Diskuze: Nový systém hangáru

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 23/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Nu sorry,ale za sekundu přehodíš ze suregona třeba na venoma? či veterana a naopak? sotva..takže to musíš dělat kus po kuse...sice jsou všechno goliathy,ale stejně to ede...kvuli rozdílu slotu...minule jsem to přehazoval a zabralo to pul hdiny (kvuli velkém počtu vybavení na lodě)
     
    jisap123 tohle ocenil(a).
  2. TRIXT

    TRIXT User

    DJ-METRIX: Samozřejmě že u Surgeona to nejde. Mezi ostatními Galiathy ano. ~»✭°†ĐΣAĐMAX†°✭«~ jen hezky 'vypíchl' jednu pozitivní věc. Výbavu mezi Diminisherem a Spectrumem přehodíš jednoduše a pro každou můžeš mít individuálně nastavenu lištu ve hře. U jedné lodi orientovanou na obranu, u druhé na útok. Hlavně pro ty, co nemají prémium a mají málo pozic, bude výhodou, že lištu nemusí pořád rekonfigurovat.

    P.S. Je super, když hráči dokáží využít novinek ve svůj prospěch.
     
  3. Cau, rychly dotaz jeste :) Mate nekdo info jak jsou na tom opravy nebo jake forko mam presne sledovat pro updaty? Jelikoz se mi nektere veci v hangaru vratili (Goli mam zpatky, A-Elite mam zpatky) ale naopak nektere veci zmizely (Spearhead, A-Veteran) a vzhledem k tomu ze pred updatem jsem mel spearku zaparkovanou na paladku tak jsem si celkem jist ze jsem ji mel koupenou :D
    ---------------
    Nikdo neříká že to nemá výhody. To že někdo dostal zadarmo citadelu kdyz vydrazil jen skin (Pamatuji si ze elite citadelu jsem trefil nejak za trapnych 10M). To ze v podstate kdo nemel hangary tak je dostal zadarmo apod.
    Ale vsechno ma sve zapory a ja jich prave ted prozivam mnohem vice. Vzhledem k tomu ze kvuli praci uz nemam tak cas na hrani tak proste obcas nasypu Urko abych nemusel farmit tak me docela zamrzi kdyz 150k U ktere jsi dal do hangaru zmizi, ze Lod kterou jsou koupil hned po vydani protoze me zaujala na boxikovani je najednou pryc?
    Ze kvuli prehozeni ze surgeona na veterana mezi vlnou budu 5 minut klikat? Tady rikate ze je to schvalne, ze to nema byt tak rychle, tak proc to 10 let rychle slo? Vsichni to delaji, protoze proste kazda lod ma jinou vyhodu, mezi vlnama Hadesu prehodit skin aby jsi nemusel cekat 20 minut? Od toho ty skiny jsou a od toho je muzes mit vsechny, aby jsi je takticky prehazoval. To je to same jako kdyby jsi musel slozit puzzle pokazde kdyz prehodis formaci letounu. Ta ovlivni fungovani tve lodi jeste mnohem vic a je to jen kliknuti, tak proc delat veci slozitejsi???
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/6/16
    NEJsit a -baghira2- tohle ocenili.
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Lany_von_Awesome: Nevím, zda s něčím hýbou, mně se zatím od nasazení novinky v hangáru nic nezměnilo. Pořád mi chybí ty stejné lodě. Jinak na Surgeon mám možná trochu zvláštní názor, i když na něm lítám a barevně se mi moc líbí. Myslím si, že ta loď hodně narušila rovnováhu hry. Pokud pomineme zmíněného Surgeona, tak ani dnes není problém dělat každou vlnu na jiném designu Goliatha (osobně končím brány na designu Exalted). Když nad tím přemýšlím, tak momentálně dostali malou výhodu ti hráči, kteří Surgeona nemají, neb mohou docela dobře využívat různé varianty Goliatha bez složitého manipulování s výbavou. Trochu to srovnává možnosti.
     
