Diskuze: Nový systém hangáru

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 23/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jinak, já tu ztrátu základních lodí nějak oželím, ale může mi vysvětlit, proč někdo kompenzaci dostal a někdo ne? :)
    Já jsem třeba nedostal ani jeden klíček, a to mě ty 3 lodě stály celkem přes 2,5 miliardy kreditů :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Mám lvl 19 a hrám len pre zábavu na Cz1. Začal som ako vru po dlhej dobe som prešiel k eic a dnes som sa vrátil k vru po 3/4 roka. A to z dôvodu, že keď som robil akc. úkola na 10 boss lordakium a na 3 ani. tak ma na mape 2-5 stále strílali Vru alebo Mmo. Keď už prestali loviť a mne trebalo posledné 2 boss l. tak ma strelil jeden hráč vlastnej firmy lebo ten úkol si chcel spraviť rýchlejšie a já som boss lordakium strílal pomalšie ako on. A to ma už tak naštvalo, že som sa vrátil k Vru. Fakt je to hrozné keď si niekto nemôže dorobiť úkol kvôli inej alebo vlastnej firme. A veľmi ma to mrzí, že kvôli vlastnej. No čo už aj taký egoisti túto hru hrajú.... a moc si vážim hráčov inej firmy, krotý nie sú taký.... aj keď som od začiatku ako som začal ešte nikoho takého nevidel. Či som bol flaxáč či nie pukali ma stále...

    ЯΔΙΞ-MΛИ jj aj mňa to moc kreditov vystálo aj tie designy a všetko. :D a to som dražil keď sa tam dávalo najviac.... Aj U som hádzal na predaj šutier a predával som cez P.E.T.a... šporil som dokopy rok na všetko to :D a keďže som šporil tak som ten čas nehrál lebo sa mi nechcelo. Ale to, že nemám odškodnenie mi nejak nevadí. Keby sa dávalo tak zoberiem ale keby nie tak nie :D
     
    Naposledy upraveno: 2/6/16
    -baghira2- a **rozárka** tohle ocenili.
  3. TRIXT

    TRIXT User

    ЯΔΙΞ-MΛИ: Osobně si myslím, že ti lodě budou vráceny. Podle mě BP vrátí základní lodě všem, kdo je měli v době nasazení hangáru. Jen musíme vydržet.
     
  4. Je to i v oznámení:
    Hráči kteří nevidí určité předměty nebo lodě v novém hangáru/inventáři se nemusí ničeho bát: Po prvním prozkoumání se zdá že neztratili nic! Tyto jsou stále v databázi ale momentálně se ve hře nezobrazují.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Chýbajúca výbava sa vracal. Chýbajúce lode teraz pre BP nie sú podstatne kedže sú závašnejšie chyby, ktoré musia vyriešiť. Lode sa budu riešiť taktiež treba mať trpezlivosť ak máte iné variacié tej lode s bonusom, lietajte na nich zatiaľ
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. a mě zajímá kdy se konečně začnou počítat lodě do úkolů !?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. jisap123

    jisap123 User

    Pokud by to někdo z módů věděl, už by to napsal ;)
     
  8. [​IMG]161687399
    aj po relog ta ista hlaska
    ,,Logout není možný.,,
    a nejde ani skok na 1-1
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    .H.U.N.lady: Ahoj, vůbec jsi nenapsal(a) v jaké situaci logout není možný. Pokud se o něj pokoušíš v bráně (např. Alfa, Beta atd.), tak to opravdu nejde. Brána se dá opustit jen na konci kola a to skokovou bránou vedoucí na 1-1, jinak ne. Pokud je to jiná situace, upřesni ji prosím.
     
  10. *pursuer*

    *pursuer* User

    Cruenta†Ultionem - tak ale myslel som video,kde hrac ukazuje na jednotlive schopnosti a tam je pri nich napisane,co robia.A je to adminska lod,len po turecky to je.Tuto to popisuje sice anglicky,ale len hrac,ktory nemusi mat dobre info :/ Ale myslim si,ze to bude nieco,tie nove lode.Som zvedavy na tu cenu :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. pecko

    pecko User

    Zdar, neviem či to tu bolo, ale tie úlohy tu budú aj po akcii?
     
