Diskuze: Nový systém hangáru

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 23/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Drift1

    Drift1 User

    Tak jsem si přečetl zase jednou na uvodní stránce o akci
    Nové designy,nové mise
    Designové šílenství nemá konce! Úspěch řady SHIPLOOKZ™ zřejmě dostal marketingové oddělení M.A.S.Q.U.E. do ráže!
    dneškem budou nabízet nové designy pro vybrané lodě, nové mise a další akční obsah – toto je vaše šance užít si nejžhavější technologické novinky!
    O nových lodích tam ale nic není..je možné že na tuto akci naváže potom akce ship expo čistě jen s loděma nimesis a tartarus?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. no ja pouzivam aegis a nejlip se me letouny expili na cubech
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Ze všeho nejdříve zkus vyhodit z Nostroma vše pomocí ozubeného kolečka a to jak z konfigurace 1, tak i z konfigurace 2. Pokud to nepomůže, pak máš podobný problém, jako uživatel brzda102. Jemu nakonec odpověděli, ať svůj problém napíše do vlákna Hlásenie problémov v hre 28.5.2016.

    P.S.: Můžeš zkusit v inventáři projet všechny lodě, zda někde tu LF4 neuvidíš. Vybereš si zbraně a proklikneš jednotlivé lodě. Viz. obr.:

    [​IMG]

    P.S.2: Snad jen taková myšlenka. Vypadá to, jako by jsi Nostroma měla dvě a za to vybavené ti dali kompenzaci a to druhé ti nechali. Výbava se pak zasekla v té lodí, co již nemáš. Měla jsi dvě Nostroma?
     
  4. jaritko

    jaritko User

    Skús akúkoľvek základnú loď.

    »AĐMIRAŁ•AEЯO«†Łv16† a používaš základnú aegisu alebo bývaly dizajn?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    ano.po hodince hledani a zkouseni jsem pochopil že exalted je již jen jedna lod a vic ne,není ani v nabídce ke koupi.takze mit 10% na zisku bud se musi warpnout,nebo pouzivat jen jednu ci koupit booster,pokud nemas.nepochybuji o tom ze je to urcite ted mnohem přehlednější a snažší :).musim uznat že je tato aktualizace hlavně dobrá pro začínající.nemusi mit 5 lodí a vše kupovat 5x-to chválím.jinak lituji všech co kdysi koupili vše za urko a ne málo a ted fuč urko :-(. škoda,starý kliente pomoc.utápím se v novotách
     
  6. Ahoj, chci se zeptat... to se vážně jako kompenzace dávaly lf4ky na 16. lvl? jinak zmizel mi gol,vega,aegis
     
    -baghira2- a NEJsit tohle ocenili.
  7. TRIXT

    TRIXT User

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜: Osobně jsem nic takového nezaznamenal. Za loď jsem obdržel 10xEE, 10xklíč, mám dojem rakety a nějakou munici. Žádné LF4. Jinak základní lodě Aegis, Citadel, Spearhead, Goliath a Vengeance neobdržel nikdo, kdo tuto loď neměl jako jedinou v hangáru bez designu. Chyba je nahlášena na BP, takže musíme počkat.
     
  8. brzda102

    brzda102 User

    cawte, keď som čítal ze vám chýbajú základne lode tak ma napadlo jedno že napríklad ja som mal jedného gola, mal som na nom dizajn tak isto aj aegis vengence a sperhead, čo sa týka citatel tak tú som si vydražil viackrát a mal som ju v 3 hangároch bez dizajnu a po aktualizácii hangáru mi zmizli všetky lode základne okrem citatel no a napadlo ma že či namiesto tých základných lodi vám ostali lode s tímy dizajnami čo ste mali akurát nahodené. Možno škoda že som ich nemal tie základné aj po aktualizácii ale aj tak som na základných lodiach bez dizajnu nelietal a tú vengence a goliath som si za pár kreditov vydražil nazad.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. TRIXTe, dík :) ještě se chci zeptat... je v plánu nějáká grafická ůprava toho písma atd. ? pro mě to nepůsobí mochezky ten font atd. jak to zatím vypadá? Ještě dotaz na datum... akce začla udajně 24.5 ale prakticky až 27.5 to je nějáká chyba v informacích? jinak o tý lf4 je zmínka tu #85
     
    Naposledy upraveno: 30/5/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. TRIXT

    TRIXT User

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄: Co se týká písma, asi jen tvůrci programu budou tušit, zda něco takového mají v plánu. ;) Jinak v tom postu je na konci otazník, takže předpokládám, že se dotyčný hráč dotazoval.
     
