jen nebo kam se to posunulo uz je zaver nejakej nebo jen diskuze o tom
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Y*o*D*i*A*k* než sloučí servery, tak to určitě řešit nebudou..takže do té doby musíme zase jen čekat :-D
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Y*o*D*i*A*k* pořád diskuse, navždy diskuse. Bohužel.

    Stejně by sem se k tomu, už jenom opakoval.
    Na nic nového, aj tak již nepřídeme.

    Jak již sem psal na jiném místě, ale stejně to shrnu:
    Zákaz střelby na vlastní firmu, by vyřešil jenom část těchto problému s multiklany.
    Spolu s týmto zákazem, by mělo také přijít ke zrušení mezifiremní diplomace, kromě warů.
    Ruka v ruce, by následovalo zrušení možnosti aliance s rudými.


    To by multiklanům opravdu hodně okleštilo jejich právomoci a jejich arogantní rozpínavost v téhle hře.
    Mnohým hráčům, kterým strpčují v této hře život; by se pak velice rychle ulevilo a osvobodili by se, od toho.


    Myslím, že tím sem už povědel vše. Pak by multiklany nadobro stratili autoritu a moc v této hře.
    Je len na vědení BP, jak se ku tomuto problému scela postaví. Zatím to vypadá, že jsou ku tomu
    lhostejní a dělají eventy, které jsou výhodné jenom pro ně. Demaněri, dominance, hitac, nájezd na piráty a podobně.
    Myslím že se najde skupina hráčů, která není slepá a že to velice dobře vnímá, jako aj vidí.
    Alespoň díky tomu víme na koho straně BP, ve skutečnosti stojí.

    Hráči jsou pak rozčarování z toho, nakolik tahle hra už není to co bývala, & díky mcc mnoho z nich již končí.
    Rád bych ocenil úpřimnost zdejších hráčů, kterým to ještě není jedno; s rukou na srdci, jestli by ještě byli
    vůbec ochotní teď dát za túto hru, svou ruku do ohně.

    Závěrem bych chtěl k této témě dodat, že se mi nepáči kontraproduktívny přístup některých moderátorů.
    Kterí se snaží umlčet pravdu, nepustí do této témy hráče kterým mcc vadí & naopak pustí hráče, kterí mcc pořád vyzdvihují.

    Dotaz zní: "A nemělo by tomu být, právě naopak?" Ptám se?
    Pochopte mcc je zlo, které do téhle hry, by vůbec nemělo patřit.

    P.S.:
    A pokud se zde najdou hráči, kterí si myslí toho pravý opak; pro Ti nikdy nebudu mít žádne pochopení.
    V mých očích to budou stejní zrádci svých vlastných firem. Ať je jim, to od teď, scela jasně na vědomí!

    Nakolik mcc v této hře pořád budu vnímat jako nežádouci prvek; který spůsobuje nevyváženosti, v této kdysi tak velmi oblíbené hře.
    A tento svůj názor na mcc již nikdy nezměním & jejich neprávosti, jim nehodlám nadále snášet! Howgh!
     
    Naposledy upraveno: 27/3/18
  7. -baghira2- Jestli někdo končí jen kvůli mcc, tak mi je ho líto..člověk může být pořád rád, že má co střílet, což tobě bohužel nikdo nevysvětlí. Zkus si místo psaní a hraní na xx účtěch vytvořit jeden, kde budeš mít průměrnou výbavu jako ostatní..Věř, že se ti bude hrát jinak a nebudeš mít potřebu tu pořád prosazovat jeden a ten samý "názor", co by vyhovoval jen tobě..
     
    ZOHAN a PEPE* tohle ocenili.
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] prečti si celou tuhle diskusi od prvního postu. Až po ten poslední.
    Až pak potom můžeš něco takového sem a vůbec napsat. Tohle je téma proti mcc, a né jenom Tvůj názor, jak moc Ti mcc vyhovují.
    Typickej papalášek. Na Ti druhé hráče vůbec nemyslíš, co je mi na Tobě, až tak moc líto.

    Napíšu Ti to, už jenom jednou, že patríš ku tým, pro které nikdy nebudu mít žádne pochopení. Jak již sem to jednou napsal.
    Nakolik vůbec nemyslíš na druhé hráče; jenom na sebe a seberovných, aby měli co střílet.
    Kdy už konečně pochopíš, že takhle táto hra nemůže takto fungovat věčně. Jednou aj Tí lovení, jednou odejdou.

    Koho budeš střílet až poté? Takoví jako Ty, kazí eventy ostatným hráčům & díky tomu se novopříchozí neuchytí.
    Protože ani tohle, si neumíš přiznat. Typické, jenom to co Ti vyhovuje; bez ohledu na těch ostatných.
    Velmi pěkna prezentace, Gratuluji.
     
    Naposledy upraveno: 28/3/18
  9. Arya

    Arya User

    Y*o*D*i*A*k*, Teď je prvořadé spojování servrů. Na výsledné řešení mulitfiremních klanů si budeme muset počkat.

