Diskuze: Nový systém hangáru

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 23/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. 9 stránek a 8 stránek jen o tom, komu co chybí. Několikrát se psalo, že se o problému ví, bude se řešit, jen je třeba počkat... Ale stejně za hodinu napíše 10 dalších troubů, že jim chybí základní lodě... Ach jo... Sry, ale já musel.
     
    -baghira2- a Jessie tohle ocenili.
  2. ve FQ se píše
    ... ehm vlastnil jsem 3 Phenixe, ale žádné odškodnění jsem nedostal, resp. jsem nic navíc nezjistil...;)

    no a jinak jsem vlastnil, všech 10hangárů kupovaných ještě za uri, bude za toto taky kompenzace? ve FAQ se o tom nepíše.

    jinak nový systém hangáru je total chaos, z mého pohledu nepřehledný a zmatečný a to nejsem člověk, který by opovrhoval novinkami.


    ps: to první je tak trochu vtip, ale 3 vajíčka jsem fakt měl...):)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Mám jednú otázku..... zo zelených/zlatých boxov/truhlíc padali profi designy (venom, sentinel, spectrum, deminisher, solace, lighting) (pri veľkom šťastí)
    Budú tieto designy v boxoch/truhlíc aj naďalej dostupné?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Ahoj, po přechodu na nový systém hangáru (tedy po restartu na GE1) jsem ztratil miliardu kreditů co jsem měl v aukci a dražil jsem, co mám dělat?

    EDIT: Nový systém ani neukazuje body v letounech, když je expím (dneska jsem opravoval na 5 lvl)
     
    Naposledy upraveno: 27/5/16
  5. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Ač mozna je to trosku mimo ale spada to pod tuto aktualizaci -tudiz to davam sem - v popisu v hangaru je prehozeno pocet kuponu ke skoku a pocet opravnych kuponu.Jinak je to jako s kazdou novinkou -proste si to musi sednout.Beru to pozitivne -mam na vikend co delat :D
    A mensi OT:konecne si muzu koupit sutry a treba uprava v aukci kde se zobrazuji jen nevlastnene lode (postaru dizajny) je podle mne vubec krok k prehlednosti.A za 3 dny to vlaste uz nebude nic noveho;)
     
    Naposledy upraveno: 27/5/16
  6. Opět triumfalni uspech BP misto doladeni a odstraneni lagu tak je tu dalsi pruser a hrebicek do rakve zvane Dark Orbit ted uz mimo dimishera nepouziji nic protoze pokazde podnikat martirium s rucnim obsazovanim slotu kdyz zmenim desing tak k hrani se uz vubec nedostanu.Dekuji Vam jeste par takovych prima zmen a prestavam hrat tahle mam malo casu a stravit ho zbytecnostma co si vymyslite to me nebavy.
     
  7. R.I.P darkorbit :)
     
  8. AnitkaMiláč€k ten system prevodu tam je na paradu ? a este som si všimol chybičku ked kliknete nejaku lod v hangari tak hodnotu poukažok na skok a opravu udava opačne :)
     
  9. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    vlastnil som niekolko lodi defcom (6-7, presne neviem) aj yamato, kvoli ktorym som kupil double boxy a zaplatil viacero kuiper bran za uridium (ziadne U som z nich nedostal) aby som ich mohol mat viac. Akym sposobom a kedy budem odskodneny? Dozviem sa to vobec? Zatial neviem o tom ze by mi prisla nejaka nahrada
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Pozri sa do dennika a uvidíš že si bol ale ako to neviem. Ja tam mam len expocompensation 2x a nič iné.
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

    -Kaperko- tohle ocenil(a).
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já stejně nechápu, proč rozdělili každý design prakticky zvlášt a přitom nechali možnost měnit designy v rámci designových lodí. Takže dřív byl golík a na něj 15 designů, ted máme 10 golíků a na jednom 4 designy, na dalším po dvou, na dalším po jednom... Co to má za smysl? S tejně tak Aegis, ted máme tři aegis, na dvou po jednom a na jednom po dvou... A ještě k tomu to věčné přehazování...

    Jo a kdesi jsem četl, že jste říkali, že pro Expo design potřebujete normální design, tedy lightning obyč třeb. To nestačí vega?? Jsako já věšechny designy mám, ale necháu proč když si někdo koupí lod, pak musí koupit design, který se PRÝ bere jako loď ale je k tomu potřeba snad i ta původní, a pak teprve ještě další design.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Namiesto toho aby ste sa tu sťažovali aké to je tak ste mohli preštudovať toto https://board-cs.darkorbit.com//threads/m-a-s-q-u-e-shiplookz-caste-dotazy.105571/ a učiť sa nový hangár používať. A nie písať, že ,,R.I.P. darkorbit......
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    nabudúce si skús preštudovať novinku ako hneď kritizovať, máš tam tlačítko na rýchle presunutie výbavy z lode do lode. to je to isté čo bolo predtým.

    Lightening je základná loď už, s nejakou funkciou. Mrazivý design a Fialový design sú len iné sfarbenia Lighteningu ale schopnosti nemajú schopnosti má základny žltý ligtening chápeš, preto nie sú ako samostatne lode ale len ako variace farebnosti, ktoré si vieš prehodiť. Základna vega nemá žiadne schopnosti, ale ligthening má, preto sú už považované za rozdielné lode. Treba prestať vnímať, všetky designy ako design ale ako samostatné lode ak majú nejakú schopnosť alebo bonus.
    Zatiaľ čo Elite a Vetern Citadel napr. síce sú designy na jednú a tu istú loď ale majú rozdielné bonusy preto sú považované ako za rozdielné. Ďalší je základny goliath, všetky designy, ktoré majú schopnosti nejaké a bonusy sú ako rozdielné lode ALE napr razer goliath, UBA pod. sú len iné farebnosti, ktoré nemajú žiadne bonusy tak isto ako základny preto ak ich cheš používať musíš mať základny goliath a len si zmeniť farbnosť.
    Neviem vysvetlil som to pochopitelne?