  5. Je to hodně silný design to ano, ale takový pussat? To je přece to samé a spíš horší a ten je dokonce jen za U. Surgeona jsi si musel vybojovat, napálit 2k z kapsy nebo mít sakra kliku :)
    Chapu ze nejspis ani jeden design/lod nemeli byt vydani, ale jiz se stalo a znevyhodnit lidi kteri je maji mi prijde nefer.

    Mimochodem, docela me pobavilo nasledujici: kamarad mel aegis ale nemel prachy na Elite drazbu a U na koupi. Tak koupil ten ledovy skin - po updatu musi kupovat znova i A-ELITE :D to je takove trosku obraní o penize :D
     
    NEJsit a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Lany_von_Awesome souhlasím s tebou jak jsi psal, že tu není žádná motivace pro nováčky atd. A ještě bych přidal to, že ti co jsou největší hvězdy, co si za den vidělaj 50 000u. i více, tak nenechají nováčky střílet do cuby. Když jsem začínal tak prý že ho sám stejně nedám a teďka když ho točím s kámošem tak nás sejmou, že akorát zdržujem. Prostě mě to nebaví ty řeči o firmách na začátku. Stejně většina hraje jen pro svůj vídělek. A pak se BP může divit kde jsou vídělky, když jedni vidělávaj 80 000u. denně a někdo je rád když dá 1000u. a pak je jasné že v této hře nebude pokračovat. :) Asi to sem nepatří, kdyžtak to vymažte. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Máš pravdu ohledně nováčků na jednu stranu dělá BP plno věcí jak je motivovat začít hrát, na druhou stranu to je pak jak píšeš že to pak brzy opět zabalí, ale to si BP musí uvědomit asi sám.

    Uvidíme jak zavedou ty 2 další nové lodě zda se po nich dočkáme někdy i nějaké alternativy Cubicona i pro nováčky. Občas je akce Hitac kde lze taky nějaké to U vydělat i s malou výbavou, ale i zde jsou nováčci často spíše jen na odstřel.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  8. Ak chceš zarábať efektívne U a nedáš cuba tak si zoberte traja eagisu a keď mate premko a kami tak choďte na 5-2 a nahnavajte mapu a hádžte kamikaze. Rýchly zarobok a k tomu aj misie splníte :)
     
  9. Cuba dám, problém je že mi to trvá o něco déle a to fullky nesnesou. Přitom vůbec nikomu nebráním přidat se a vzít klidně větší díl odměny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Fulky su trapne a drze co si myslia ziadny cubi nie je ich si drzo budu tvrdit ako keby to bol ich majetok a potom asi preco novacikovia odchadzaju... Netreba to zvalovat na novinky v hre ale treba si uvedomit ze full hraci za to mozu nemaju odhsnat a nicit vlastnych hracov... Treba sa proste postavit tym fulkam a ukazat im ze cubikon neni ich majetok
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    -FIGHTER-(eic)1 Novacikovia boli vzdy na odstrel. Preto sa pouziva slovo novacik, cize neskuseny a slaby hrac. Je to tak skoro v kazdej hre.

    Ako pozri, vysvihnut sa na full vybavu je dnes niekolkonasobne lahsie. Ved su furt dookola dake zlavy, akciove boxy, akcie na gg brany a neviem co vsetko. Preboha tak zoberem klan a cez zlavu a 2x odmenu robime napr. hadesky, zety ako zaciatocnik. S 30% zlavou sa brany uz tocia pomaly zadarmo. Proste idem na akciove boxy, piratov, nasetrim ucko a potom cez akciu ho efektivne miniem. Treba rozmyslat, vsetko sa da, len je potrebne sa naucit hrat a nepotrebujes na to ani ziadne velke investicie.

    SSCUltimateAero Nabuduce menej negativne vyjadrovanie..., bud ich vyzeniete alebo nie. To si rieste v ramci komunity.

    A poprosim vratit sa spet k teme, toto je uz fakt dost OT.

