Diskuze: Multi-firemní klany - Co s nimi?

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Warden, 7/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    jaritko Treba úplne zakázať možnosť akejkoľvek formy strieľania na vlastnú firmu.
    Taktiež ani míny, by proti nej nedávali žiadne damage.
    Prečítaj, čo píše 阿爾法探戈

    Malo by to fungovať, tak ako na R-Zone alebo stačí sa pozrieť na Battlestar Galactica Online.
    Ako to funguje a je ošetrené práve tam. BP by sa práve od nich, mal čo učiť.
    Jediné čoho u darku dosiahol, je len fakt, že je 100 rokov pred opicami. :eek::rolleyes:

    Spolu so zákazom akejkoľvek formy streľby do vlastných, by malo ísť ruka v ruke:
    rušenie klanových diplomacií a do klanu by mohol ísť výlučne len hráč danej firmy
    na ktorú je klan nastavený,
    tak ako píše -Kočička-. Nakoľko sú to spojené nádoby.

    A vysvetli Prosím Ťa hráčom, ako sa dá dohodnúť bez klanovej diplomacie.
    Bez spojek a poniek. Ako je toto, vôbec možné? Pýtam sa.

    Nakoľko by mal platiť aj ďalší zákaz, že do skupinky nesmie vstúpiť hráč
    z cudzej firmy
    . Tým by sa celá skupinka rozpadla. Ak by toto prešlo,
    Prosím vysvetli, akoby klany toho naďalej dokázali zneužívať? Ak si taký múdry.
     
    Naposledy upraveno: 17/11/17
  2. -baghira2-Chápu, že chceš pro nováčky hru zlepšit, ale tyhle změny co tu chceš zavést, to už je trošku moc..takhle odradíš jen staré hráče, kteří tu hru hrají xx let, a díky nim ta hra ještě existuje. Zákazat střílet vlastní firmu, ok to beru..ale pořád musí mít možnost hráč volby s kým si chce zahrát a s kým ne.
    Věř, že hráči, kteří už hrají spolu řadu let, tak nepotřebují se vidět na mapě v ponku nebo ve spojenectví, a i přesto si dokáží pomoct.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. jaritko

    jaritko User

    Hovorí Ti niečo Teamspeak, skype a pod. Týto hráči spolu komunikujú a aj keď nebudú mať spoločnú diplomaciu, tak sa dohodnú a budú strieľať bez rozdielu cudzích aj vlastných. A samozrejme k tomu nepotrebuju ani skupinu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Už chápem. Očividne aj tie komunikačné siete ako FB, Teamspeak, skype, twitter by mali taktiež zakázať. Jediná komunikácia by mala byť cez chat.

    Část příspěvku smazána.

    Rozhodne by to mali zablokovať. A taktiež by to malo byť ustanovené v pravidlách VOP aj s číslom paragrafu!
    Pretože, by to mali zaradiť ako nelegálnu aktivitu hráčov. "Prípustný by mal byť len chat hry a discord. Nič viac!"
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/11/17
  5. Warden

    Warden User

    Ahoj Baghiro, trochu špatně chápeš VOP. Používání komunikačních programů jako FB, Teamspeak, Skype nebo Twitter rozhodně nic neporušuje. Prosím, nepiš zavádějící informace. Smazal jsem zavádějící část tvého příspěvku. Jako návrh to napsat můžeš, ale již teď ti mohu říct, že to rozhodně nelze do pravidel zavést.
     
    -baghira2-, jaritko a ZOHAN tohle ocenili.
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Mám skvělý nápad? Co takhle zakázat tuto hru hrát multiklanům přez internet? A problém je vyřešen.:D:p
    baghira napsal?
    Můžeš mi prosím vysvětlit, jak by jsi dodržování takového nesmyslu chtěl technicky provézt a potom následně kontrolovat?
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    -baghira2- Měl by sis s těmi svými nápady dát na chvíli pauzu. ;)
     
    bhagira22, -baghira2- a jaritko tohle ocenili.
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Sentiero Chápu, jsou čoraz více nesnesitelnejší. Omlouvám se.
    Jenom, škoda že Ti komunikační programy nelze BP a jejich stanovy, zakázat. :(

    Snaha byla. Toť vše. Dík za vysvětlení. Již se k tomu více, rozhodně vracet nebudu.
    Nakolik to již, teď není možné. Dík za vysvětlení a za Tvou trpělivost Warden. ;)
     