    -baghira2-, Tohle je téma k multifiremním klanům, ne proti. To znamená, že zde každý hráč může vyjádřit svůj názor na danou problematiku a to bez toho, aby se do něj ostatní hráči naváželi. Stejně jako ty máš svůj názor, tak i ostatní hráči mají své názory a i když s nimi nesouhlasíš, nebudeš jim je předhazovat nebo je urážet.
    Svůj postoj k multifiremním klanům jsi zde napsal už nespočetněkrát a není potřeba jej stále opakovat. Pokud chceš vést rozumnou debatu, pak je to v pořádku, ale té docílíš tak, že budeš psát fakta a argumenty. Ne opakovat stále to samé a navážet se do hráčů, kteří mají jiný názor než ty. Věřím, že to pochopíš a budeš se snažit psát mírněji a k věci. Snad se v tobě nepletu.
     
  10. KOKOSKAA

    KOKOSKAA User

    Já to zde již taky napsal několikrát, ale budu se opakovat... PVP hra bez diplomacie je hra o ničem... V každé PVP hře musí být diplomacie... Uzavírat dohody, pakty války apod :) To se rovnou můžou zrušit klany :) Protože bez diplomacie je klan k ničemu, když podle výše zmíněného názoru MUŠÍŠ hrát za firmu a nesmíš střílet vlastní :) Co když ti někdo bude dělat naschváli, házet pod tebe miny? Pukneš ho do mínusu? Ne! Vyhlásíš war, nebo zavoláš spojko z jiné firmy :)

    Já osobně, jsem v mcc :) Pro nově příchozí nevidím problém :) Ať lítám na enemy mapách nebo na svych :) Vidím prcka, hodím skup a střílím co vidím :) Tohle je jen na hráčích, jak se zachovají :) Mcc má pro prcky výhody :) Už na nízkých levelech jsou úkoly na enemy mapách např saimoni, mordoni atd. jsi eic, úkol na mmo, zavoláš z klanu mmo :) atd... Jako ano při akci je to pak obtíž, např spaceball, ale taky se to dá...
    Ano jsem pro zrušení MCC, ale dokud MCC budou tak v nich budu :)
     
    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] tohle ocenil(a).
  11. Snažil jsem se pročíst celé vlákno, ale moc se mi to nedaří, takže pokud to tu někdo psal, tak sorry za spam.

    Jako řešení toho co se na mapách DO děje, ať už to nazveme jakkoliv, například problém MCC, nebo WAR na 100 dní ...
    navrhuji toto :

    1. Na kterékoliv mapě (x-3 až x-8, včetně 5-x, PvP) nelze střílet hráče vlastní firmy, jako je tomu na mapě x-2
    a vyrobit portál na mapu, kde se bude moci vše s názvem Mapa Vzájemného Souboje.

    Toť vše.

    Po tomto opatření bude úplně jedno v jakém je kdo klanu, kdo s kým má WAR a každý bude prosperovat pouze vlastní firmu.

    Nepůjdou střílet WARy vlastní firmy, takže WAR bude mít účinnost pouze postavením bitevní stanice,
    která jediná bude moci útočit na hráče vlastní firmy v klanovém WARu. :)

    Edit : Osobně nevidím problém v MCC, ale v střílení vlastních hráčů při pomáhání svým klanovým kolegům z jiné firmy.
     
    Naposledy upraveno: 1/4/18
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. KOKOSKAA

    KOKOSKAA User


    Jestli chceš toto, běž na nějaký private server :) Tam tohle funguje :) nikde nemůžeš střílet vlastní hráče, skoč portálem a střílej vše :)
    Byla by hloupost zavést tohle, to pak totiž nemůžeš házet ani miny na těch mapách :) A když přiletí jiná firma na tvoji mapu, nemoct dát minu, je např pro mě vělká rána :)
    Jediné ať se změní je to, že v klanu nemůže být firem :) Jakákoliv změna např s diplomacii povede k hromadným žalobám ve změně pravidel a podmínek a BP pude muset sypat peníze :) Ne nadarmo mám v klanu právníka :) A to oni nechtějí, tzn max změní obsazení v klanu a nebo nic :) Jakákoliv větší změna by vedla k výše zmíněným žalobám :)
     
  14. Korben

    Korben User

    Ale prosím ťa, kde si to zobral? :rolleyes: Aké žaloby? :rolleyes:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. KOKOSKAA

    KOKOSKAA User

    Korbenku, když se zavede to co psal výše o té battle mapě :) Je to obrovský zásah do pravidel a VOP... :) Tzn, hráč který tu stráví x tisíc hodin a dělá něco, příjde o nějaké možnosti :) Tzn. může se bránit, protože do Půjčeného účtu od BP sype peníze a BP mu změní možnosti :) Peníze a čas, jsou v dnešní dost hodnotné :) A když se zásadně změní VOP, hráči se budou bránit :)
    To je uplně stejné jako když frajer žaloval RedBull za falešnou reklamu a vyhrál :)
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nevíš vůbec nic, v dnešní době na darku, vůbec nic již nemá svou hodnotu jako dřív.
    Přiznej si to na rovinu, peníze a čas, Ti úplně zatemnili Tvůj vlastní a zdravý úsudek.

