Diskuze: Nový systém hangáru

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 23/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. 88samo88

    88samo88 User

    Všimli ste si že v hangare vam ukazuje namiseto poukazok na opravu poukazky na skok ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. TRIXT

    TRIXT User

    88samo88: Ano, tato chyba je jižř hlášena. Co je hlášeno lze zjistit v tématu: Hlásenie problémov v hre 28.5.2016 Moderátoři a admini se k problémům vyjadřují zeleně. Pokud je problém již nahlášen, není potřeba ho hlásit opakovaně.
     
  3. -FETTY-

    -FETTY- User

    Tak tohleto jste fakt podadily.... :-(
     
  4. buubaak

    buubaak User

    ahoj , od začatku této nove akce na cz3 mi to laguje, je to tu juž hlašeno ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. jisap123

    jisap123 User

    To jsem včera nahlásil do chyb v překladu. Už se o tom ví.
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    buubaak: Zkus napsat podrobněji kdy a v jaké situaci se to seká. Tento příspěvek napiš do tématu: Hlásenie problémov v hre 28.5.2016 a doplň potřebné informace včetně potřebných testů připojení (viz. první příspěvek daného tématu).

    -FETTY-: Problém bude spíše u tebe. Vůbec jsi si neprostudoval poskytnuté informace. Nový hangár jen napravuje určité nelogičnosti původního hangáru, který například Vegu a Pussatku považoval za jednu loď, i když se od sebe lišili pomalu více než goliat a aegis. Nový systém není špatný, jen je jiný a lidé na změny někdy špatně reagují. Zkus si přečíst to, co o novém hangáru napsal Jessie a třeba příště nebudeš dělat tak povrchní závery. Viz. Nový systém hangáru SHIP Expo Lookz
     
    Naposledy upraveno: 28/5/16
  7. -FETTY-

    -FETTY- User

    Hlavně mě naštvalo,že budu muset u každýho skill gola nastavovat premiovou a hlavní lištu,to mi přijde velmi ale velmi zbytečné..Nepočítám aegisky..To raději se nechám zakletej v jedný lodi a na zbytek kašlu. Vega a Vega Pussat je přece jedna lod jen dyzajn jiný.No,je to slovíčkaření.Protože,když si nekoupím vegu,NEMOHU POUŽÍT Pussata.He?nebo,ted je to jinak?
     
  8. jisap123

    jisap123 User

    Je to jinak, když máš pusatku, nepotřebuješ vegu. To samé spectrum a golik, samoszřejmě i ostatní designy.
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    -FETTY-: Pussatka se nově stala samostatnou lodí. Nemusíš si kupovat Vegu a pak design. Koupíš si rovnou Pussat a navíc mnohem levněji. Opravdu si zkus prostudovat veškeré dostupné informace a pak uvidíš.

    Jen zopakuji:
     
    Naposledy upraveno: 28/5/16
  10. brzda102

    brzda102 User

    zmazal som konfigurácie na všetkých lodiach obe konfigurácie a tie cargo protokoly stále nejdú nahodiť a som zistil že to isté mi spravilo s jedným opravovacím robotom a jedným rozšíením nákladného priestoru co som mal v tej jednej citatele predtím, nahodiť do lode nejdú ale keď dám inventár tak tam to mám
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    brzda102

    Chápem, pozerám, že si to nahlásil aj do patričného príspevku pre problémy počas akcie. Tvoj problém máme zaznamenaný, skontrolujeme a posunieme ďalej, nemyslím, si že existuje teraz nejaká rada, ktorá by ti pomohla, asi budeš musieť byť trpezlivý. Vďaka

    EDIT. ak si neskúšal tak skús premezať prehliadač, updatnut flash, a všetko okolo toho a vyskúšať aj iné prehlidače či to nepomôže.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. brzda102

    brzda102 User

    ok, inac to vyzera super a dava to viacej moznosti rozlozit si lode a este by so mal otazku ze tie bonusy co davali dizajny na lode ostali? ale predpokladam ze ano
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Všetky bonusy a schopnosti, ktoré designy mali predtým by mali mať aj Lode pokiaľ sa nemýlím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. nevíte někdo jestlůi už behem této akce přijdou ty 2 nové lodě mimesis ...
     
  15. buubaak

    buubaak User

    [​IMG]100223961
    cz3

    myslím že se mí nenačetla x4 - 20.000 v alfě, po ukončeni

    zde je obrazek z denniku http://leteckaposta.cz/540593131

    a od včerejška mam trochu lagy když střilim npc
     
    Naposledy upraveno: 28/5/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Zdravim, co se stalo napr. s designem Razer na golika? Pokud je odstranen, jaka je tedy nahrada?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. TRIXT

    TRIXT User

    Imperátor[CZ1]: Design Razer je i nadále designem. Nestala se z něj samostatná loď. Musíš vlastnit loď Goliath a na něj si pak dáš desugn Razer.

    [​IMG]
     
  18. Tim padem nechapu, proc nemam lod goliath, kdyz jsem ji uz vlastnil?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. TRIXT

    TRIXT User

    Imperátor[CZ1]: Je to chyba. Základní lodě Aegis, Citadel, Spearhead a Goliath nebyla hráčům připsána, pokud majitel vlastnil designy na tyto lodi. Chyba již byla nahlášena. Musíme vyčkat co s tím BP provede.
     
  20. Aegis a sperhead pro zmenu mam :oops:.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).