    Naposledy upraveno: 17/11/17
    bhagira22 a krtko458458458 tohle ocenili.
  9. Však hej, normálně si s kamarády posíláme tweety že jdem chvilku zalítat. :D Zkoušeli jsme i snapy bažantů vedle počítačů, jakože jsme ready na marathon, ale bůhvíproč je praktičtější si prostě brnknout nebo se slízt na tsku :D
    Btw. dneska mi volala mamina, jestli se jako rodina sejdem na vánoce. Doufám že neexistuje žádný zákon který by naší dvojnárodnostní rodině zakazoval se spolu dorozumívat. Tak budu doufat že se žádní politici nenechají inspirovat keckalem, aspoň do těch vánoc. :D

    Z vážnějšího soudku, BP nemá pramoc zakazovat nebo vymáhat dodržování čehokoliv na platformách které nevlastní a nesouvisí s jejich hrami. Takže tohle je akorát další perla. Asi by to chtělo zase chvilku pauzu. :rolleyes:
     
    jaritko tohle ocenil(a).
  10. No já navážu na -baghira2- zrušme DO jako on-line a každý si ji nainstaluje do počítače. V nastavení si určí svoje pravidla a může lítat. Dobrý, ne?
    Než budu napaden, myšleno jako vtip.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Warden

    Warden User

    No tak, už nechme toho vytváření OT, ať se nám neztratí podstata této diskuze. I extrémní názor pana Baghiry je jen názor a dle mě nezasluhuje tolik komentáře. Možná by bylo zajímavé, kdyby někdo shrnul to podstatné z této diskuze do jednoho příspěvku. Je to náročný úkol. ;)
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Teď už to beru opravdu vážně, pokusím se to shrnout.
    Zítra by sem už to, měl mít hotov.

    Ty absurdity, které sem za poslední dni k tomu napsal; scela vypouštím.

    EDIT: Z hlediska odbornosti, to shrnutí přidám během 20 listopadu 2017.
     
    Naposledy upraveno: 19/11/17
    bhagira22, krtko458458458 a Warden tohle ocenili.
  13. Martin14

    Martin14 User

    čaute ja som za ako sa pisalo že dat hracom na týžden zmenu firmy bez poskodeny cti ak by bola moznost v tej danej firme uz ostat bez poskodenia :) toto mne osobne nevadi za toto by som bol ostatne sa mne osobne nepaci ale toto je primerane :) plus teda ze ak by aj boli nejake aliancie a podobne tak dat trest to mne tiez nevadi :).
     
  14. Beztrestný prestup určite nie, lebo všetci by sa nahádzali do jednej firmy a vznikla by tak "superfirma".
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Pokud by byl stejnej systém hodností, tak věř že by si hráči firmy rozdělili :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. V tomto má Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] pravdu, nevznikla by superfirma. Ale jak jsem to tak pročítal zpětně, nejvíce tu vadí lidem ovládání různých akcí multiklany. Za jejich úplný zákaz je tu většina. Dále napadání a střílení vlastní firmy - také většina pro zákaz. Války ve firmě vykázat na bojové mapy. A mezifiremní diplomacie? Tak 50 na 50 pro i proti. Pokud jsem něco vynechal, omlouvám se, ale poznámky mi rozkousala kočka:D
     
    *SATKO*, -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  17. buubaak

    buubaak User

    mně multiklany nevadí, horši jsou skupinové boostery.

    chtěl bych aby byla možnost vyhlásit osobní war hráčům .), protože jsou takové jedinci nebo skupinky :D, kteří otravuji, pak opustí klan a já je pak nemůžu sundávat, když jsou stejná firma. To mě štve. A pokud chcete aby jeden klan neovladal nějakou akci, např. hitaca, potom se da udělat to aby ten kdo zrovna střílí do hitaca nemohl být napaden hráčem. Potom muže střílet hitaca i flaxa a bude mít šanci něco získat.

    jejda ted koukam že jsem Perspektivní autor, asi to bude za počet napsaného a ne za ten obsah, že? :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. LowEnough

    LowEnough User

    Pokud s tímto nebude BP dělat nic pak nastane nevyhnutelné a to odliv hráčů kteří to přestanou hrát. Zrovna včera se mi několikrát stalo že jsem na portu střílel enemáky a začal jim pomáhat vlastní "moje" firma. Už to nějaký měsíc nehraju ale vždy se vracím v naději že se něco změnilo:( Bohužel to jde do háje čím dál více.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. BP dalo hráčům volnost a ono se to zvrhlo.Za mých začátků byla mezifiremní diplomacie, PONka a spojka normál, ale nikdy se nepomáhalo proti vlastní firmě. No snad proto je tu toto téma a něco se s tím bude dělat, protože tento nešvar štve už i mě, aby mě sundla vlastní firma.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Warden

    Warden User

    Ano, BP chce s touto situací něco udělat a proto mapuje tuto problematiku na jednotlivých serverech.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.