Diskuze: Nový systém hangáru

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 23/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Stihnou se behem akce objevit ty dve nove lodicky? :)
     
  2. jisap123

    jisap123 User

    Já v to doufám :D
     
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    -baghira2- - pozastav si produkciu promeria a bude sa ti doplnat prometid a duranium.Terbium,prometium a endurium ziskas dvomi sposobmi,bud vypnes na den alebo dlhsie produkciu prometidu a durania alebo si kupis robotov(kliknes na rudu a na produktivitu) na zvysenie produkciu az do vysky 12% navyse.

    btw:upravene.
     
    Naposledy upraveno: 29/5/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Príspevok som omylom, vymazal. Reakciu som si všimol až teraz.
    Inak, Ďakujem za dobre mienené rady; to už dávno viem. Body za vymazanie príspevku, statočne znesiem.

    A btw. si Prosím Ťa uprav, nakoľko predošlý príspevok už neexistuje, na ktorý si reagoval.
    Ak som tým niekoho predsa len pobúril, tak sa ospravedlňujem. Písal som to v afektu - teda v stave nepríčetnosti,
    to jediné ma ospravedlňuje. Normálne sa mi to nestáva. Vďaka za dobre mierené rady.
    A odteraz si dám oveľa väčší pozor, aby som nereagoval s horúcou hlavou.

    Btw. hádam to vezmú do úvahy (nakoľko ten poburujúci príspevok tu už nie je)
    a dajú nižší trest, dúfam. V plnej výške prijímam následky svojej prchkej povahy.

    *pursuer* vďaka.
     
    Naposledy upraveno: 29/5/16
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    No takze, ja ani nebudem citat 5 stran co tu pribudlu lebo tam bude furt to iste dookola(kedze vcera nebol cas na pc), ako ludia trochu to prehanate.

    Na chyby je vytvorene tema, takze vsetky hlasenia smerovat tam. Ano, nie vsetko funguje ako ma, no bude sa to riesit.

    Ak ide o kompenzacie za lode. Ako stale mate 3 lode citadel, aegis a sperhead. Veg mate asi 6, golov asi 20. Kto tvrdi, ze prisiel o lode je trochu mimo, tych lodi mate teraz praveze viac. A pritom ste ich drazili vacsinou iba za kredity, urcite nikto nekupoval duplicitne lode za ucko. Mala kompenzacia bola a nic viac by som necakal.

    Ak by niekto chcel vediet, rpesna kompenzacia za jednu lod je: 10,000 UCB-100, 500 UBR-100, 10 Booty Keys, 10 Extra Energy.
     
    -baghira2-, **rozárka** a jisap123 tohle ocenili.
  6. |Oromë|,ja som si kupoval lode všetky za uridium a tak isto aj skoro všetky dizajnyo_O
     
  7. jisap123

    jisap123 User

    No tak zatím lítej na "designech", BP na tom pracuje a mezitím si to zkus vydražit v aukci.
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Eρεβος*SK A kde je problem? Necitas co som napisal? Tie zakladne lode co zmizli sa budu vracat, to je chyba, ved sa to tu pisalo 100x. Ja narazam na lode rovnakeho typu co si vlastnil 2x.

    Pochybujem, ze by si kupoval 3 citadely za ucko. Vsetky duplicitne lode hraci bud nasli v bedni, v brane, v drazbe a podobne.

    Dizajny predsa ostali v hre vsetky + zakladne lode sa budu vracat. Takze az sa opravi chyba, kazdy hrac bude vlastnit zakladnu verzu lode + vsetky dizajny co povodne mal.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. jisap123

    jisap123 User

    A jak to bude, když už jsem si obstaral nové lodě?
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    jisap123 No neviem. Nechapem naco si ich kupoval ked ide o chybu a bolo jasne, ze BP to bude musiet vyriesit. Ved stacilo len pockat nez sa to vyriesi, ajtak na nich nikto nebude lietat.

    Uvidime ako presnu kompenzacii bude BP pripisovat. Ak pripise len lode, potom asi nic nedostanes kedze si ich uz kupil.
     
