Diskuze: Multifunkční lodě - Aegis, Citadel a Spearhead

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    Dinosam-SVK- Nie, tie schopnosti sa nerusia navzajom. A pokial viem, okamzity stit len chrani niekolko sekund pred utokom, nerusi skill schopnosti.
     
    Dinosam-SVK- a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Warden

    Warden User

    Dinosam-SVK-: Diminisherovi neruší schopnost CPU instantní štít, ale HiTech "Obnova štítů".
     
    -baghira2- a Dinosam-SVK- tohle ocenili.
  3. no jo, myslel som toto len som to ako furt inak pomenoval ako to normálne je
     
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jak je to s těmi cooldowny? Plánuje se to vrátit do původního stavu, jak to bylo, že se cooldown počítal od aktivace schopnosti? Už několikrát jsem to hlásil jako bug a nic moc vyjádření k tomu. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Sentiero

    Sentiero User

    Badmaniak jak to myslíš? Cooldown by se měl počítat od doby, kdy schopnost skončí nebo...? Jinak normálně fungují, pokud někdo nezneužívá bugy, kterými docílí toho, že tam cooldown nenaskočí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Od začátku lodí se schopnostmi to bylo tak, že se to počítalo od začátku. Po letech to někdo změnil, ale stejně ne u všech lodí. Takže proto se ptám, zda se o to někdo zajímal, protože se na to ptám už víc jak půl roku. :)
    Možná to vážně byla 4 roky chyba a pak to změnili, nevim, proto se ptám.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Jo takhle. Já si nepamatuju, co jsem měla předevčírem na oběd, natož abych si pamatovala, jak to bylo tehdy se schopnostmi :D

    No mohla to být celou tu dobu chyba. Dvojnásobek x4 z bran byla taky chyba a jak dlouho trvala :)
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Možná rok. Ale tohle bylo od začátku po celou dobu u všech schopností.
    A změna nastala s jednou akcí v březnu (a ne u všech). Tedy ne najednou, takže se to mohlo zdát jako chyba.
    Stejně jako změna chování NPC nastala kdysi v květnu taky s jednou akcí a zdálo se to jako chyba a doted nevíme jestli ej to chyba, nebo záměr. (obzvlástě u protegitů). :)
    Protože tady se nikdo k ničemu nevyjádří...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Pokud si dobře pamatuji, tento problém vznikl, když výrazně zkrátili cooldown u schopností lodí. Díky tomu, že cooldown začínal se začátkem schopnosti, tak se dalo docílit, že skoro žádný nebyl. To ale nebylo záměrem tvůrců hry (možná si ani neuvědomili, že se cooldown počítá od začátku) a proto tuto chybu později napravili. Už z podstaty cooldownu by se tento měl počítat až od skončení schopnosti.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Lenže pri aegis to bol aj dobrý boost napr. oprava štítu cooldown bol o tých 5 sekúnd kratší cize len 10 s namiesto 15 s čo bolo citeľné
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Přesně o tomhle mluvím. Spousta hráčů s tím počítalo.
    Takže tohle je oficiální vyjádření, že to byla chyba? Protože podle mě je to chyba spíše teď, jelikož každá schopnost to má jinak. Teď nevim kde přesně jsem to viděl, ale někde to tak zůstalo. Pokud to zjistím, tak dám vědět. Dřív to bylo všude stejně.

    Ale jasně, chápu to, jelikož třeba u sperhedky s boosterama to bylo docela rychlý.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.