Diskuze: Nový systém hangáru

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 23/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jisap123

    jisap123 User

    Dobře, díky :)
    ----------------
    Pokud toto čteš (píšu sem, jelikož jsou diskuse v tamté sekci zakázané), o jaké lodě se jedná? Mě se dnes započítala mise s vegetkami a to jsem střílel proti bývalému designu (dnes loď). Jinak do ranku se mi také vše započítává v pohodě (Aegis Elite).
     
  2. pouzivam zakladnu aegis proteze veterana a elite mi zmizeli
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Dobrý večer,zistil som že mi nepripisuje goliath lode do úlohy :/ má niekto taký istý problém? Ďakujem

    Server: GE3
    ID:68387733
     
  4. Áno má a ten problem je nahlásený. Od kedy sa stali dizajny samotnými lodami tak odvtedy to robí.
     
  5. dobre to pokašlali,kks celá hra ide akosi dole vodou :(
     
  6. Tak stačí počkať kus. V podstate len zabudli na pár veci. Ja napríklad si teraz aspoň plnim misie typu 800 baracud atp... a keď to opravia tak potom sa dam na lovecke misie
     
  7. Myslíš,že bude aj za toto nejaká konpenzácia? lebo dosť ľudí čo poznám,tak si to neskoro všimly :/
     
  8. jaritko

    jaritko User

    A preto ti to ide, levlovanie stíhačiek ide iba na základných lodiach a nie na bývalých dizajnoch.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Gamer*001

    Gamer*001 User

    supeeer !! ať je to čím je to, je to zpět ;)
    hned jdu vybavovat,než to zase zmizí :);) (humor)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  10. Musíte vydrzet makaj na tom neni to jednoduche a nikdo tratit na tom nebude nebojte vydržaj pioněr :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Za toto pochybujem, že bude. Ide o misie a keď sú problémy s pvp misiami tak sa dajú robiť pvm misie. A predsa loviť sa da aj pre potešenie :)
     
  12. not o nevim jestli to jde jen na zakladnych lodich ja litam pouze s aegisem takze jestli to jde i na goliathovi nevim zkuste vsechny lode a vsechny desingy proste me a lidem v klanu to jde na aegis v zaklandej podobe
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Sice s krátkým odstupem času, ale aspoň trochu s chladnou hlavou.

    Sice se používání nového hangáru dá naučit a po přečtení všech FAQ a několika stránek to lze pochopit, no bohužel i tak mi přijde tento systém méně přehledný a chaotičtější a dle mého názoru méně intuitivní, což naopak nemohu říci při přechodu od SHK k NHK. Tehdy to byla dle mého názoru správná změna.
    Současný systém přehazování výbavy není také domyšlený. Tvůrci sice pamatovali na to, aby tam udělali tlačítko na transfer, ale připadá mi to jako bych se drbal levou nohou za pravým uchem, předchozí systém byl jednoznačně přímočařejší. Zde bych uvítal tlačítka save 1,2 a load 1,2 a transfer pro každý typ lodě.

    Přestože jsem nový systém hangáru zachytil již na test serveru, tak mě dost nemile překvapilo jeho tak rychlé ostré nasazení. A je asi celkem jasné, že tento typ hangáru je předvojem přesunutí do klienta a to pak potěš koště, protože hráč stráví čas na herní mapě a přitom se bude patlat v hangáru.

    Můj názor je ten, že BP tento krok zbytečně urychlilo a mělo to projít ještě dalším testováním.

    Další můj názor je ten, že původní designy, které neměly parametry lodí, ale jen doplňovali o jisté vlastnosti měly zůstat designy.
    Loďmi měly být pouze a jenom ty, které mají jiné počty slotů.

    Nepíšu, že s hrou končím, ale tato změna mi radost rozhodně neudělala a jak jsem chválil BP za změny v minulém roce a zkraje tohoto roku, tak tuto změnu hodnotím jako velmi negativní.
     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    'Levolování' stíhaček jde na všech základních lodích, tj. Leonov, Vengeance, Goliath, Aegis, Citadela, Spearhead atd. Pokud má hráč prémium a PET s mechanizmem kamikadze, osobně nejrychlejší je, vybavit Leonov štíty, pohony a kamikadzí a udělat prvních pět kol v bráně alfa, beta nebo gama (40x2+40x4+40x12+80x8+30x20 = 1960). To stačí k tomu, aby se lvl stíhaček zvedl z levelu 5 na level 6. Je mi jasné, že toto neplatí pro každého, ale některým to výrazně může urychlit zvýšení lvl u letounů.

    Pozor, pokud si kontrolujete počet získaných bodů do levelu v hangáru, pak vězte, že se zde údaje nezobrazují ihned. Např, na mapě budete mít nad lodí již číslo 6, ale v hangáru to bude pořád vypadat, že letouny nedosáhly tohoto levelu. Stačí ale obnovit stránku, popřípadě se odhlásit a přihlásit.

    »†prchlik†«: To že udělali i z designů jako je Veterán a Exalted lodě, byl možná záměr, jak donutit hráče k pořizování další výbavy. Co se ale týká chyb, které se projevily po nasazení, musíme uznat, že některé se na testu ani nedaly odhalit, neb hráči sice testovali hangár, ale na vedlejší projevy, jako je například expení letounů, úkoly atd. se nesoustředili. Člověka to bohužel při testování nenapadne a tím se to projeví až v ostrém provozu. Hráči jsou ale vynalézaví a často si dokáží nějak poradit. ;)
     
    Naposledy upraveno: 31/5/16
    Enriqe-XXX a jisap123 tohle ocenili.
  15. Poky_Svk

    Poky_Svk User

    Nefongoje my Expenie Letunou co to je ??? a preco ??? Dakujem
     
  16. jisap123

    jisap123 User

    Přečti si příspěvek nad tím tvým. Už se to tu řešilo asi 100x.
     
