Diskuze: Nový systém hangáru

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 23/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 25/1/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tak hneď prvá otázka.

    Ako to bude pri zmene výbavy zo surgeona na iný dizajn na gola alebo opačne keďže ten počet slotov nesedí?
     
  3. jisap123

    jisap123 User

    Asi jsem to špatně pochopil, nebo nevím, ale k čemu je ten update dobrý? Mě se zdá, že to bude zbytečně nepřehledný.
     
  4. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Uplná zbytečnnost...ted když budu chtít u golíka změnit např. ze spectruma na venom,tak budu musetjak idiot přehazovat celé vybavení....takže min. 5 minut mi t zabere místo dosavadních 5ti vteřin u změny deingu...hmsupeeeer.
    zachvilku budem hodinu klikat všechno možný kolem abychom si mohli zahrát...tentokráte palec dolu:-/
     
  5. Precitaj si posledné vety vo FAQ a potom niečo zistis :)
     
  6. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    četl jsem... ale třeba suregon a venom mají rozdíl ve slotech...takže to nebude tak snadný...ale to je jedno...stejně budou lidi víc nadávat než chválit,protože toto mi příde jako megaloupost a nejsem učo sám...navíc by se měli sustředit na doladění jedné věci a pak cpát dlší blbost...ještě nedoladili montáž a šup už nám valí další..:-/
     
  7. Tak ja patrím k tým druhým. Ja to podporujem a aj na teste mi to prišlo veľmi pekné a "moderné".
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    podľa twitch streamu čo som sledoval, vyzerá to fungovať správne, ak budeš mať asi prehadzovat z vegy do golika (ak to vobec pôjde, podľa streamu to nebolo isté) tak asi budeš musieť dohodiť zvyšok.

    Nie som si istý či to bude fungovať medzi všetkými typmi alebo len medzi golíkmi atď,
     
    -baghira2- a †яOssΞ†® tohle ocenili.
  9. Ďakujem za odpoveď.
     
  10. A kdy že to má být ve hře? :D
     
  11. Jak to bude na aukcích, zůstanou na dražbě lodě Aegis s těmi desingy?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. A napr. ked mam golika a mam v hangari ešte 2 golikov , tak budem mať odškodne?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    krtko458458458 Otvoril si vobec ten odkaz? Hned v prvej casti je toto.

    • Nový systém zároveň vyžaduje, aby všechny lodě byly jedinečné. Pokud tedy vlastníte několik několik verzí určité (staré) lodi, budete odškodněni.

    BP planuje pridat mnohe dizajny. Napr. dizajn champion bude sluzit ako platforma pre napr. francuzkeho gola. Vela krajin bude mat svoje farby, uz nielen turecko a USA(asi nezabudnu ani na nas). ;) A ak niekto hovori, ze dalsie zbytocne dizajny... Nie, napr. tieto dizajny budu mat spolocne bonusy, cize 10% cest a 5% dmg.

    Hold surgeon sa uz nebude moct prehadzovat napr. s skillom za 1 sekundu. Toto je podla mna plus. je to len sila zvyku, celkovo by to malo byt plynulejsie.

    Prehladnejsie to bude, len si musite zvyknut.
     
    Naposledy upraveno: 23/5/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Když mám desing elit na aegisku, tak o něj příjdu? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. McHon

    McHon User

    Prostě to bude jako v Seafight tam máte jednu výbavu a přepínáte mezi designy akorát tady má ještě vzhled lodi svoje vlastnosti. Nvm jak to bude vypadat ve hře ale je to rozhodně zajímavá změna. A sem zvědav na výši toho odškodnění a když už nebudou hangárové haly za urko tak doufám že i to odškodní.
     
  16. Bude to pekné, keď sa to dostane do hry. Bol som aj na test servery a nebolo to zlé. Stále nové aktualizácie. :)
    Už len vyčkať čo sa bude diať....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Tak podľa neoficiálneho oznámenia sme sa tam aj slováci aj česi umiestnili takže verím že sa to nezmení a dostaneme dizajn aj mi.
     
  18. Mám otazku? Ak mam aegis veterana ale normalnu aegisu nemam tak ten veteran sa bude chovať ako aega?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Drift1

    Drift1 User

    To je zase debata..s jedním souhlasím nejprve opravit a doladit pak dávat další..kdy bude update do realu jsem zcela zvědav a zamlouvá se mi to velmi..bude to o dost lehčí..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Kdy se to má vlastně zavést do hry, jestli to není tajné? Díky za odpověď.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).