Diskuze: Multi-firemní klany - Co s nimi?

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Warden, 7/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. chattt

    chattt User

    Jen poznámka - ne všichni co se nebrání musí být autopiloti.... jednoduše řečeno, když má protihráč větší DMG a nemám šanci ho porazit, tak letím k bráně a maximálně na něj střelím ice raketu, ale nemá smysl plýtvat municí....
    (mimo téma - jestli potřebuješ na GA4 pomoct s nějakým úkolem na NPC tak tam budu večer cca po desáté....)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. chattt

    chattt User

    - Ještě pokud by to tak bylo může vzniknout situace, že "top 50" hráčů udělá svůj vlastní klan pod jednou firmou a jsme skoro na stejném místě.....
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Naposledy upraveno: 3/8/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Já pořád nechápu, co všichni proti multiklanům mají :D Většina z nich vznikla proto, že si parta lidí chce užívat hru a ne se u ní štvát kvůli jedincům, co lítají bez klanu a myslí si, že jim nikdo nic nemůže, protože vlastní firma je má do mínusu a oni si vesele můžou minovat hráče, a když přiletí cizí firma lovit, tak mu ještě pomůžou. Multifiremní klan je pořád klan! Můžete mu dát válku a hráče z něj střílet do plusu i když je vaší firemní příslušnosti (pokud na to máte kuráž, ale většina z vás tu jen tlachá a brečí) a jediný kdo na tom strádá jsou hráči bez klanu co si do nedávna vesele hráli a kazili hru stovkám možná i tisícům hráčů.
    • Vezmeme si příklad, že multifiremní klany rozpustí a ošetří veškeré možnosti jak tyto kamarády znovu dát dohromady v multifiremním měřítku..
      • Co hráči udělají?
        • Dohodnou se a přejdou k jedné firmě.
      • Co se pro vás změní?
        • Nic. Pokud máte klan, tak vás stejně budou střílet pořád stejní hráči jen u jiné firmy a vy budete brečet a stěžovat si dál, jen si najdete jiný důvod a budete žadonit o úplné zrušení možnosti války a kdo na tom vydělá? Zase ubožáčci bez klanu a kamarádů co hrají jen aby kazili hru druhým :D
    • Zruší se multifiremní klany a zamezí se dávat spojenectví mezi firmami...
      • Co hráči udělají?
        • Domluví se, udělají 3 klany a díky jejich výhodě komunikace na ts budou hrát spolu i bez zelené barvičky.
      • Co se pro vás změní?
        • Nic, jen budete mít dobrý pocit, že už nejsou v jednom klanu.
    Vše co jsem si tu přečetl jako argumenty k tomu, jak jsou multifiremní klany špatné jsou jako rozmáznutí komáři na čelním skle kamionu a z té hlášky "kazí původní koncept hry válka tří firem" už se mi chce fakt od smíchu brečet :D

    A teď věc na kterou všichni čekáte ŘEŠENÍ!!!
    Seberte si do hrsti ty svoje kuličky co máte na poličce nad postelí, a které vám sedá prach, a kvůli kterým si říkáte chlapi, udělejte klan dostatečně silný na to, aby dokázal dominovat a dejte multifiremnímu klanu válku. Vyhrajte každou akci co půjde a naprosto je rozdrťte. Tohle je způsob jak řešit takovýhle "problém" na hře. Má to být zábava! Vesmírná střílečka! Tak se podle toho začněte chovat a hrajte, bavte se, najděte si tu kamarády ;) Tohle je to vaše vysněné řešení.. bohužel ho nikdo nevidíte :)
     
