Diskuze: Multi-firemní klany - Co s nimi?

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Warden, 7/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. josef402

    josef402 User

    v tejto hre:):) us nejde o pravdu a valku mezi 3 klany:):) jak na zacatku 2010 tejto kdysi perfektni hry :):)nyni jde jen o oslicku otrepse :p:p:p co je dobře pro hrace není vytane pro :rolleyes::rolleyes::rolleyes:ne:rolleyes::rolleyes:ze se tady strapnujete stejne je to k nicemu:mad::mad:JO NAPSAL SEM PRAVDU NEZAPOMEN TO SMAZAT:p:p:rolleyes::rolleyes:o_Oo_OJAKO VZDY:D:D
     
    bhagira22, Bellator a peza50 tohle ocenili.
  2. Citují jak mě jeden hráč napsal na hře tohle nebo spíše naším členům co se týče klanu.
    Můj klan je čistě EIC a nechci hráče z VRU a MMO (neříkám že je tam nemám, mám ale oni nehraji nebaví je to hrát)

    Teď co napsal citují: "Vykašlete se na shepperda a pojdte do lepsiho klanu kde se prestup neresi, A lepsi resim prestupy od bountyho"

    (přitom ten hráč má klan co je ALL a mají diplomacie s celým serverem a jak sám napsal: "bude to u nás lepší nikdo vás nebude pukat a máte klid na mapách")

    Ale co je to pak za hru když máte s každým ali a nemůžete nic jen lítat a nestřílet popřípadě jen války ale to je na nic.
    Takže BP udělejte s tím konečně něco aby nebyli všude klany ALL ale jednotná firma která vše povede a diplomacie pro jiné firmy když nen váš klan ZRUŠIT!
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ můžeš mi vysvětlit co je to klan ALL?? Pokud myslíš multifiremní klan, tak na jakém serveru hraješ, že tyto klany mají se všemi pon a nebo spojenectví? :D Třeba na našem serveru takové klany mají xx válek právě proto, aby bylo více hráčů co střílet a třeba jen jedno, nebo dvě spojenectví. Protože i válka z vlastní firmy se ti počítá do topky nastřílených hráčů :)
     
  4. pyяø•uиsтøppαblє - hrají na serveru Great Britain 1 (GB1 za starého klienta teď je to po sloučení INT10 neboli GE5). Klan ALL znamená že má všechny 3 firmy hráče (EIC - VRU - MMO) u bitevních stanicích je to napsané ALL je to rychlejší zkratka přidávám důkaz aby jste mě věřili.

    [​IMG]

    Co jsem se dozvěděl od těchto 10 klanů a jiných klanu tak každý klan má s každým klanem NAP a ALI (přikládám snímek top 10)

    [​IMG]

    1. Místo ==) ALL ( Company - ALL)
    2. Místo ==) VRU ( taky mají hráče z VRU a MMO ale mají dané že jsou VRU)
    3. místo ==) EIC ( taky mají hráče z VRU a MMO ale mají dané že jsou EIC)
    4. místo ==) EIC
    5. místo ==) EIC
    6. místo ==) EIC
    7. místo ==) VRU
    8. místo ==) MMO
    9. místo ==) VRU
    a místo 118 ==) EIC ( to je můj klan)

    A to bych mohl pokračovat až do 100 mezi těmi co jsou v top 100 je snad kolem 60 klanů co mají firemní příslušnost ALL a hromadu spojenectví a NAP. A jak jsem psal je tam komunita CZ a SK ale hráči co jak kdyby nejsou pravý majitele těch účtu nám přebírají hráče s tím že jim nakecají že mají ze všemi klany NAP a ALI a že mohou být v klidu že je nebude nikdo ničit.

    Můj názor je ten na co mít hafo spojenců z jiných firem a pak si nezalítat když člověk uvidí všude samé žluto nebo zeleno.
    Je to PVP střílečka tak každý by se měl střílet a jak píšeš jinde to jiné každý klan má war a je zábava ale tady ne.

