Diskuze: Nový systém hangáru

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 23/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Podla mna to asi zavedu ked zacne akcia SHIP EXPO aj ked ta akcia zacina podla en fora zajtra :D
     
  2. Väčšinou ďalšia akcia začína po aktuálnej alebo týždeň na to ...... takže to môžme čakať od teraz až po 6.6 :D to tohto dátumu by to malo byť :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Wednesday, the 25 th of Mayat the time of the release, to Tuesday, the 5 th of June, 23:59

    Trefa :D
     
  4. Jupiter33

    Jupiter33 User

    prosím můžu se zeptat na co tento update bude dobrý? Nikde jsem o něm nic neslyšel. Až teď na foru jsem se o tom dozvěděl, ale nevím k čemu to bude. Jedná se o nějakou aktualizaci misí M.A.S.Q.U.E. SpaceTech Summit?
     
    Naposledy upraveno: 24/5/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -baghira2- a Enriqe-XXX tohle ocenili.
  6. jasnee dalsia akcia hlavne ze sutre nedaju do obchodu... ani nedotiahnu jednu akciu dokonca a hned dalsiu... super pristup naozaj:rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Táto akcia prinesie do hry aj 2 nové lode :) Super teším sa na toho mimesisa či jak sa to volá :) čo som čítal unofficial tak bude mať super trolsku schopnosť :D
     
  8. jisap123

    jisap123 User

    No ty nové lodě nwm, už teď najít vegu na misi je celkem problém, tímto způsobem se pomalu vyřadí veškeré starší lodě. Samozřejmě nevím, jaké budou mít schopnosti, kolik budou stát, jestli budou někdy v dražbě, ale předpokládám, že to bude podobné jako u Ageis/Cit./Sp. :/
    Jinak ten update s těmi designy a loděmi bych řekl, že bude fajn, jen nwm, jestli to nebude na mapě matoucí (alespoň ze začátku, než si na to hráči zvyknou).
     
  9. Krasa no .. este nie su opravene chyby z jednej akcie a uz ide dalsia,hlavne ze protokoly stale nefunguju formacie detto.. zakladne ani nehovorim .. o_O
     
  10. A je už někde fotka jak budou vypadat ty designy na Yamato a Defcom? :D

    Tak jo nĚco jsem našel na Google obrázkách a vypadá to celkem dobře :D
     
  11. Nesmiem sem dávať odkazy ale kukni en forum unoficial. Tam sú fotky.
     
  12. Pripadá mi to trochu chaotické, trochu na tom stratia niektorý hráči a myslím si že ceny lodí (teda dnešných dizajnov) pôjdu dosť hore v aukcií.
    Napríklad ja som si pred nejakou dlhšou dobou šetril na Aegis, vydražil som ju a bol celý šťastný, stála ma okolo 1 miliardy kreditov. Potom v ľadovej UBA sezóne som si vystrieľal dizajn Frostbite aby som nemusel kupovať Elite. Lenže teraz si budem musieť kúpiť aj ten Elite pretože na Aegis už Frostbite "nasadiť" nepôjde. Takže som vlastne vyhodil do vzduchu tie kredity.
    Ešte otázka (možno zbytočná): zmení sa s týmto updatom nejako Kuiperova brána čo sa týka odmien?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Drift1

    Drift1 User

    ΞΙÐΛМΙ$®-na aegis frostbite nasadit pujde...přečtěte si FAQ..každá loď s designem bude samostatná..tj. goliath a nasadit na něj design surgeon nepujde protože to bude samostatná loď..ostatně je to formulované v tabulce.př.venom samotná loď plus na něj pujde nasadit design frost.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Hraj a šutre mať budeš. Keď sa písalo, že v obchode budú tak budú ak sa nestala daaká chyba a ak áno tak každý hráč dostane odškodenie. A stále ešte koniec akcie NIE JE.
    Akcia bola už predom naplánovaná len preto budú 2 na raz lebo jedna (Montáž) sa o týždeň predĺžila.
    A myslím si, že ďalšia akcia bude výhodná lebo tam budú Akc. úlohy a za urko z nich (ak budú šutre v obchode) si môžem tie šutre nakúpiť.

    Áno v tomto máš pravdu. S Ďalšou akciou prídu aj ďalšie lagy a bugy ale aj tie sa časom vyriešia. A ak budú trvať dlhšie, tak BP dá zase nejaké tie výhode ako odškodnenie

    Naozaj... neviem čoho sa báť stačí len vyčkať :)
     
  15. Ďakujem za odpoveď, no myslím si že FAQ som čítal dosť správne a pre istotu tu skopírujem časť tabuľky kde sú presne popísané zmeny.

    Starý název Změna Nový název Alternativní skin(y) (dostupnost se může lišit)
    AegisLoď -> LoďAegis-
    Aegis EliteDesign -> LoďA-EliteFrostbite

    Z tohoto mi vychádza že Aegis Elite sa zmení na loď a na ňu sa bude môcť nasadiť dizajn Frostbite, zatiaľ čo loď Aegis už nebude mať žiadne iné dizajny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. jisap123

    jisap123 User

    No já spíš z FAQ nepochopil - pokud teda se mi teď povede vydražit Ageis Elite (ale nemám Ageis), tak po zavedení akce z toho bude plnohodnotná loď, aniž bych vlastnil klasickou loď Ageis? :D nebo?
     
  17. TRIXT

    TRIXT User

    ΞΙÐΛМΙ$®: Ale také to může být tak, že pokud máš Frostbite, dostaneš automaticky A-Elite a na ni si pak Frostbite budeš moci nasadit. Jak to přesně bude uvidíš, až to zavedou.
     
  18. jisap123

    jisap123 User

    O to jde i mě :D jestli když získám Ageis Elite, tak když je to ta "samostatná loď", tak bych teoreticky nepotřeboval obyčejnou ageisku, ne? :D
     
  19. Presne tak dobre si to pochopil :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    sem zásadně proti, systém který je dosud; mi je mnohem bližší