  5. ..neviem ale mam dojem ze ty si "stare "casy ked neexistovali multiklany asi nepametas alebo si vtedy nehral..kedze hra je (bola) zalozena na 3 firmach tak sa logicky ocakava ze utocit budu proti sebe firmy a v ramci firiem klany ktore maju medzi sebou nejake nezhody (nato je tam moznost vyhlasit vojnu)..
    ..kedysi neexistoval (vo velkom ako je teraz) problem ze zautocim na inu firmu a o chvilu vidim ze sundava ma popri tom este aj hrac z vlastnej firmy a tudiz z ocakavaneho suboja 1vs1 sa vykluje 2 proti mne (a ako ceresnicka ked by som to chcel nasledne tomu hracovi z vlastnej firme osolit ze sa pridal proti mne tak odmenou mi bude - cest..tak o com to je..) hoc za minulych casov by to bolo 2 proti inej firme ..kedysi ked niekto "zradzal" vlastnu firmu (ze pomahal inej firme sundavat vlastnych) tak si dotycny ani ako jednotlivec ani ako klan moc neprdol lebo sa proti nemu spojila skoro cela firma takze nebol problem s rozlisovanim kto je za a kto proti..dnes ja ani netusim kto je so mnou a kto proti mne (z pohladu hraca co lieta bez klanu) pretoze ja vobec nemam ponatie kto s kym ma nejaku alianciu a kto nie (..kedysi s tym problem nebol..kazdy vedel kto je proti komu a ti co chceli hrat spolu ako partia tak presli k 1 firme ak im prilis nevadila strata cti..akurat ze teraz kazdy nahana nezmyselne ranky tak sa radsej vytvorili multiklany lebo nikto nechce prist o cest pri prestupe do inej firmy..to je podla mna hlavny dovod multiklanov)..
    ..ak tento princip uz nema fungovat tak nech jednoducho bp zrusi firmy a nech si hraci utvaraju vlastne aliancie pomocou klanov nemam s tym problem ale momentalna situacia je uplne na prd lebo je chaoticka a hrac ktory trebars nechce byt v ziadnom klane (je jedno z akeho dovodu) v podstate bojuje proti vsetkym lebo vobec nevie kto mu pomoze a kto nie kto s kym je v pakte etc..tak sa pytam..naco je tu teda firma?..na nic lebo zbytocne zavadza a navodzuje sa dojem ze hrac vlastnej firmy ti pomoze co castokrat je presne opacne (inak povedane hra nie je dobre optimalizovana pre hru multiklanov )..takze vidim to tak ze bud to zrusit alebo to jednoducho upravit aby sa to co najviac podobalo povodnemu planu a to primarne boj firiem proti sebe (pripadne nech skusia zrusit - cest pri prestupe z jednej firmy do druhej mozno by to pomohlo ze hraci co chcu byt spolu v 1 klane by mohli byt spolu aj v 1 firme)..
     
  6. Bambino

    Bambino User

    áno pyro a čo tak napísať celú pravdu o multiklanoch aké je to výhodné,že si zavoláš "kámoša" aby ťa zbavil od zákerného spolufiremného hráča s podobným dmg ako máš ty,no ranky a odmeny su predsa ranky a odmeny tak prečo sa deliť pravda.No snád kto sa smeje naposledy ten sa smeje naposledy.A to práve tý čo su multiklanoch boli prví čo nariekaly a vytvorili radčšej takéto zlepence a boli to oni čo minovali pod inými.Boli aj taký čo sa spojili takto proti botkám no potom v tom další matematici ktorím mínus a mínus dáva plus tak prečo to neprekrutiť,ked to nieje proti pravidlám,ale základ a podstata tejto hry je hrať za firmu a nie sa potom ohánať tím vaším-klan je klan pričom je to iba výsmech,no pritom sa zosmiešnujete samy.Takže darmo tu machruješ ako viete so svojimi guličkamy žonglovať,ked slovo česť je u vás iba rank.
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  7. Drift1

    Drift1 User

    A tleskáme si..tady je přesně popsaná téma ,,hloupost,,. Tři firmy proti sobě tak žádný bratříčkování od toho je přestup. To kazítko není zábava skupiny ale myšlení jednotlivcu které dává dohromady IQ jednomu. I kdybych byl v multiklanu tak si v životě nedovolím střelit do vlastního jen proto že to červený kamarád začal nebo do kamaráda někdo,,šije,, fuj! aještě jednou fuj!..tohle ale očividně chápe málokdo z toho multiklanu a ani se nedivín když se většina neumí ani podepsat v reálném životě na papír.
     
