Diskuze: Multi-firemní klany - Co s nimi?

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Warden, 7/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    -Maтт__♪- Na budúce, skús použiť možnosť Upraviť (Edit) v rámci príspevku; než založíš ďalší príspevok.
    Pretože dva alebo viac príspevkov, rozhodne sa pod seba nepíšu. Tak káže slušnosť a pravidlá tohto fóra.

    Také si přečti: Jak správně přispívat na fórum
    Nezabudni, že navážení se zde do spoluhráčů; není ani směšné a ani slušné.
     
    Naposledy upraveno: 6/6/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  2. Ak si si baghira nevšimla jeden je reakciou na jede príspevok druhý je na druhý nevidím žiadny dôvod prečo by som mal reakciu na dva odlišné príspevky písať do jedného.
    A nemám pocit že by som sa do niekoho navážal, vyjadril som svoj názor to že ho ty nedokážeš stráviť už mna trápiť nemusí.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    -Maтт__♪- Neber to v zlom, ale to čo si napísal nepriamo o spoluhráčovi MuadDib85[CZ]; už bolo,
    tak povediac na hranici citlivosti navážania. Veľa ku tomu nechýbalo.

    Ak si myslíš, že nevidíš žiadny dôvod, prečo by si mal mať reakciu na dva odlišné príspevky písať do jedného;
    tak sa opýtaj moderátorov či to kvitujú a aký na to, majú vlastný názor. A či je to podľa pravidiel fóra kóšer?
    - Nakoľko tým zahlcuješ toto vlákno a vďaka tomu, ho robíš ešte viac nepriehľadnejším.

    Ďakujem za vypočutie. Nabudúce si takýto tón odpusti.

    P.S.: "Nerob druhým to, čo nechceš; aby Ti to, tí druhí nerobili zase oni Tebe!"

    Z pravidiel fóra: 2. Zdvořilost

    Nikdy nezapomínejte, že na druhé straně sedí člověk! Mnozí lidé v okamžiku psaní svých příspěvků bohužel
    nemyslí na to, že jejich zprávy nečtou jen počítače, ale také jiné živé bytosti, v prvé řadě lidé.

    Myslite na to vždy a nenechte se zatáhnout do konfliktů. Uvědomte si, že čím nápadnějším a nezdvořilejším
    způsobem se budeš chovat, tím méně lidí bude ochotno Vám pomoci, až budete někdy něco potřebovat.


    Jednoduché základní pravidlo: "Nikdy nepište něco, co byste adresátovi neřekli i do očí před ostatními lidmi."

    - A pre istotu Ti doporučujem, aby si si pravidla-fora práve preto, veľmi pozorne a podrobne prečítal. ;)
     
    Naposledy upraveno: 6/6/18
    bhagira22 a Pucikocour tohle ocenili.
  4. -Maтт__♪- sice tě neznám ani nevím na jakém serveru hraješ, ale toto je fórum, takže tady může vyjádřit každý svůj názor. Už vidím,jak jsi na GE1 generál. Hodně štěstí! A jen čistě pro zajímavost, tohle už hraji 10 let, tak aspoň trošku o tom něco vím.
     
    bhagira22, Pucikocour a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Osobně mám teda úplně jinou zkušenost. Když jsem byl poprvé v multiklanu, tak jsme tam měli pouze 2 hráče cizí firmy, kteří nám nastřelovali kolotoče, kteří vyskákali z klanů a nemohli jsme jim dát war, pak se začali využívat u cubikonů na nástřel, aby se lépe farmilo. Následně přišli KBS => chtěli jsme 5 stanic (+50% booster na čest) => začali jsme si vypomáhat navzájem s klanem z cizí firmy a vzájemně začali ničit stanice cizích klanů na našich / jejich firemních mapách, aby jsme měli kde stavit naše.

    Rozhodně bych to nesváděl na nevyrovnanost firem, ale spíš na chamtivost (rychlejší výdělek, větší bonusy), a to jak se dá mezi firmama přecházet, a když hraješ na menším serveru, tak za chvíli většinu hráčů znáš a mezi některými se začnou vytvářet vazby - časem i mezi firmama.
     
  6. Arya

    Arya User

    -Maтт__♪-, přečti si Jak správně přispívat na fórum a nepiš dva příspěvky pod sebe, ale používej tlačítko „upravit“, jestliže pod tvým příspěvkem není odpověď někoho jiného. A to i v případě, že reaguješ na dva odlišné příspěvky. Stačí ocitovat text a pod něj napsat svou odpověď.

    -baghira2- Klid ;) Navážet se nikdo do nikoho nebude, nemusíš mít obavy.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Pucikocour

    Pucikocour User

    ".....Stačí tomu venovať čas..." To je jediná věc, kterou nemám.
    Druhá věta co mě zaujala: "....Takéto keci zbožnujem nevedia to hrať tak si myslia že tý čo sú od nich lepší tam len rvú prachy...." Dodnes jsem netušil, že na tuhle hru potřebuji extra inteligenci. ;) Podle toho co občas vidím na globále, myslím vysoce inteligentní odborné debaty, za které nejen Modi ale i Systém rozdává bany jak na běžícím páse, tady zas tolik inteligence není zapotřebí. Na to abych sbírál, střílel nebo dělal brány jak trubka, na to mi stačí ukazováček a myš.

