Diskuze: Multifunkční lodě - Aegis, Citadel a Spearhead

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Respawned

    Respawned User

    zdravim, chcem sa spytat ktora lod je najrychlejsia bez schopnosti?
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

  3. Korben

    Korben User

    Stačí si v biblii pozrieť lode a pri každej máš napísanú základnú rýchlosť. ;)
    Odkaz na bibliu , mám rovno v podpise.
     
    -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  4. Sentiero

    Sentiero User

    Respawned ̶n̶e̶j̶r̶y̶c̶h̶l̶e̶j̶š̶í̶ ̶j̶e̶ ̶v̶e̶g̶a̶ ̶s̶ ̶d̶e̶s̶i̶g̶n̶e̶m̶ ̶P̶u̶s̶a̶t̶,̶ ̶p̶a̶k̶ ̶j̶e̶ ̶S̶p̶e̶a̶r̶h̶e̶a̶d̶.

    Správně:
     
    Naposledy upraveno: 13/8/15
  5. Respawned

    Respawned User

    dakujem za odpovede, ja som to v biblii aj v technicko-taktickom neviem co pozeral ale stale som si nebol isty :D
    ale tym padom tam nejaky velky rozdiel nebude, medzi spear a pusat ze nie?
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Respawned Maju rovnaku rychlost na maxime, akurat pusat je drahsi a silnejsi. ;)
     
    -baghira2- a Respawned tohle ocenili.
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Opravdu, mají stejnou rychlost, jak píše |Oromë|. To jsem se teda před tím nějak přepočítala.

    To bude určitě tím horkem, to tu na foru topíte, že je tu takový vedro? Protože já pak špatně počítám... :D
     
  8. markuko201

    markuko201 User

    vedeli by ste poradit mám Aegisa a chcel by som kupit design veteran alebo elite kedže ten elite skracuje 2 schopnosti to je trošku nevýhoda že čo by bolo lepšie na brány? za každú odpoved budem vdacny
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    markuko201 Ak ti ide o bonus cti a BS, tak zober veteran, ak o dmg a obranu, tak elite.

    Elite sice skracuje schopnost, no zaroven dalsiu aj predlzuje, elite je rozhodne lepsi ak ide o vydrz.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. markuko201

    markuko201 User

    dík moc za radu kupim si elite :)
     
  11. markuko201 - Já jsem si jako 1. koupil taky Elite a teď už ho vůbec nepoužívám. Dávám přednost bonusům u Veterána.
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Jde o to co hrac preferuje, pokud mu jde o ranky a zebricek, tak Veteran.
    Na boj je zase lepsi Elite ktery ma krom zmeny doby trvani schopnosti i 5% na DMG, cili strileni pujde rychleji a usetri o neco malo vic munice a casu.
    Osobne kdybych letal s Aegis a chtelo se mi prehazovat designy, tak do brany bych vzal Veteran, a na normalnich mapach letal s Elitem.
     
  13. hale víte kde jsou ty nejsilnější pety např. alpha pet když je ta akce hledam je všude nikde nejsou, jediný nejsilnější které jsem našel jsou na mapách X-7 alpha pet tam taky neni :( ???
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    jirkorbiťák Alpha PET nie je nikde, to je boss npc a bude v akciovej GG, ta bude dostupna v nedelu.

    Mimochodom toto nie je vhodna diskusia k NPC, nabuduce pis sem Diskuze: Seznam NPC alebo do tejto temy Nova brana
     
    -baghira2- a jirkorbiťák tohle ocenili.
  15. lonja68

    lonja68 User

    chystáte nejáké nové lode ? nebo designy na golíka
     
  16. Spartakus

    Spartakus User

    Pochybuju a pokud nějaké budou, tak se to dozvíš v oficiálních oznámeních. :)
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    Spartakus Aby si nebol prekvapeny. ;)

    lonja68 Samozrejme plati to co napisal spoluhrac, dopredu ti nikto nic nepovie, sleduj oficialne oznamenie a FAQ, ak bude nieco nove, tak o tom bude oznam.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. TRIXT

    TRIXT User

    |Oromë|, ty šibale, že by jsi něco věděl? :D No, budeme sledovat oficiální oznámení. ;)
     
  19. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Měl bych ještě dotaz k Spearhendu:
    Má někdo zkušenost s tím, zda je hráč v ultramasku viděn soupeřem na minimapě za situace, kdy mu odlétne z dostřelu - použije ultramask, ale má ho stále označenýho ?
    Mě se stalo, že ve stejné situaci mě soupeř zaměřil a to ještě v době trvání ultramasku ?!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Osobne pred spearhedom preferujem Pusat. Jednak má rovnakú rýchlosť a zaroveň spravíš aj slušný Damage v prípade že ťa niekto napadne či už pri zbierani boxov na PVP alebo na SpaceBally. Aj ked spearhead ma výhodu supermaskovania nevyužiješ to až tak často.. Pusat je jednoznačne lepšia voľba ako spearhead.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.