  12. Tak asi to sem nepatří,ale už jsem zoufalý. Opravil jsem letouny a nejdou mi vyexpit. Přišel jsem o lodě a o hangáry, odškodnění nikde, zmizel mi obchodovací mechanismus na Pet a asi nemám trpělivost si to najít. Zkoušel jsem to, ale ztratil jsem se. Pomůže mi někdo? Jo, jsem na globále1. Díky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. koukni se do kompletního seznamu věcí co máš v hangáru a koukni se na věci ohledně P.E.Ta , pokud ho tam najdeš , znamená to , že jej máš v některé lodi - tím pádem opravdu měj trpělivost a najdi ho. Ohledně expení letounů - nahoď si vybavení do lodě která dříve nebyla desingem , tedy originální fenix , liberator , piranha , leonov , nostromo etc , pak ti expit půjde

    jsou to speciální úlohy , po akci zmizí

    Jinak na Angl. foru , neoficiálním prohlášení bylo , že lodě budou do hry zavedeny až po této akci samostatně.

    Tartarus by měl mít tyto parametry , pokud se to nezmění:
    rychlost 260
    HP 260 000
    generátory 15
    lasery 10

    Oproti Mimesis mi přijde docela slabý , uvidíme , jak bude fungovat jeho skill Rapid fire , ten snad jeho sílu oproti mimesis i jiným lodím vykompenzuje
     
    Naposledy upraveno: 4/6/16
  14. Tak jsem chtěl poděkovat, opět jsem si musel koupit Goliho a expím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Bublinka#

    Bublinka# User

    ahojte ja sa chcem opýtať k čomu je ta hviezdička v hangár u lodí ?? a keď si kúpim ľoď tak ju budem musieť zase kompletne kupovať všetky veci ? ... myslím to tak že predtým ked som mal lod a kupil som novu tak som ju mohol obsadit namiesto tej co som mal cize tie veci z prvej lode som si dal do druhej ...ako je to teraz ? :)
     
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Všechno vybavení z hangáru je připsané zpátky, podívej se pořádně. Jinak když píšeš o problému, vždy sem dej i ID.

    Bublinka# podívej se sem, kolega sepsal k novému hangáru kompletní návod s vysvětlivkami:
    Nový systém hangáru M.A.S.Q.U.E. Shiplookz™
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Kdyby někdo chtěl vědět, co ty dané lodě budou dělat, tak vám to sem hodím (kdyby to už někdo někde tady psal tak sry :D )

    Tartarus

    rychlost 260
    HP 260 000
    generátory 15
    lasery 10
    Raketomer 1
    Nákladový prostor - neznámý


    Rapid fire
    Tato abilita vám okamžitě nabije raketomet maximálním počtem raket a sníží cooldown raketometu ze 3 na 1 sekundu.

    Speed boost
    Tato abilita se dá vypínat a zapínat. Při aktivaci se vaše základní rychlost zvýší na 300, ale lasery dělají o 3% menší DMG. Pokud znova aktivujete schopnost, efekt se vypne

    Mimesis

    - Laser Slots: 12
    - Generator Slots: 12
    - HP: 225,000
    - Rocket Launcher: 1
    - Default speed: 360
    - Cargo Space: 1,200

    Pokud hráč vlastní i celý set enigma letadel a enigma desing na PET, tak ve 3D bude mít tato loď nějaký speciální efekty (okrasné)

    Hologram
    Tato abilita vám umožní na sebe vzít podobu jakékoliv entity na mapě, PET, jméno i letadla budou zakrytá. NPCčka na vás nebudou útočit. Schopnost se zruší pokud na někoho zaútočíte (nebo po určitém časovém limitu - myslím že 30 sec?)

    Scramble
    Nepřátelé mají jen 20% šanci že vás zasáhnou, zároveň se vaší lodi zvýší DMG a SPEED o 25%. Tato schopnost se sama deaktivuje jakmile vám dojdou štíty (hmm zajímá mě jak to bude fachat s diamantem ^^)

    Phase Out
    Tato schopnost vás teleportuje 50 jednotek do náhodného směru. Nefunguje v bránách, na pirátech a UBA (jen doufám, že to nebude fungovat ani v boji, jinak je to celkem v háji)


    Informace jsem vzal od Owninga, takže bych jim celkem věřil :)
    Jinak přikládám i odkaz na video, kde ukazujou některé funkce :



    Přeji hezký den,
    Master-of-VRU17
     
    *Firefox1*, Enriqe-XXX a Woody_Fighter tohle ocenili.
  18. pecko

    pecko User

    no mne chýba stále aegis, aj keď viem že je to už zbytočná loď
    [​IMG] 83382845
     
  19. Zdravím, stále mi chýba Aegis, Spearhead a Vegance, viem že je to viac menej nepodstatné ale tak keď ich už vracali všetkým tak môžu aj mne :) .
    [​IMG]162468676
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Bublinka#

    Bublinka# User

    dakujem ti ;) za uzitocnu radu