    Kdyby přešlo to, co velice dobře a přesně popsal …©…MiliK…©…; vůbec nic špatného, by se tím ve znění VOP nezměnilo.
    Pořád jenom zavádíš a mlžíš. Hráš se na frajera, který umí právo; ale jak je velice dobře vidět, velmi dobře do toho rozhodně nevidíš.
    A to, že RedBull měl velice lživou a falešnou reklamu; o tom už bylo hodně dávno známo, ještě před Tou žalobou. Einsteine? o_O

    EDIT: A také si myslím, že si si VOP až tak dobře a podrobně nepřečetl.
    Radil sem Ti brýle. A pořád si myslím, že Ti ještě stále chybějí. :D
     
    Naposledy upraveno: 3/4/18
    bhagira22 a *SATKO* tohle ocenili.
  17. Korben

    Korben User

    KOKOSKAA, Treba si dobre prečítať VOP:

    1.2.13 Všetky hry a služby sú priebežne aktualizované, upravované, rozširované a obmeňované. Používateľovi je teda udelené právo využívať len tú verziu hry alebo služby, ktorá je v danej chvíli aktuálna.

    1.2.15 Používateľ nemá nárok na zachovanie hier a/alebo služieb vo verzii, ktorá bola aktuálna v moment uzavretia zmluvy. Spoločnosť Bigpoint si vyhradzuje právo pozastaviť prevádzkovanie hry a/alebo služieb kedykoľvek bez udania dôvodov.

    10.1 Spoločnosť Bigpoint poskytne používateľovi k dispozícii prístup k hrám a službám v ich práve dostupnej verzii (pozrite ods. 1.2). Používateľ nemá nárok na zachovanie alebo opätovné dosiahnutie určitého stavu alebo rozsahu funkcií hry alebo služieb a/alebo skóre.
     
    bhagira22, *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Bože, lidi, zamyslete se nad sebou, a hlavně ty, KOKOSKAA. Co to tady meleš? Je to hra, má sloužit k odreagování a zábavě a plést si to s reálným životem je naprosto mimo mísu. To už snad není možný! :eek:
    Nápad s mapou, kde jde vše, není špatný, ale na tohle tu jsou PvP. Takže stačí pouze nemožnost střílet vlastní na mapách firmy dle příslušnosti.
     
  19. Kokoskaa a jsi si jistý, že hrajeme stejnou hru ? Na mapách X-2 lze v pohodě bouchat PETem, v klidu pokládat miny a v klidu na nich vybuchovat.
    Pokud ovšem hraješ jinou hru, je jasné, že jsi si své tvrzení o minách zkontroloval a proto Ti řešení nevyhovuje a přeješ si abych hrál jinde :cool:
    Co se týče tvrzení o BP ... bezva Sci-Fi ... ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. 1 - Přechod bez postihu (ztráty cti, by hodně zamíchal hodnosti), to by se pak někteří hodně divili.
    2 - Ano vznikly by aliance a vše by zůstalo stejné (znám ze svého serveru).
    3 - Zavedení omezení je zajímavé,ale tito hráči hraji permanentně na double boosterech a díky distribuci boosterů je nějaké omezení nebude absolutně zajímat (vypozorováno za spoustu let na mém serveru).
    Tady by možná prošlo,že v takovém klanu by nefungovali distribuční boostery pro ostatní (ano chápu,je to velký zásah do hry,ale jinak to omezení je zbytečné).

    Celkově je to velký problém,protože jak bylo výše psáno, v těchto klanech jsou přátelé a budou hledat možnosti jak to celé obejít. Někteří to vzdají a přestanou i hrát (na Našem serveru skončilo spousta hráčů,od doby co se dělají hodnosti přes brány, i já jsem skoro dva roky neaktivní,mimo posledního měsíce a občasného nahlédnutí do hry). Jiní zůstanou a i kdyby neměli žádné odměny stejně budou pomáhat jeden druhému.
    Ve hře totiž už dlouho nefunguje to co bylo na začátku orbitu - firma vs firma. Teď je to o kamarádech. Já nejsem v žádném klanu,ale poznal jsem tři nové hráče (každý z jiné země), rozdílné klany,jen firma stejná. Na mapě hrajeme vždy ve skupině a pokud přiletí jiní hráči se kterými válčí tak jim pomohu i proti vlastní firmě. Nevadí mi případná ztráta cti atd. když střílím do mínusu,hodnost neřeším,prostě je budu vždy bránit.
     
    -baghira2-, bhagira22 a 19k6 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.