    Asi jsem to špatně vysvětlil - nám je srdečně jedno, kolik kdo do toho narve času a peněz, pro mne za mne třeba všechny love co má a klidně ať tu u toho spí, to je jeho problém. Já jsem jen napsal, že tu brečíte zbytečně, protože BP s tím nebude nic dělat, nic víc. A pokud to někdo nechápe, proboha, tak ať lítá a střílí kámoše, však být křivák je IN. Jen by mne zajímalo, co bude střílet, až těm chytřejším to dojde a hru zabalí, jako ti rozumnější, co to udělali již dávno.
    A na závěr - jestli je někdo v TOP 10 je všem úplně u .......!:D
    Až hra jednou skončí, bude tu 10 hráčů, všichni v TOP 10 a můžou se pak plácat po rameni do konce života. A těm 97000 lidí co to kdysi hráli a přestali to bude úplně jedno.
    Hezký den;)

    -baghira2- sakra nemáš na to oceňování nastaveného nějakého robota? Jen se ptám;)
     
  8. Hm v poriadku, mám tu príkladom 7 odpovedí resp. citácií kde niekto odpovedá na moj dotaz, komentár, názor alebo podobne zaprvé pri treťom som som zabudol na čo odpovedám a za druhé ked všetkých 7 nahádžem do jedného príspevku to bude určo prehlednejší ako keby som im odpovedal zvlášť. Chápem pokial ide o doplnenie svojho predošlého príspevku je hlúposť písať to do dalšieho ale toto mi príde pritiahnuté za vlasy.

    Baghiro na to aby si použila tón sa musíš rozprávať nie písať. To len tak pre info.
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pucikocour, ne nemám, vše oceňuji ručně. Slovami Korbena: "pro -baghira2- je oceňování něco jako sportovní disciplína" :D

    -Maтт__♪- Tys použil naposled ten nepříjemný tón. Proto sem Ti radil, abys od toho, pro příště upustil. Toť vše.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  10. Pucikocour

    Pucikocour User

    Krásné ráno,
    původně tenhle post byl o MULTI - jsem starý kocour, co si již něco pamatuje a z mého pohledu, vše co kdy bylo označeno "multi" stálo za prd.
    Kdysi dávno se zde objevil multivitamin - super pití, než člověk došel k tomu, že když to vypije, místo vitamínů má v sobě Mendělejevovu tabulku prvků, pak nám nedávno svazačka z NDR předvedla, co je multi-kultura, kde chce sloučit neslučitelné a ve stejnou dobu se zde objevily mcc. Můj pohled na tohle téma je snad absolutně zvláštní, ale jelikož jsem se narodil v jiné době, možná i pochopitelný.
    Pokud hraji za MMO, nikdy nemohu být v klanu s EIC nebo VRU. Proč bych měl hrát s někým, pro koho jsem kdysi byl cíl? I kdyby ten mcc klan byl nejsilnější na DO! Prostě nemohu. :mad:
    A nejde přátelé piloti jen o hru. V reále si taky vybírám, kdo je kamarád a pokud mě podrazí, má šmitec i kdyby byl Pánbůh. Nepotřebuji sbírat imaginární kámoše na FB, živí kamarádi jsou mi milejší.
    Pro pamětníky DO - kdysi dávno by bylo absolutně nemyslitelné, aby si někdo vzal do klanu rudého!
    Hezký den

    PS: za chvíli se objeví srneček co příjde na snídani a pohled na něj je příjemnější, jak pohled na prázdnou mapu DO;)
     
  11. Všimli jste si někdo, kolik úsilí jsme věnovali naprosté zbytečnosti, na které stejně nic nezměníme? 18 stran popsaných. Ze začátku to bylo hezké, každý vyjádřil svůj názor a dokonce se zdálo, že to k něčemu bude. Ale teď? Není na čase to uzavřít a uložit do zapomnění, jako už tolik dobrých věcí, které se nikdy nesplnily? Vše už bylo řečeno od nás, od BP se stejně ničeho nedočkáme.:(:mad::cool:
     
    bhagira22, -baghira2- a Fazer7λητк tohle ocenili.
  12. Pucikocour

    Pucikocour User

    Skákající myšáku a kde a s kým budu kecat? Normální téma Bystré oko zavírá po 2 příspěvku:D:D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Pustatina2