    Teď ještě čekám zda dojde k dalším sloučení někde jsem četl že GE4 se má slučovat s naším serverem tedy GB1 tak jsem zvědav co je na tom pravdy má k tomu dojít v úterý. Tak snad s GE4 dojde další komunita CZ a SK a já si je budu moct vzít k sobě.
    Jinak jsem zastánce toho že nechci hráče z jiných firem. Jsem firma EIC a klan taky je EIC tak všeci by měli být EIC.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ tak to se nejspíš, coby dup setkáme.
    Na GE4 hraju. Ale spíš jako soupeř a protihráč.
    Také nejsem zástance ALL (MCC) klanů, nikdy si mě nezískají na jejich stranu.
    Protože to co robí, to z hloubky své duše, velice odsuzuji. Uznávam pouze vlastence svých firem.

    P.S.: Jsem firma VRU a klan taky je VRU, tak všetci by měli být VRU.
    pyяø•uиsтøppαblє klan ALL nebo multiklan (MCC), je pořád to samé.

    "nikdo vás nebude pukat a máte klid na mapách" :D:D:D
    To na mě neplatí a nebudu jim to respektovat. Jseš jiná firma? Pokud ano, pak si objektem mého lovu.
    Žádne NAP a ALI jim neuznám. Protože co se firem týče, mějí se střílet mezi sebou. A každý s každým.
    A i kdyby, sem od nich obdržel war, pak zruším svůj klan a piloti jiných firem, budu i přesto střílet nadále.

    Třeba jim dát jasně najevo, kde je jejich místo. A že jim to tam, nehodláme nadále tolerovat.
     
    Naposledy upraveno: 8/10/18
  6. -baghira2- - pokud se setkáme na z GE4 šlo by že by ses k nám přidal do klanu jsme firma EIC pokud to pro tebe není problém.

    PS: podívám se na forum a vytvořím kdyžtak nové téma pro hráče co hrají na GE4
     
    Naposledy upraveno: 8/10/18
    bhagira22, -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  7. UFO2013

    UFO2013 User

    proc nezrusit firmy a kazdy sam za sebe .A nejake spojenectvi atd neresim kdyz mne strili strilim taky a je mne to jedno.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ zajímavé.. u nás má většina multifiremních klanů jednu ze tří firemních příslošností a jejich diplomacie jsou především války, protože jak jsi sám napsal je to vesmírná střílečka a války = další sestřely. Co si budeme nalhávat.. hráčů je i přes spojení serverů málo a elitní hráči co se chtějí bavit a zalovit si (né stát u portu na pvp mapách a dokola střílet jednoho a toho samého "hráče" x1 municí jako -baghira2-), jen prolétávají prázdné mapy. V tvém problému by v zásadě pomohlo zrušení označení klanu ALL a zamezení spojenectví mezi různými firemními přísloštnostmi klanů, ale jak už jsem psal o několik příspěvků nahoře.. k tomu, aby spolu hráli není potřeba barevné označení klanů. Takže nezbývá než doufat, že se nakonec nepohodnou a na tvém serveru začne nějaké to bojové vzrušení :D
    V podstatě je to takhle právě teď a to se slabším hráčům nelíbí :D Především kvůli tomu, že neví kdo jim pomůže a kdo je sestřelí...
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    A tohle je, co za lež? Kdy sem na jedné z PvP máp střílel jednoho a toho samého hráče? Laskavě nelži.

    Především jsou mé mapy lovu x3 a x4 & převažně eic hráči. Pokud tady nejsou, polezu za eic hráči i na jejich x2 mapu.
    Pokud ani tam nikoho nenájdu, až pak jdu na x3 a x4 mapy firmy mmo. Jestli ani tam nejsou, až pak jejich x2 mapa.
    A to koho střílim, i v tom pyяø•uиsтøppαblє lže. V podstatě si nevybíram a lovím toho; koho nájdu, nebo koho dokážu přemoct.
    Nikdy to není ten samý hráč, pokud mám na výběr. A x1 munici protihráče nikdy nestřílím, většinou s bílou (UCB), respektive s MCB-50.
    Protože si nemůžu dovolit neúspěch, ve formě sestřelu od jiného hráče. Proto se vždy snažím co nejdřív, sestřelit svého soupeře.

    Když lovím toho jistého: buď jde o úkol na loď, kterou vlastní; anebo tým chci dosáhnout úspěch ve formě titulu.
    Protože ve drtivé většině případů, hrám na tituly. Lhaní je velice špatné. A vůbec nechápu, proč tady, tak hnusně lže.
    V podstatě: nic o mě neví, protože vždy když jdu lovit sám, lítám v masku a na velice rychlé konfě. Pro lepší vysvětlení.