  17. čo tam spia v tom bp ?
     
  18. Myslím že DO se moc nedivá na požadavky komunity poslední dobou a stále více dokazují že je zajímají jen peníze. Udělali z jedné lodě s designama deset lodí ale stále nejde nastavit že vybavení můžeš mít nahozené ve všech lodích zároveň, jako je to 99% her. Takhle prostě jen zvedli počet výbavy hráči musí hrotit a donutily nás létat na jednom designu místo přehazování mezi surgeonem, sentinelem apod dle toho co zrovna na mapě provádím. Mám teď 38 lodí ze kterých místo 4 které jsme používal budu muset používat 20 pokud budu chtít hrát pořád stejně.

    Navíc ta kompenzace za lodě? To je prostě hloupý vtip? 10ee - to je 1000U což je cca 80x mene. Nejake rakety kterych mam celkem asi 50 000 a straslivych 10k UCB, kterych se mi vali v hangaru asi 800k... Standardní postup jak z nás vytáhnout další prachy. Kdysi jsem platil 50k U za jeden hangar abych mel 3 tak me to stalo 150k uridia. Ted se rozhodnou a proste nám smazou value. Aegis za ktery jsem nechal asi 500 000 000 kreditu pro jistotu smazou.

    Myslim ze timto updatem se jim podarilo nastvat 50% komunity a opetovne brutalne oddalit dosazeni UltraElite na orbite. DO uz nema skoro zadne novacky, krome "smurf" uctu existujicich hracu. Kdyby se víc soustředili na to jak ochránit nováčky aby si tuto hru opravdu užili a ne nám dávat ukoly kde ještě někde na lvlu cca 15 máš sestřelit bigboye - aneb šikana nováčku je spíše podporována. Každá PVP hra má nějaké levelové rozdíly hlavně proto, aby se nastavila pravidla pro PVP boje, tedy aby lvl 3 nemohl být rekten lvlem 20. jen proto ze vyleti ze zakladni mapy (kam ho mimochodem zene asi 5 ukol).

    Cela logika za predchozim hangarem byla - sezen si drahou lod a pak na ni jeste drazsi skin a i uplny novacek ktery neznal skoro DO pochopil, ze ta divne barevna lodicka asi bude fakt silnejsi, precejen to byva cim lepsi equip tim hezci. Dneska prijdes, za U ktere dostanes na zacatku a z prvnivh ukolu koupis levny golik ktery zase stoji asi 20% toho co jsem ho kdysi kupoval ja na EU1 protoze prece to te udela silnym, vyletis ven, dostanes 20x na prdel a uz se nikdy nevratis.

    Kazdy z nas by ocenil kdyby se na DO opravdu obcas neco delo. na CZ2 jsou veskere akce uplny vtip, v arene jsem soutezil asi 3x jen tak a byl jsem 30tý - kolik lidi se asi opravdu zapojilo? Boj o bóje konci tak 1 0 0 a o Team DM ani nemluvim. Implementace novych features to hry je super ale ve chvili kdy se hra rozviji a ne kdy pada pomalu do propasti zapomeni. Uz asi 4 mesice dodelavam stary ukol kde musim sestrelit BigBOy. Zadneho jsem za tu dobu nevidel. Ale UltraElites ktere litaji na X-2 a strili nostromo co se 5 minut pere s lordakií, tech vidím 20 denne. V 6 vecer si muzu litat po cizich mapach jak chci a potkam maximalne 2-3 lidi na mape i kdybych lital na x-1. Online je sice krasnych 1000 lidí, ale z toho 950 botuje na paladku.

    No, uz jsem se rozepsal asi tak o 5 odstavcu vice nez jsem chtel? Summary? Soustredit se na prirustek hracu je dulezitejsi nez na pridani hafo funkci ktere vlastne nikdo nepotrebuje. (viz staveni peta a lodi - pokud mate lod na to aby jste si vystrileli suroviny tak uz vsechno co se da postavit davno mate...)
     


  19. nen ito zbytecnost jedine co musis prehazet jsou lysti ;) ;) ve hre musis se stim naucit prehodis lod ne za 5 vterin jako za stary ale za 1 sekundu ;) kliknes na prehozeni konf do jine lodi treba venoma do spectruma das aktivovat jdes zpatky a das spectruma a das statr ;) je jednoduche a lepsi odost lepsi protoze v spectrumoj mam nastavene sloty na lov a v diminishrvi mam zase na pc cili kdyz pudu lovit nebo delat cubikony mam sloty nastavene tak jak potrebujui ;) ;) ;) cili vim ze na spectrumoj F1 F2 F3 mam RSB x4 emp na diminishrovi f1 f2 f3 x3 x4 'SAb cili je to podle mne 100x lepsi nez byl opredtim ale to ti clovek nevysvetli :D neni to tak jednoduche vysvetlovat
     
    TRIXT tohle ocenil(a).
  20. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    je utorok, ndá sa všetko vyrieišť za pár hodín, opravovať bugy v hre není sranda, vyžaduje si to oveľa viac práce než si myslíš. To, že sa povie, že nefungujú Stíhačky im v tom nepomôže musia to celé prejsť a zistiť chybu. K tomu o všetkých chybách sa vie, všetký chyby sa plánuju opraviť, treba byť trpezlivý taktiež nemôžu pracovať 24/7 sú to ľudia ako každý iný

    môžeš si nahodiť napr. leonova a pôjde ti to :) taká obchádzka chyby
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).