  8. Bambino

    Bambino User

    Drift si to doplnil dobre čo som písal,ale každý rozumný to vie aj tak robí,no je nás málo.Keby multiklany fungovali tak ako píšeš o svojom chovaní a mojom tiež a snád sa ešte teda nájdu nejakí,tak by multiklany nikomu neprekážali kto by si o to nekoledoval,lenže podaktorím zdravé myslenie brzdí brzda ego,že čo si to dovoluješ ved my sme/chceme byť big.Vtedy padá celí princíp hry.Stačílo,by keby každý takíto vyhodil to ego tím by sám vniesol trochu svetla do tejto hry.Lenže ked si niekto vniesol dark do hlavy tak nespozná tu pravu zabavu akú táto hra má priniesť,a potom by sa to možno vrátilo aj na úroven hrania spred 7 rokov.Je to vždy iba o nás samích.
     
    Naposledy upraveno: 22/9/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Bambino a Drift1, jsem stejného názoru jako vy a souhlasím spolu s Vámi.
    Přesně takhle by to mělo být, jako to velice dobře popisujete.

    Lépe by sem to nedokázal napsat. Smekám svůj klobouk.
    Jak je vidět: čest a lojalita vůči vlastné firmě hráči pyяø•uиsтøppαblє, scela jasně schází.
    A právě takoví hráči jako je on, kazí hru všem poctivým a svědomitým hráčům.
    Díky němu a jemu podobným, pak padá celý princíp hry. Jenom kvůli jejich egoizmů.

    Jedno řešení by sem měl, které již tady, sem nejedenkrát řekl.
    Za prvé: Úplně zakázat střelbu do vlastní firmy
    Za druhé: Zakázat jakoukoli formu mezifiremní diplomace.
    a Za třetí: zrušit vše, co by mcc mohlo jakkoli pomoct; vrátaně ts a to bráněním v jejich komunikací.

    Ne každý co lítá bez klanu, mínuje hráče, a pomáha cizí firmě při lovení. Tohle je velice skreslený názor.
    Jsou i takoví, co nechtějí válčit s vlastní firmou, hledí si svýho, nikomu nic nerobí & nestarají se do nikoho.

    Házet je do jednoho pytle, svědčí jenom o neúcte a pokřivenej mentalitě jedinců z těchto falešných klanů a zlepenců.
     
    Naposledy upraveno: 23/9/18
    bhagira22, Drift1 a *SATKO* tohle ocenili.
  10. 1.
    Tím chceš snad říct, že jsem nepoctivý? a máš k tomu nějaký důkaz? ;)

    2.
    Jako rly?? Chceš určité skupině lidí bránit ve vzájemné komunikaci? a nechceš je rovnou nechat sledovat od FBI a za jakékoliv zmínění se o multiklanu je nechat přesouvat do koncentračních táborů a upalovat na hranici? :D Jako sorry, ale tohle už zasahuje do osobních práv a svobod občanů české republiky a vsadím se, že i Slovenska ;)

    3. Nikdy jsem netvrdil, že být členem multiklanu nemá žádné výhody, ale jak už jsem řekl Multifiremní klan je pořád klan! a je nesmysl tvrdit, že je něco víc než klan složený z hráčů jedné firmy.. pokud jste schopni složit klan z dostatečně silných hráčů je jedno jestli válčíte proti firemnímu, nebo multifiremnímu klanu. Proto nechápu proč kolem toho všichni dělají takové halo a řeší to jako rakovinu :D