    Co se týče mcc, Ti neuznávam, protože hrají čistě firemně. Na GE4 za VRU. A z tohoto důvodu,
    by sem ku EIC nepřestoupil, protože bych pak, neměl koho lovit. Taká je bohužel pravda na GE4.
     
    Naposledy upraveno: 8/10/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  10. A to ti přijde v pořádku? Střílet na spodních mapách hráče, co se ani nemají čím bránit? Opravdu čestné a hrdinské ;)
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dělá to většina hráčů. Proč by sem právě já, měl vyčnívat z řadu? Zajímalo by mě, kde stříliš Ty, když tohle kritizuješ?
    Ovšem na x3 a x4 mapách mmo a eic potkávam i FE a UFE lodě hráčů, a né všechny jsou přátelské. Proto ta rychlost.

    Nechci mi tvrdit, že si ani jednou nelovil nepřátelské hráče na jejich x3 a x4 mapách; neboť tým, by si klamal i také sebe.
    Jednou sem lovil na x2 mapě mmo (servr GE6) FE Citadel Elite. Nejdřív sem rupnul já jeho. Po druhé on rupnul mě. 1/1
    - Pak mi netvrď, že to nebylo čestné a hrdinské. Troufnout si na loď, která je omnoho silnější, nežli ta moje a rupnout jí.

    P.S.: Pro titul udělám vše a nepodvádím. Pokud hráč neumí rupnout pusatku bez štítů, pak je to také i jeho chyba.
    Vždy má na výběr. Pálim ostrou munici na nepřítelskou loď jenom tehdy, pokud právě sestřelila své npc.
    - Pouze v tom, sem na rozdíl od nepřítelských FE a UFE hráčů, férovejší. Pokud npc nezloží, do soupeře nestřelím.

    Je to mnohem čestnější a hrdinskejší, než si volat proti vlastní firmě, eic a mmo členy z vlastního mcc., jako to děláš Ty.
    - To je důvodem toho, proč jednám tak rázně a tvrdě proti mcc., v této témě. Nakolik právě tohle, slabší hráče moc štve.
    A jednou to položí aj tuhle samotnou hru, ale tohle ve vědení BP, by nejradši ani nechtěli vidět. Což je moc veliká chyba!

    - Nakolik: dotyčný by si to, vždy měl umět, totižto vystřílet sám.

    Kromě toho, se voči pusatke bez štítů, dá velice lehce ubránit. Jenomže chybou hráče je i to, že začně utíkat bez toho, aby se bránil.
    Normálně aktívny hráč se ubráni, ale mnou nakliknutý autopilot již ne. A v tom, je bohužel, velice obrovský, markantní rozdíl. ;);)
    -
    Nakolik autopiloti a multiklany jsou v současnosti, největší pohromou v téhle hře. Naštestí takoví jako já, jejich počet regulují. :D
     
    Naposledy upraveno: 8/10/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal :
    Co to tady zase píšeš za nepodložené nesmysly a lži. Kdyby něco takového ve hře existovalo, tak by takové hráče zcela jasně a prokazatelně zachytil, detekoval a zabanoval nedávno spuštěný a fungující 100% systém na odhalování používání programů třetích stran, který používá BP. Čti zde :
    Iniciatíva spravodlivého konania (banovanie)
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/iniciativa-spravodliveho-konania-banovanie.111292/


    A nenavážej se zde do multiklanů, nebo jak tomu říkáš, protože co hra umožňuje, tak není kóšer zakázáno.
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    A všychni velice dobře víme, jak tá slávna Iniciatíva spravodlivého konania (banovania), vlastně nakonec dopadla.
    Čti zde: iniciativa-spravodliveho-konania-koniec

    Nebo opět si jen mluvčí hráče pyяø•uиsтøppαblє? Obhájit se umí i sám. Neodbáčej od témy a netvoř tady zbytečné OT. Děkuju.
    A do multiklanů se just budu navážet, neboť stejně jako autopiloti; scela jasně nepatří do této hry a tvoří nežádoucí element. :rolleyes:

    P.S.: Aký požičaj, taký vráť.
     