    Dalej teraz su vsetky hangare zadarmo, aegiska je lacna pre novacika. Furt maju novacikovia nieco lacnejsie, tak neviem kde je to znevyhodnovanie. :)
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  12. To je sice pěkné, ja jako bývalý zkušený hráč se v tom celkem orientuju a vím že je to jednodušší neplatit za opravy. Ale pokud někdo začne hrát a nemá s hrou žádné zkušenosti tak za 95% si troufnu říct že skončí. Oprava zadarmo ani nemusela být kdyby se trošku upravila hra. Kdysi si pamatuju že jsem měl šanci utéct s bigboyem s flaxama pokud jsem nebyl moc daleko. Dneska s bigboyem max postřehnete že se oběvil gola a máte před sebou nápis :) Podle mě je největší problém ta propast mezi začátkem a elitou ať už je to jednodušší oproti minulosti.
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    |Oromë|: "aegiska je lacna pre novacika?" - to fakt?

    A odkiaľ má nováčik zohnať tých menovaných 80 000 urídii? Skade?
    Vysvetli mi to Prosím Ťa. Pokým viem, len tak jednoducho ich nenaškrabe.

    Ale pôjde do dennej aukcie a prehodí fakt tých 255 900 000 kreditov.
    Tie podľa mňa takisto nemá, a tak rýchlo ich rozhodne nezoženie, aby ich mohol prehodiť.

    Vysvetli to Prosím Ťa - (podľa Teba nechápavých hráčov), ako je to teda možné?

    - To rovno by si mohol poradiť nováčikovi, aby sám zdolal všetké nástrahy a vlny galaktickej brány Alfa.
    Podľa mňa to bez full výbavy nezvládne (nedokáže); ale to by už nebol nováčik. :D

    Na tri veci musí rečník (teda |Oromë|) dbať: čo hovorí, kde to hovorí a ako to hovorí. / Cicero /

    LuckyLucke, myslel som normálneho morálneho nováčika; nie takého čo autíčkuje a to, nonstop 24h.
    Som veľmi zvedavý akoby si Ty sám dal alfu jenom s leonem ci bigbojem, ale len s 3x LF3 a 3x LF2.
    Pretože 3x LF3 a 3x LF2 je základná výbava každého nováčika čo dosiahol 5 lvl. ak už.
    + bez autíčkovania nad 3 hodiny, pretože to mnohých poctivých a čestných nováčikov odradí. :D o_O
     
    Naposledy upraveno: 31/5/16
  14. LuckyLucke

    LuckyLucke User

    - To rovno by si mohol poradiť nováčikovi, aby sám zdolal všetké nástrahy a vlny galaktickej brány Alfa.
    Podľa mňa to bez full výbavy nezvládne (nedokáže); ale to by už nebol nováčik. :D

    Jako sory ale alfu das s leonem ci bigbojem :D tu de ustrilet i s phonixem pri dnesnich moznostech vybavy a munice :D proste musis chvili zbirat boxiky a nasetrit nejakou muni a a udelat si ABC a mas na lod :)
    Ja delam Kupierku s Defcom ci Yamato :)
    ?NICMENE sPIS BY ME ZAJIMALO CO TY NOVE LODE?
    uz se tu par hracu ptalo a odpoved sem nenasel :D jsou na hlavni strance sou i v tabulce kolik je za jejich sestrel :D ale zatim je to takovy duch, oni nikde:D
     
    Naposledy upraveno: 31/5/16
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  15. *pursuer*