    jσy•αηđ•ѕσяяσω btw dohromady hraji už kolem 10 let a většinu tohohle času jsem trávil v klanu složeném z jedné firmy a cítil se strašně hrdý jak pomáhám vlastní firmě "růst" a upřímně nechápu jak jsem mohl být tak naivní :D Stálo to za nic a nechápu jak jsem takhle mohl tak dlouho hrát :) Už jen proto, že od začátku téhle hry se našli zakomplexovaní lidé co chtěli ostatním hráčům kazit hru a nebo vydělat na snaze druhých.. trochu jen zabrousím do minulosti... nastřelování kubikonů s jedním laserem v lodi, vyskakování z klanu v průběhu války kvůli nedostatku munice a následné pomáhání ve válce i bez klantagu před jménem, minování na akcích jako je spaceball atd.. nebo ještě lépe nechat stát loď v masku na portě 4-4 v průběhu spaceballu, dát si peta na sběrač a nechat ostatní ať mi vydělávají... takových věcí bylo stovky a v profiremním klanu jsem proti takovým hráčům nemohl dělat nic a do teď se na chatu setkávám s narážkami od takových hráčů typu "užij si mínus", nebo "co mi jako chceš udělat" a podobně, ale teď? Řeknu na ts mapu a skočí mi tam 5 lidí co mi ochotně pomůžou a ještě mi za to poděkují :D Takže si tu hrajte pro firmu jak je libo, ale já pokud se k té hře někdy vrátím budu stát za multifiremním klanem dokud to jen půjde a až to nepůjde, tak najdeme další způsob jak to uděltat :D so enjoy ;)
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    1. Řekl sem, že si nečestný, né nepoctivý. A v tom, už rozdíl je.
    "Řeknu na ts mapu a skočí mi tam 5 lidí co mi ochotně pomůžou a ještě mi za to poděkují."
    - Už to samo o sebe, je důkazem.

    2. Nic takového sem nenapsal. To tvrdíš Ty, ne já. Nevkládej mi něco, co sem nenapsal.

    "Řeknu na ts mapu a skočí mi tam 5 lidí co mi ochotně pomůžou a ještě mi za to poděkují."
    Právě tohle by měli, velice silně vymítit. Aby za Tebe druzí nemohli střílet nepohodlné hráče.
    - Tohle z hry musí jednoznačně zmizet. Proto si stojím za tým, že si nečestný. Pro vysvětlení.

    Proto také navrhuji, aby se velice přísně sledovala komunikace na ts, a proti něčemu takovému,
    promptně i rázně zakročit a zatrhnout to. Pokud si to neumíš vystřílet sám, nikdy nebudeš v mých
    očích čestním hráčem. Doufám, že se již chápeme, co sem pod tým, vlastně myslel.

    3. Multifiremní klan nikdy nebudě čistý klan, jenom rakovino-tvorná slátanina a zlepenec.

    P.S.: "a až to nepůjde, tak najdeme další způsob jak to uděltat"
    - Obcházení systému zrovna není kóšer. A za svým názorem si skalopevně stojím.
     
    Naposledy upraveno: 23/9/18
    bhagira22 a Drift1 tohle ocenili.
  12. -baghira2- děkuji ti za tvůj názor na mojí osobu, nicméně ten do tohoto tématu nepatří, takže mi ho můžeš napsat do mého profilu a já ti ho možná ocením.

    "Proto také navrhuji, aby se velice přísně sledovala komunikace na ts, a proti něčemu takovému,
    promptně i rázně zakročit a zatrhnout to.
    "

    Tahle věta si absolutně protiřečí s tvým bodem číslo 2 ;)

    ps.: Jak už bylo řečeno na anglickém fóru NIKDO nám nemůže zabránit v tom si hrál s kým chceme, takže i když zruší mutlifiremní klany a aliance, tak klidně můžeme hrát spolu dál a není to žádné porušení pravidel hry ani obcházení systému :D maximálně tak nějakých morálních zásad téhle hry, které jsou mi absolutně ukradené, protože ty mně ani mým kamarádům nic nepřinesou. Pro mě je to jen hra u které se chci bavit a nikdy jsem nehrál tak, že bych porušoval nějaká pravidla, nebo obcházel systém. To je důvod proč jsem nikdy neměl ban, ani žádný odpočet či upozornění ze strany BP, a taky proč je pro mě tvůj názor jeden velký vtip a proč mě tvoje komentáře na mojí osobu dokáží tak pobavit :D
     