    Naposledy upraveno: 9/10/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jediný škodlivý element jsi tady ty , protože jsi úplně zahltil svými příspěvky celé vlákno ty OT!
    P.S. S multiklany na věky, baghiru zaženeme z mapy do deky.
    A něco z gramatiky? význam těchto slov je mi zcela nejasný? všychni,neodbáčej, scela???:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    A zcela nechápu tvůj nesmyslný odkaz? Systém funguje a chytá lumpy.
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    A koho ten systém chytil? Prvý který se v témě iniciativa-spravodliveho-konania-koniec začal rozčilovat, si byl právě Ty.
    + v poste #33 Takže se nehraj nadále na poctivého. Děkuji.

    P.S.: Význam: Všychni = všetci, neodbáčej = neodbáčaj, scela = zcela.
    Mělo to být anagram / hádanka. A co se týče škodlivosti, pak na prvním místě figuruješ Ty.
    Ani nevíš, kolik hráčů na spojené cz1, Tě nemá v oblibě a ležíš jim v žaludku.
    Zde: darkorbit-co-sa-kde-objavilo

    A jaká deka? Je 04:51h, pořád tady jsem. Jediný kdo je teď pod dekou, si právě Ty.
    A proč mi to nenapíšeš na profilovku, místo tohto navážení? Pak bych to, možná ocenil.
    - Velice pěkně se tady ukazuje, pokřivená mentalita některých cz1 hráčů.

    Vysvětli jak mám tuhle větu, vlastně vnímat? Jako napádaní provozovatele hry? Protože to jinak, pochopit nelze.
    - Dej si facku, protože to jinak přeložit nelze. Děkuju. :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Vodu kážeš a víno piješ. Omg.
     
    Naposledy upraveno: 9/10/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  16. nejake vyjadreni BP k tomuto tematu nemate nebo se to jeste neresí chapu ted je prvni vec spojovani tak jedine az po no
     
    černýdelfín, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. -baghira2- když pominu všechny ty OT, které tu tvoříš téměř na každé stránce tohoto tématu, tak nechápu proč zrovna ty se tu nejvíce ozýváš. K tomuto tématu by se měli vyjadřovat především elitní hráči co ví jak se tahle hra hraje a chápají základní principy boje, protože právě takových hráčů se to nejvíce týká, a ne hráči jako ty, co létají na pusatce bez štítů a "redukují počty autopilotů na mapách", protože z tvého pohledu by museli zabanovat každého hráče, který je v téhle hře lepší než ty a jen se tě odváží upozornit na to, že to co tu plácáš jsou hlouposti a tvé rady začátečníkům jsou zcestné. Nedej bože, aby se na tebe křivě podíval na mapě. Zkrátka řečeno na to, že tvá jediná elitní loď, kterou jsi kdy měl, byla na public test serveru tu máš až moc řečí a urážíš hráče, kteří mají v téhle hře x^n více zkušeností než ty. Tímto veškerou diskuzi s tebou na toto téma končím, protože z toho vzejde stejně užitku jako z házení hráchu na zeď.(akorát tu bude bordel)
     
    Naposledy upraveno: 9/10/18
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Alespoň jednou si napsal pravdu, na které se shodneme. Gratuluji.
    Koukám že si zapracoval na přízvuku, málem sem z tvé řeči pochytil jedno slovo.

    Nějak si v tom protiřečíš, nikdy sem nenapsal, že lepší hráč ode mě si zaslouží ban. To platí pouze pro toho, kdo v hře skutečně podvádí.

    P.S.:
    Jo, je to házení hrachu proti zdi. Protože nikdy neuznám, že multiklany patří do této hry.
    S týmto proslovem, zde v této témě, touto debatu s Tebou ukončuji. Jak vidím, urážení Ti není cizí.
    - Jseš stejnej jako já. Amen.
     
    Naposledy upraveno: 9/10/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  19. Honzin

    Honzin User

    Právě že takhle hra byla navržená už od samého začátku.
     
  20. No aby jsme si nalili čistého vína. Tak když potkám botera a napíšu na chat dostanu ban. Viz.dnes. Až tam je bezpilotů na NPC, kolotočů to se divím.. Stejně se to mega laguje. Takže je to jedno. Tady je vše jedno. 18 Vortex.. to budou bugy jak víno :eek:

    Kdyby se to bugoval za časů Lemmy, Hinten a spol. nevznikali by legendární videa.
    Dnes je hra na vymření. Akce běží, helix a blbosti..ale hra je u konce

    Restarty nepomáhají to už se laguje hned poté..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.