    *pursuer* User

    Myslim,ze keby vedeli presny datum pridania novych lodi do hry,tak by sme o tom uz vedeli a bolo by ofiko,cize je zbytocne sa na to neustale kazdy den v niekolkych postoch pytat ;)
    Co sa tyka novacikov,tak s tym suhlasim,ze maju to tazke.Ja som si zacal robit maly ucet a bolo to hard,ked som chcel robit ulohy,tak som vyletel a hned lovec.Mam trosku skusenosti,tak som dal EMP mask a snazil sa utiect,ale je to o drzku,to uznam.Neskuseny hrac je strasne lahka korist.Viem dobre,ze kedysi to bolo ovela tazsie a aj tak z nas kopa hracov nepolavila a hrala dalej hru,ale zas dmg bol mensi a viac si hraci pomahali medzi sebou,kdezto teraz to nie je o firmach,ale klanoch.A sice dali opravy zdarma,ale ked hrac puka a puka,len co odide z portu,tak mam obavy,ze to po chvili zabali a radsej ide hrat inu hru.Bp by sa malo sustredit na to,aby novacikov vtiahli do hry zo zaciatku,ked z nich budu zavislaci,tak uz potom aj keby pukali,tak to budu drtit :) Lebo obcas mam fakt pocit,ze starsie servery vymieraju a hraju to v podstate ti isti hraci a ledva raz za mesiac pride cosi nove.Ak bude cas,skusim pridat nejaky navrh na vylepsenie.
     
    -baghira2- a -FIGHTER-(eic)1 tohle ocenili.
  16. Drift1

    Drift1 User

    Tak to tu čtu po nějaké chvíly a nestačím se divit...než někdo něco napíše tak si přečtěte FAQ,oznámení,prolezte si hangár od A po Z pak eventuelně něco napište..hangár je o 100% lepší chce to jen pochopit..ale néé..lepší řečeno pořádně koukat!..Ví se o tom už dlouho že to přijde..měli jste možnost testovat ale místo testování každý jen létá a honí výbavu nebo rank body na serveru kam se dostane 2x do roka.Takže ne B.P. ale jen vaše blbost.
     
    -baghira2- a jisap123 tohle ocenili.
  17. TRIXT zdravíčko ;) abych se vrátila k naší diskuzi : peru se peru, zatím DO nevyhrál :)
    ovšem co PORT, SKOK, přihlášení se na mapu = "nové spojení", a to 5x, 20x, mno móóóckrát
    (už jsem vypadla i ze SKUPky těma manévrama ! o_O ) ;)
    hihihi, ale nevzdávám to, nepláču, že nepadaj boxííííčky z NPCček, že se to "seká", prostě doufám,
    že "si to sedne" :)
    mno, a když ne, . . . . :p:)
    tady se "exvynervim" a jdu vařit ! ;) to mi to pak, panečku, jde od ruky
    a až se sklidním čímsi užitečným, jdu se zase prát s DO :);) - dobrej systém ?? :)
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  18. TRIXT

    TRIXT User

    **rozárka**: BP po akci omezil padání nových surovin z NPC, takže problém, že nepadne nic se výrazně eliminoval. To, že nepadlo nic, bylo pravděpodobně způsobeno tím, že vypadla nová surovina poté, co NPC nastřelil jako první tvůj PET. Např. když jsi měla zapnutý lokalizátor. Když jsem PETa neměl zapnutého, viděl jsem všechny nové suroviny. Kousání po skoku je mnohem větší problém a děje se i mně (i když asi ne tak často jako tobě). Na některé problémy (jako je např. expení letounů) již hráči našli recept. Také doufám, že co nejrychleji doladí alespoň ty hlavní problémy. Takže nejen tobě, ale nám všem přeji pevné nervy s naší oblíbenou hrou. ;)
     
  19. TRIXT jo jo, nemáme to jednoduchý o_O:), nevím jen, proč to ten pacholek PETík nesebere, když už si to sám napicnul ? :):)
    tedy : nejni-li raněn slepotou ;) ;) (samozřejmě přehazuju na SBĚRAČ )
    mno, učím se od tebe trpělivosti (!), někdy méně, někdy více úspěšně, i když zrovna dneska na misi se mi to moc nedaří !o_O
    sbírej ta kvanta zdrojů, když ti nepadaj boxíííčky, ale "šroty", bedýnky či nic ! :);)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. TRIXT

    TRIXT User

    **rozárka**: Zkus vypnout PETa, zda ti to pomůže nebo zda "problém s nic" bude přetrvávat.