    Pustatina2 User

    "Pucikocour" ;) pekne tu píšeš k čomu táto hra dospela. BP možno v ďalekej budúcnosti vyrieši základný problém tejto hry na čo bola založená. Je to "VOJNA TROCH FIRIEM". A to multiklany a ich PON a spojenectvá to nespĺňajú. Asi im to tak vyhovuje. Ináč by to riešili a nie akceptovali už takúto dlhú dobu.:oops:
     
    bhagira22, Pucikocour a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Už to zde bylo několikrát psáno, BP neřeší to co Nás trápí,ale to aby ve hře byly hlavně platící hráči.
    Je to jistý ekonomický model na kterém funguje a to nejen BP. ;)
     
    bhagira22, chattt a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Dobrá,kocoure,máš pravdu,kde jinde si tak krásně pokecáme. Odvolávám,neuzavírat:D Snad jen přejmenovat, co třeba "Mlácení prázdné slámy"?:p
     
    bhagira22, Pucikocour a -baghira2- tohle ocenili.
  16. whiskey21

    whiskey21 User

    Popravdě já osobně bych klidně tyhle multi kulti klany nechal ... spíš bych se zaměřil na to dostat hráče na mapy ...což bigpoint nějak nedělá ... aspon jsem tedy neviděl že by se nějak snažil ... když jsem začínal já hrát nějak v roce 2006-7 , tak všude na netu to bylo obsypané reklamy na tuhle hru , samozřejmě jsem na to klikl i já a jsem zde stále , i s přestávkami . Také hráčům dávali bonus na email když se nějakou dobu nelogli ... a kupodivu i to mě sem zase vrátilo ... prostě myslím ,že by to chtělo víc propagace téhle hry , než tu řešit nějaké interní problémy .. když budete mít 1k hráčů online tak se jakýkoliv multi klan může jít zahrabat .. chtěl jsem to zde napsat protože myslím , že multiklany nejsou největší problém této hry .Čas i peníze bigpointu by měly směřovat jiným směrem nežli do nějakých designu atd...

    ''každý úspěšný byznys je o tom být stále vidět ''
     
  17. coroner

    coroner User

    ona je baghíra žena?
     
    Pavlinka1 a Łïmïtlεşş tohle ocenili.
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    No klobouk dolu. To píše ten, co se zastáva multi-klanů, autopilotů a Fakt gratuluju.
    Tak pokřivěnou větu sem za posledných 4 let, zde na fóru ani jednou nečetl. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    P.S.: Ti co se nebrání a utíkají na port, jsou autopiloti. Od kdy, se do nich střílet nesmí?
    - Když je potřebuju, jenom zopár, do úkolů? :eek::eek::eek: Hlavně, že škodí této hře. Omg. o_O

    A co se týče eic pilotů, to mají za to; jak se vůči mě zachovali, v ranních začátcích.
    Do toho by ho nic, nemělo vůbec, co být. Tohle je jenom, mezi mnou a eic piloti. :mad:

    Pokřivěná morálka by to byla, kdyby sem bral boxy spred nosu, někomu jinému, kdo je zbírá.
    A to nedělám. Psát jí vůči mně, je úplné scestné a mimo téma. Autopiloti škodí této hře. A to,
    by si měli všychni přítomní uvědomit. - Děkuji všem za vypočutí.

    P.S.2: A kde má důkazy, tedy výpisy těch, které sem za poslední dni sestřelil? Ptám se.
    Jeho slovy: "nepodložené obviňování". Protože to jinak, napsat neumí. :eek::eek::eek::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 22/6/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  19. A co to udělat jednoduše:Zrušit multifiremní klany jeden klan jedna firma.
    Měli by tejden na to si vybrat za jakou firmu budou kopat :)
    Samozřejmě i náčelník muže bezplatně a stráty cti přejít.
    Pokud si ten tejden nevyberou.
    Budou přiřazeny automaticky k náčelníkovi oné firmy.
    Spojko,ponko bych nerušil.Ale Pokud poletí hráč s firmou od jiné fitmy nastřelí a on pomuže,
    tak člen té samé firmy bude mít mínus čest.Tedy jen v 1 věci nebude mínus čest a to že má s timto klanem od své firmy war.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    SAMOTÁŘ_78.KV souhlasím, ale mezifiremní diplomaci /spojka, ponka/ by bylo zapotřeby zrušit.
    A ponechat pouze war. Spolu so zákazem střelby na vlastní firmu. Protože jenom to, by zabránilo tomu;
    aby v jedném klanu mohli být členové všech třech firem. Nakolik je to: jak morbídne, tak choré v této hře.
    - Jako vše.

    Původní záměr tvorců: byla práveže válka všech 3 firem. Proč by u toho, také nemohlo zůstat?
    - Ale jak je vidět, BP zajímají jenom peníze. A to je moc špatné, nakolik tím pohřbívají túto hru ještě víc.

    Příkladem může být: kontraproduktívní Iniciatíva spravodlivého konania, aneb
    to neštestné Spojování serverů, které pospájeli ke zlosti hráčů schválně naruby.

    P.S.: Když to tak půjde dál, pak sbohem logické zmýšlení a zdravý lidský rozum.
     
    bhagira22 a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.