  11. *pursuer*

    *pursuer* User

    •»Śøŋºº«• - pisal som: ´´mal dve spearky v hangaroch,pricom jedna mala spearhead elite a druha icicle´´ z coho plynie,ze som elite mal aj predtym.Ale nejde mi prehodit icicle na to a pise hlasku,ktoru mam v linku.Mozno nie som jediny,komu to robi a niekto prisiel na sposob ako to vyriesit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. angelexit

    angelexit User

    Chtel jsem se jen zeptat, vcera jsem delal branu Deltu a dostal jsem design, ktery uz vlastnim, jak je to mozne, kdyz maji byt vsechny lode jedinecne? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Gamer*001

    Gamer*001 User


    doufám,že jsem to nezvorala - klikla jsem na "odpovědět"
    TRIXT malý účtík = malá výbava ;) Gamer měl 3 hangárky - gol diminisher, gol (+ designy) + nostromo
    16x lf 3 (zbyly mi 2 ! ), na sloty doplňků CPU 4 = pryč, rakeťák (upgr.16 !) pryč, totéž rozšíř.nákl.prostoru...prostě full vybavené DOPLŇKY, lf 4 (16 !), 12x B02 (zbyly 2 !),G3N 7900 10x (všechny pryč!).......... samozřejmě jem poslechla, ozubeným
    kolečkem vyházel všude všechno, relogla - áááá NIC :(
    a teď plááááču ;), proč já hloupá si pořizovala malý účtíky.....o_O:)
     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    Gamer*001: Neplač, vše se dá napravit. ;) Zkusila jsi si prohlédnout výbavu zbraní v jednotlivých lodích dle obrázku co jsem ti vložil do odpovědí? Pokud tu LF4 neuvidíš u žádné lodě, pak popiš svůj problém do vlákna Hlásenie problémov v hre 28.5.2016. Zde se hlásí problémy související se zavedením nového hangáru.

    P.S. "Nezvorala" jsi nic. :) Pokud nereaguješ na úplně poslední příspěvek, pak klidně můžeš použít odkaz odpovědět. Pokud ale reaguješ na poslední příspěvek, napiš svoji odpověď dolů do pole pod posledním příspěvkem a stiskni tlačítko "Odpovědět".
     
  15. Gamer*001

    Gamer*001 User


    TRIXT vyzkoušela jsem vše, i jsem jukla do deníku :
    30.05.2016 - 01:16[​IMG]Odměna za shlédnutí reklamy obdržena!
    [​IMG]
    30.05.2016 - 01:16[​IMG]Obdržel jsi denní Login bonus na 5 dny.
    [​IMG]
    29.05.2016 - 08:54[​IMG]Výroba Hi-Tech předmětu zahájena
    [​IMG]
    29.05.2016 - 08:42[​IMG]Odměna za shlédnutí reklamy obdržena!
    [​IMG]
    29.05.2016 - 08:41[​IMG]Obdržel jsi denní Login bonus na 5 dny.
    [​IMG]
    28.05.2016 - 01:13[​IMG]Výroba Hi-Tech předmětu zahájena
    [​IMG]
    28.05.2016 - 01:12[​IMG]Mise „Nedostatek prometia“ byla úspěšně splněna!
    [​IMG]
    28.05.2016 - 01:12[​IMG]Obdržel jsi 200 cti
    [​IMG]
    28.05.2016 - 01:12[​IMG]Obdržel jsi 8000 BZ
    [​IMG]
    28.05.2016 - 01:12[​IMG]Obdržel jsi kupóny na opravu (2)
    [​IMG]
    28.05.2016 - 01:11[​IMG]Odměna za shlédnutí reklamy obdržena!
    [​IMG]
    28.05.2016 - 01:11[​IMG]Obdržel jsi denní Login bonus na 4 dny.
    [​IMG]
    27.05.2016 - 06:29[​IMG]Výroba Hi-Tech předmětu zahájena
    jak vidíš, kompenzace veškerá žádná o_O ;)

    "taktiKadlenevim", ale zkusím kousek zkopírovat a šoupnout to do té sekce, co mi radíš :rolleyes::)
    áchich áchich ;)
     
  16. jisap123

    jisap123 User

    J to máš pravdu, mě zůstal taky spear (bez designu), ale vega s golikem jsou fuč :)
    A koukla si se do inventáře? Třeba ses mohla překouknout :D
     
  17. Potřebuji kredity, tak jsem chtěl do Peta dát mechanismus na obchodování a ejhle, po aktualizaci zmizel. Máte radu?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Korben

    Korben User

    Skús resetnúť hru a znova si to skontroluj. Výbava by už mala byť v poriadku. Teda ak nehráš na GE1.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. jisap123

    jisap123 User

    A nevíš, proč to na ge1 nefunguje?
     
  20. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    jisap123 s GE1 a GA3 bude pravděpodobně více práce než s ostatními servery a je potřeba je zkontrolovat důkladněji. Jednoduše tam opravy ještě nespustili.
     
    -baghira2-, Jessie a jisap123 tohle ocenili.