  13. Koukam same reseni ale co se uz kvuli tomu udelalo NIC a NIC se neuděla nachali nas o tom diskutovat a tím nam zavreli hubu.Zbytecne si tu placate jatra hosi Jen jeden priklad bylo slíbeno ze zatocej z Boty a hele par let uplynulo jak voda a stale to krasne NIC.Poslední odhalovaní krasne ukazalo jakym smerem BP pujde za me palec DOLU
     
  14. UFO2013

    UFO2013 User

    na cenu vubec neco resit na forum a nebo se mne to zda jenom mne ze si bp z nas dela blazni.Uz davno mnely neco delat a ne jenom slibovat ale kdyz se nechce tak to je tezke.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Přestaňte prosím prznit češtinu, je to bohatý jazyk, bohužel používá háčky,čárky a rozlišuje y a i.:mad:
     
    bhagira22, Drift1 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. pyяø•uиsтøppαblє

    zakomplexovani ludia sa najdu vzdy a za kazdych okolnosti a aj taky co sa budu snazit kazit hru druhym..akurat ze nechapem ako multiklany vyriesili problemy ktore tu opisujes..nastrelovanie cubov skoncilo vdaka tomu ze je uz malo slabych hracov a s dnesnym dmg si slaby hrac ani neprdne s nastrelenim cubu lebo je dole na 1-2 rany..z klanov sa vyskakuje a preskakuje doteraz akurat ze to uz nie je z dovodu nemam municiu..minovanie..hej zazil som..pokial to nie je kordinovane minovanie tak je to vyriesene raz dva..tiez sa nasiel taky inteligent co mi rad podstrkaval miny a problem bol vyrieseny za 3 zostrely a isiel radsej minovat niekoho ineho (co mal statsie lebo este 1 krat a uz by si na space nezalietal v mojej pritomnosti)..:)..akurat co zostal problem je s maskami a petami co tam otravuju..a ten problem tam je aj napriek multiklanom rozdiel je v tom ze tam nesedia masky s pustenou petkou ale nalietavaju takze prast ako uhod(snad keby pet nezbieral spaceboxy tak by bol problem o 1/2 mensi)..co je vsak dalsia nevyhoda ze ja osobne by som nemal problem ist strielat space a pomoct ale prave kvoli multi kulti nemozem a videl som to kolko krat ze aj slabi hraci chceli pomoct pri strelbe do space akurat ze sa tam ohriali 2 sekundy lebo multiklan(kedysi tam strielalo celkom hafo ludi do tej ball teraz pomaly nema kto lebo nadupanym sa nechce a slabym moc nedovolia)..tak musim ci chcem ci nechcem lietat s maskom a petom prve kvoli multiklanom)..takze co vyriesili multiklany?..vlastne nic..kedysi problemy vyriesili podobne ako popisujes..tiez si zavolali 2 firmu ta vypukala co prislo a bol pokoj..s 1 rozdielom vlastna firma neutocila ani nepomahala vlastnej firme a problem vyrieseny aj bez multiklanu a hra sa vratila zas do normalu..teraz je z toho akurat 1 humbuk..a dovtedy mi bude vadit multiklan (popravde netusim naco komu ten multiklan je..ked chce niekto hrat v 1 klane aky ma problem hrat za 1 firmu) dokedy ja budem mat - cest za zostrel vlastnej firmy..nemam problem s multiklanom pokial budem mat moznost bez postihu cti strielat vsetko a vsetkych..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Honzin

    Honzin User

    Akorát co zústal problém je s maskováním CPU a PET co tam otravuji ..a ten problém tam je i navzdory multi klanům rozdíl je v tom že tam nesedí masky s puštěnou PET.