    -baghira2-, -*-*-*-*-*-*- a jisap123 tohle ocenili.
  11. jisap123

    jisap123 User

    Díky za info, mě to je tak nějak jedno, v aukci mě to stálo 30k a to si BP může nechat :D Ale netušil jsem, že vydražením tu kompenzaci "pokazím" (když jste sami napsali ať si to vydražíme)...
     
    Naposledy upraveno: 29/5/16
  12. Drift1

    Drift1 User

    Každý má plno problému..já jediné co mám že mi nejde upgrade a nějakou kompenzaci taky ne..ale nevadí..oproti jiným.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    jisap123 No nic si nepokazil, ale logicky ak sa stratili lode, potom je jasne, ze sa tie lode opravia a pripisu spet. Cize ak si ich uz vydrazil, potom ti ich nepripisu lebo ich uz mas.

    BP moze pristupit aj k celkovej kompenzacii ako minule, musite si pockat.
     
    -baghira2- a jisap123 tohle ocenili.
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Asi jsi nečetl pořádně. Jak jsem psal, dříve šlo mít od jedné lodi v zásobě kolik lodí jsi chtěl. Možná maximum bylo, ale to nevím jaké. Spousta lidí tu mělo víc goliků v zásobě, já třeba 4 leonovy asi. Je to už rok zpátky co to zrušili, nicméně ty lodě ti zůstaly, i když jich bylo víc, jen nešly vydražit další. :)
    A ano, odměna za citadelu byla stejná jak za phoenixa, a to těch 10 EE a 10 klíčů nebo jak to bylo konkrétně. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. *pursuer*

    *pursuer* User

    Badmaniak - ja som narazal na tuto kompenzaciu,ze ak chceli hraci z toho vytazit nieco,tak mali proste smolu bo do lodneho parku viac rovnakych lodi nepustilo z drazby ;) Za cias ked to bolo mozne nik nechyril,ze si podrazi tisic golikov,ved raz bude kompenzacia.Ja som napriklad kupil do 2000 BB bo co ked bude kompenzacia aj za kreditove lode,aj keby bola nejakych 10EE aj to by potesilo,ale vobec nic som za nich nedostal,ani kredity spat,ale co uz :) Cize za kreditove lode zrejme nic nedali,ziadnu kompenzaciu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak vydražit si tisíc leonovů nikdy nebyl problém. :) Ale tak je fakt, že kdo to mohl před rokem tušit. :D
    Každopádně si ale ten co to četl předem mohl aspon naplnit hangáry (já jich měl 10 a z toho jen 4 použité za celou dobu hraní) a nakoupit od každé lodi jednu. :) Ale jestli nebylo nic za kreditové, tak je to vážně jedno. Já měl za to, že jsem dostal i za ně, ale asi jsem měl fakt asi ještě víc těch leonovů a veg.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. *pursuer*

    *pursuer* User

    Za kreditove lode nemohla byt ziadna kompenzacia,to by som si uz vsimol a mal nieco v dennicku za tie necele 2 tisicky BB.Ani kredity za ne nevratili,ani len za predajnu cenu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Tak chalani mam pre vas jeden mali chytak ako expnut stihacky. Vsimli ste si ze to nieje teraz vraj mozne, ale skusili ste normalneho gola bez dizajnu? Urcite nie. Tak dajte si uplne zakladneho gola bez dizajnu ci uz to je iron alebo take daco a chodte strielat npc. Expy sa vam pohnu. A ak by nejaky mod neveril nech si to vyskusa a zisti ze to ide.
     
    Naposledy upraveno: 29/5/16
    TRIXT a jisap123 tohle ocenili.
  19. jisap123

    jisap123 User

    Jo to dává smysl (jelikož každá loď má svůj systém "bodování" a BP to zřejmě zapomnělo přidat i k těm novým). Díky moc :)
     
  20. Nieje zaco. Ja zase dakujem mojmu eng kamosovi ktory kazdu lod skusal a nakoniec mu goliath zacal expit stihacky.