    Všimni si, že v obchode medzi Lodami mas lode, ktoré majú schopnosti a pod. v Design sekcií už máš iba farebné viariacie, ktoré nemajú žiadne bonusy, bonus má tá loď.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Připadá mi to, že tento update hangáru je naprosto na nic. Ano je hezké že si můžu dát do ,,oblíbených,, desingy které nejradši používám, ale dost mě štve, že když si chci přehodit výbavu z Pusatu nebo Surgeonu do jiného desingu tak mám smůlu a musím to přeházet ručně, jelikož tlačítko Přesunout systém mě pošle do háje, že nemám jiné lodě se stejným počtem slotů. Starej dobrej hangár, tam stačilo jen překliknout desing a doplnit těch pár štítů/laserů nebo když jich bylo přebytek tak se sami vyndaly.
     
    AnitkaMiláč€k tohle ocenil(a).
  16. brzda102

    brzda102 User

    keď chcem nahodiť veci do pet tak mi tie cargo protokoly neukazuje a keď dám inventár tak tam mi ich ukazuje, prezeral som všetky lode či ich náhodou niekde nemám nahodené ale nie nemám
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Tahle hra už Vážně přestavá být tou hrou co bývala a začíná to směřovat k zaniku a odsouzení poslat ju pod kytičky.Věčně něco Nového i když některé věci byly užitečné,Věčně nějaké problémy s hrou,věčně něco nefunguje,je nedoladěné,neodzkoušené a tak by se dalo pokračovat.ještě pár takových nepodařených novinek a nedoladěné hry,odstranění reálných problémů ve hře a spousta hráčů přestane hrát.Jen mně upřímně mrzí,že člověk u toho proseděl tolik času,někteří do té hry vrazili spoustu svých financí za různé vybavení lodí apodobně,uridia a tak dál a v životě už ty peníze dotyčný nikdy neuvidí včetně mne a i kdyby to někdo chtěl prodat ten učet,tak mu to stejně nikdo nekoupí. Takže opět Bravo Bigpointe Gratuluji,Tleskám a Smekám klobouk.Jen tak dál. !!!
     
    Mast€r1 tohle ocenil(a).
  18. Eny

    Eny User

    Ako to vlastne bude s tými kompenzáciami? Mám ešte počkať alebo to vzdať? Denník som si prešiel nič som nedostal...
     
  19. TRIXT

    TRIXT User

    brzda102: Pokud protokoly vidíš v inventáři (psal jsi jinde, že je vidíš), pak by mělo stačit vyházet po jistotu výbavu ze všech lodí pomocí ozubeného kolečka a to z obou konfigurací (1 i 2).

    [​IMG]



    Eny: Kompentzace za lodě již byly vyplacené. Pokud jsi je obdržel, máš o tom v deníku záznam. Hledej v deníku slovíčko shipCompensation. Jaká byla kompenzace se dočteš v příspěvku #120


    [†Marquez†]: Včera jsem se s novým hangárem seznámil a mohu ti říct, co se týká funkčnosti, že velký rozdíl mezi starým a novým hangárem není. Dá se rozmístit lodě po různých mapách. Opět je možno se přepínat na tyto lodě a na daném místě warpovat na tu se kterou lítám (músíš si tyto lodě dát do oblíbených). Také se dá přehazovat výbava podobně rychle jako dříve design (dříve dva kliky myší, dne tři kliky myší). Jediná vada na kráse je, že přesun nefunguje vůči Surgeonovi. Osobně si myslím, že tato aktualizace je jen přípravou na další změny. ;)

    Badmaniak: Rozdělení na lodě a designy není tak zmatené jak píšeš. Pokud původní design měnil jakoukoliv vlastnost lodě, stal se samostatnou lodí. Pokud měnil jen vzhled, stal se designem. Pro ty co vlastní ledové designy vznikl trochu problém, pokud nevlastní základní designy, ze kterých ledové převzaly vlastnosti. Lodí se staly designy Elite a ty ledové se staly designy k novým X-Elite lodím (nemění vlastnosti lodě). Jen na tyto nové lodě se pak ledové designy dají nasadit. Hráčům to občas nedojde a mají pocit, že o některé designy přišli.
     
    Naposledy upraveno: 28/5/16
  20. Čo tak novinku prv vyskúšať a až potom komentovať? Tento, ako to nazvať "Update" je dobrý krok, je to lepšie ako to bolo, napr. sentinel, solace a pod.. čo boli ešte nedávno "dizajny" sú jednoducho teraz už lode. Dizajny si môžete meniť len na lodiach ktoré majú isté schopnosti. Lode ostávajú odstavené po mapách ako aj predtým. Fakt ma zaujíma kto lietal na default citadele, aegis atď. keď mal dizajny. Lenže akonáhle to zmizne tak vznikne velký FLAME a idete sa tu roztrhať,. Lietať predsa môžte aj bez základného, čiže aj na X-Elite, X-Veteran... TRIXT to vysvetlil nadomnou...