    S maskováním PET tam není problém.
     
    Naposledy upraveno: 29/9/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. jetecha

    jetecha User

    Ahoj všem, klanové logo hráčů v multiklanech bych označil červeně, aby bylo jasné s kým mám tu čest
    a co mě hrozí od hráče vlastní firmy.
    Nedostatek akcí = sterotip hry = nedostatek hráčů = multiklany
    Velká možnost nákupu jakých koliv vylepšení, až přetlaku, ale horší využití mimo
    akce a na využití všech vylepšení a střílení hráčů se hodí jaký koliv klan
     
    Naposledy upraveno: 29/9/18
    bhagira22, -baghira2- a peza50 tohle ocenili.
  19. Bellator

    Bellator User

    tak jsem to z vělké části přečetl (něco přeskočil).
    Celou dobu měl -baghira2- celkem rozumné názory, ale po tom co začal na konci odpovídat pyrovi tak jsem o tom začal pochybovat.
    Jak píše pyяø•uиsтøppαblє. Je to klan jako jiný. A to že nechci přecházet na jinou firmu tak by nemělo bránit hraní spolu. Jsem tu po roce pauzy a celkem koukám kolik je tu lidí. Ale pamatuju dobu kdy tu hrálo lidí co bys na prstech spočítal a sám jsem si uberku neutočil. Kdo mi pomůže když kolem lítá vru a mmo a ani jeden z nás ji sám nesundá?!
    Zde to celkem přesně vystihl https://board-cs.darkorbit.com//thr...ni-klany-co-s-nimi.109972/page-19#post-939252 nic se totiž nezmění. I kdyby se klany měly rozdělit na 3 podle firmy, stačí přehledný tag a i bez barvičky budou spolupracovat dál.

    Dále bagíro, nemůžeš zabránit komunikaci na ts, skype, viberu, nebo čemuoliv. Vypadal jsi chytře s rozumnými názory a pak napíšeš takovouhle "srandu."
    Návrhy na zrušení nebo omezení počtu ponek mezi firmama je taky blbost. K čemu tedy jsou??
    Wary jsou přece od toho aby se i vlastní firma mohla střílet pokud májí klany nějaký konflikt.

    Jak to vyřešit? Můj návrh je jednoduchý, naprosto znemožnit střílení vlastní firmy (aby se to po zahájení střelby, či dvojkliku zachovalo stejně jako by byl hráč v ZN. Prostě to nic neudělá.) Nakliknout půjde aby hráč šel pozvat, zkopírovat nick, či třeba sledovat hp při duelu, ale žádný výstřel. A včetně min. Miny by vlastní firmě nezpůsobily poškození, případně až po například minutě (abychom nepolevili v ostražitosti nad těma zapomenutýma;))
     
    jetecha tohle ocenil(a).
  20. BP by mělo udělat pořádný pořádek s ALL klany a dokonce i z herním klientem.
    Člověk si dává výbavu na loď a na herním okně to vůbec nenabíhá to jako vážně?
    A navíc když jste na mapě tak se vám mapa automaticky sekne a musíte dát křížek tím si u mě BP moc nepomůže.
    A co jsem se dozvěděl mají se dále slučovat další servery jako je to super je více hráčů a můžu si udělat větší klan s dalšími členy.
    Ale s těmi ALL klany se fakt musí něco udělat protože kouknete na mapu a všude samá stanice která má napsáno ALL a každý klan má s těmito klany jen NAP nebo spojko.

    Mnoho lidi mě píše jaké máme diplomacie zda máme s ALL klany spojenectví když jim řeknu že ne tak se mě vysmějí že jsme trapný klan když to nemáme že oni mají spojka a NAP snad 150 klany promiňte ale co je za smysl mít samé NAP a ALI když pak není co rupat na mapě max b... na mapě X-2 nebo X-7 kde to lítá.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.